Am dat de belea!... mi-s tatic!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

2 linii roz pe batz alb ?

a mai ramas ceva inghetzata de capshuni pe el...


Felicitari. Daca e baiat o sa fie Dinamovist.

:P

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

felicitari multe Cata!! si sarcina usoara!!
(PS: mda, fetili are dreptate, daca-s roz fata o sa fie. si dinamovista )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

roz e fata si musai dinamovista...aku ca zici ca a gasit 2 liniute s-ar putea sa fie doua fete. Oricum sanatosi sa fiti cu totii si sa le maritati bine!

Felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Sa fie intr-un ceas bun!
Si eu zic ca daca e cu roz e rost de fundite :)))
Daca o sa ai fata sa vezi ce instructie o sa faca cu tine...:))))))

Toate cele bune!




Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sofia_misicu spune:

Felicitari pentru o belea atat de frumoasa! (smiliu' se chea ma bis

www.flickr.com/photos/9686511@N06/" target="_blank">Nuka si www.flickr.com/photos/sofica/" target="_blank">Mama la Nuka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheannamp spune:

Doua linii roz! Fainnnnnnnn!
Eu am avut doua linii albastre!

Ma bucur din tot sufletul si numai cu astfel de vesti bune sa o tinem de aici inainte!


Anna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Deci...

Va multumesc pentru felicitari si incurajari!
Am primit vestea acum aproape doua saptamani dar pana acum am asteptat confirmarile medicale si, mai ales, am asteptat sa ne obisnuim cu gandul ca barza ne da tarcoale!
Mirela, buimac inca sunt si parca nici acum nu-mi vine sa cred ca e adevarat! Cat despre jurnal, cred ca e infinit mai usor sa scriu asa cum am facut-o in timpul misiunii... ceea ce simt acum nu pot trai deplin decat in sufletul meu si impreuna cu Alina.

Andra, saru'mana!

Witch, ai dreptate cu nani mult, caci un prieten apropiat e tatic de aproape doua luni si abia mai vorbesc cu el... pana atunci, sa facem ce ne trece prin cap??? o fi voie?

Marius, bem cand ajungi pe aici!

Baiat sau fata? Sanatos sa fie... apropo de liniutele roz! Dar sa stiti ca la cel de-al doilea test am ales alta marca si liniutele au fost bleu!

Daniela, as vrea eu sa am un Ferrari! Mi-as lua Hyundai Tucson si am loc pentru o trupa de pici!

Oana, mersi de urari!

Anda, nu'sh ce sa zic de liniute, dar daca e sa ma iau dupa spusele socrului, va fi baiat. De ce? fiindca el ne-a zis primul cu cateva ca a visat-o pe Alina cu burtica, asta cu cateva zile inainte sa aflam noi!!!

Lili, mandra mea vrea fetita fiindca zice ca fetitele sunt mai atasate de parinti si mai atente la cei din jur... corect, dar eu tot baiat vreau, fiindca mereu mi-am dorit sa am o sora mai mica sau un frate mai mare (si am o sora, numai ca e mai mare cu 2 ani).

Ortansa, mereu am fost de parere ca mami poarta sarcina in burtica iar tati are ca sarcina sa aiba grija de mami.

Giocs, nu-ti fa sperante desarte! Sau ai beut apa dupa Mitica Dragomir?

Rox, Marina... vedeti ca Anna spune ca se poate si liniute albastre, asa ca o sa fie gemeni: baiat si fata! Am zis!

Papa, instructia deja a inceput, indiferent daca e sau nu cu putza! De cateva zile, au aparut si "dovezile" specifice sarcinii, asa incat nu mai incape nici un dubiu!

Sofia, sa dea Doamne-Doamne sa iasa primul ca la carte si o sa facem tot posibilul pentru versiunea 2.0!

Anna, multumesc ca esti de partea mea si ca nu m-ai lasat singur in disputa roz-bleu!


Inca o data, va multumesc!


Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia spune:

Felicitari,Cata!si sarcina usoara amandorura:)..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alé spune:

Super cool!

Felicitari maxime!


Toate lucrurile se intampla cu un scop | www.flickr.com/photos/9380750@N02" target="_blank">Alé |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cata, no.1: daca-i baiat il botezati "Disi"? ...sau macar Forumelu'....(vazusi subectu cu nume ciudate de la generale...)
si no. 2: te-ai inscris la odiseea adecvata?

Mergi la inceput