Mamici de Martie-Aprilie 2008 (35)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Eu chiar sunt!!!
Cum fac semnatura????
Adica ce sa fac sa apara link-ul cu poze la semnatura ?????

Nu va suparati pe mine, sunt, dar !!!

Si cand semnez cu caruciorul si gravi , merg de fiecare data la toate !!!!

livi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Nu ma ajuta nimeni??????????????
Mi-am facut contul, am uploadat pozele, dar ce fac mai departe ????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

http://community.webshots.com/album/561238041MWFDTe,
l-am pus acuma, dar cum il fac semnatura????


offffffffffff

+22 Iris Miruna, deocamdata

livi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Pai eu randunicilor va pup si va spun noapte buna, ma duc sa fac nani, ca m-a lovit somnul.
Maine la servici,daca voi primi vreum raspuns cum sa-mi fac semnatura o voi face, daca nu dupa-masa, cand vin acasa, dar nu ma las !!!

SA AVETI SOMN USOR SI VISE PLACUTE !!!!

+22

livi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Stai ca nici nu m-am uitat la poze, ma grabesc sa-ti raspund. In dreapta sus unde scrie "Contul meu" dai click pe "profil personal" si acolo la rubrica semnaturii pur si simplu adaugi link-ul, exact asa cum ai adaugat gravi si caruciorul cu fetita. Succes

naty 17+ cu
http://bd.lilypie.com/FYlVp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Lyvy, nu-ti vad pozele deocamdata. Oricum, citeste maine explicatiile si sper sa te descurci.
Constat ca am ajuns iar la ora cand va podideste somnul pe toate dupa care pe la 12-1 noaptea se mai trezesc cateva ca nu pot dormi. Eu de vreo luna ma trezesc invariabil fix la 5-5,15 (si uneori readorm, alteori nu) iar acum cu ora data inapoi, bineinteles, ma trezesc la 4!!!

naty 17+ cu
http://bd.lilypie.com/FYlVp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Na, c-am reusit, merci natynic !!!!!!!!!!
Stii ce n-am putut, sa pun si caruciorul si gravi la semnatura, dar de asta ma ocup maine !!!!


NOAPTE BUNA !!!!

livi http://community.webshots.com/album/561238041MWFDTe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

liviiii draga de tine, ce te chinuiai tu cu pozele si n-avea cine sa te ajute! ma bucur ca ai reusit si sunt incantata de cunostinta! si motanul meu e incantat sa o cunoasca pe Cleo
Naty, numai cuscra-mea putea sa aibe aceleasi simptome cu mine -iar! si eu ma trezesc dimineata undeva intre 4 si 5.30 si stau si ma cujet. mai, ma tot iau la intrebari: oi fi visat urat? nuuuu ... mi-o fi greata? nuuuuu... oi avea nasul infundat? nuuuu.. si nici vreun stres major nu simt ca am. adorm la loc cam intr-o ora -2.
mihutza, cica la arad e un bazin bun de inot! ne vedem acolo! pup burtica sexoasa si dodoloatza



sovi 14+ saptamani cu Sasha (de la Alexandru)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

cioc cioc! primiti cu pacaliciul? uite asa, am fost eu pacalita...carucioare verzi nu aveti sa-mi pun si eu la semnatura? ca bebele meu azi m-a "tratat cu fundul". s-a chinuit doctoreata timp de juma de ora intr-o pozitie mai indecenta, dar pudicul(a), a refuzat categoric cu un mare ...asta e! urmatoarea echo va fi la morfologie, abia la 22 de sapt., dar cred ca voi face o ghidusie si ma voi programa pe la un cabinet :)
toate bune si frumoase. dr. trecea cu sonda pe burtica si guguluf se lipea de ea. radea doctorita! a zis ca e un bebe tare sociabil si lipicios:). l-a masurat si mi-a zis ca este marisor:)pt varsta lui, ca este tare poznas si miscacios, cred ca va semana foarte mult cu surioara lui, ATOMIC ALEX, care azi facea de parca ar fi baut o sticla cu kerosen:)))
am facut si TT, am rezultatul intr-o sapt., am parlamentat cu geneticianul, care la un moment dat a pufnit in ras si m-a intrebat ca de fapt cine e genetician acolo, eu sau el?:)))i-am zis ca el este, numai ca eu am ceva ce el nu are, si anume 5 ani de experienta pe DC, hihihihii. se uita la mine ciudat, nu pricepea el ce si cum. pana la urma i-am zis ca am facut ceva genetica la viata mea, ca am citit despre asta destul si imi si place subiectul, iar daca vrea mai povestim :) s, nu a mai vrut, hehehhehe.
apoi,dr. mi-a facut un examen de secretie, ca de cateva zile ma cam deranjeaza (arsuri, mancarimi, etc) si la prima sarcina am avut ceva problemute cu o vaginita...
si, ce ma sperie pe mine....cand am facut eu echografia aceea incognito, la aparatul de pe vremea lui bunicu', echografista a insistat sa verificam placenta, ca e inserata prea jos.
azi, fara sa-i zic dr. mele, mi-a zis ca nu poate pune un diagnostic pana la 28 de sapt., dar e posibil sa avem probleme cu placenta praevia. placenta mea, la ora actuala este situata posterior, inferior si acopera complet orificiul colului.... a zis ca e posibil ca pana la 28 de sapt sa se rezolve de la sine, daca nu...la taiere cu mine. asta de bine ce ma hotarasem ca si de data asta sa nasc natural....asta mi s-o trage de la obsesia mea cu placentele???
cam atat...imi pare rau ca nu am putut sa colorez si eu caruciorul, dar mai e timp:))
si scuze ca am postat asa tarziu, dar pot sa intru pe net numai seara, pt ca intru de pe mobilul sotului meu...
va pup si noapte buna

alexutza 4 ani si 16+
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev103pf_.png
Save the Earth- it's the only planet with Chocolate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

hai ma, Ariel :)) heheee ce pishicher ascunzi tu acolo! las tu, bine ca i-e bine "atomicului lipicios"
Si placenta... aia sa fie UNICA problema pana la 40 de saptamani cand vei naste, si dupa, desigur!

sovi 14+ saptamani cu Sasha (de la Alexandru)
pozici

Mergi la inceput