Mamici de noiembrie- decembrie (106)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

BB deci mai ai de asteptat pana saptamana viitoare! Bucura-te de timpul ramas cu burtica, dupa aia te vei bucura de bubulina
Ancutz tu cand nasti?

30+ AMR 10 saptamani
Poze Laura
Puiul nostru drag
Sarcina 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Buna, bebici si burtici, sa fie un capitol plin de vesti bune, de nasteri usoare si de bebei sanatosi si frumosi!!!!!!!

Erika, felicitari pt bebe Angelina grasunica !!!!! Sper sa poti intra in curind sa ne dai vesti despre cum a fost nasterea...

Roxana, esti pregatita? Bebe George nu da semne de nerabdare? Cum ati petrecut la aniversarea voastra?

Pussi, asa, baga Elevit...si fier

Gianina, ma tot gindesc...esti sigura ca vrei sa-ti legi trompele? Daca o sa regreti? Ma bine un sterilet...Gindeste-te ca e ca si cum sotul tau si-ar face o vasectomie...cred ca e tare greu.

Cami, ce bine ca ai mai intrat sa ne dai vesti. Ma bucur ca Stefania e bine, dar ne e dor de tine...

Gill, succes si nastere usoara miine la cezariana....te asteptam cu vesti bune!!!

Ana, nu te-am mai citit... Tati al vostru nu va lasa sa mai respirati? Ca se vad artificiile de aici de la mine....






bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin34+ Lucas Daniel

AMR cel mult 6
saptamini!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Ce mi-a placut mie la Miniblu era cam 3 mil cu fete perna, plapuma, aparatori dar fara plapuma si perna si fara cearceaf...


------------------------
Flory 37+ Joshua Raphael
AMR 3 saptamini !!

Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

pufule m-ai pus pe ganduri.. ca decat sa merg la banca sa platesc.. mai bine merg la Miniblu



PUSSI 32+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 5 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

Mihuta, Alfa Anca, gata, am modificat eu! Va multumesc mult ca v-ati straduit pentru mine!

37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Deci faci baietel sau fetita ?

36s + Sophia

edit : m-am lamurit : e fetita !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

gill NASTERE USOARA MAINE SI LA MULTI ANI!!!!!!!!!




35+ ANDREI

AMR 3 Saptamani!!!Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Fetelor, ne-am intors si noi de la moasa...ca aici ginecologul te vede de citeva ori in timpul sarcinii...moasa e cea care se ocupa de tot: sa te trimita la analize, la eco, etc. Deja mi-a zis sa o sun dupa ce nasc, in prima zi dupa ce ies din spital, ca sa vina sa ma vada. Astazi i-a ascultat inimioara lui bebe si mi-a zis ca e foarte bine, iar ieri...am facut analize, ne-au luat citeva seringi de singe...avem deja o vinataie...
Programare la ecografie si ginecolog avem pt 14 noiembrie, la Segovia...sper doar ca Lucas sa nu se grabeasca si sa vrea sa iasa inainte...
In rest, ziceam ca ma apuc de facut bagajul, dar se pare ca nu-mi trebuie decit obiectele mele de toaleta, papuci si hainute pt bebe pt iesirea din spital si de scoica...cam atit. Si eu care mi-am luat de acasa si irigatorul...Dar sunt sigura ca imi iau eu mai multe decit o sa fie necesar...ca ma cunosc.

Creem, la multi ani!!!!

Pussi, imi cer scuze pt alaltaieri, nu am putut intra sa-ti urez la multi ani!!!

Gill, la multi ani si tie pt miine, ca nu stiu daca apuc sa intru... si nastere usoara!!! Curaj...

Boomitza nu da semne?


bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin34+ Lucas Daniel

AMR cel mult 6
saptamini!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Creem,La multi ani!!!!!!!!!Sa fi fericita si tot ce-ti doresti sa ti se indeplineasca!!!!!!!!!Sa ai o nastere usoara si un bebe sanatos!!!!!!!!!!!


Vreau si eu tortulet....Ne dai????

Roxy zicea ca pleaca la cumparaturi.

www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina
poze

Ramonel38+ Beatrice Alessia
AMR 12 de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

gill La multi ani! Nastere usoara..si bb sanatos ce cadou frumos de ziua ta![il]

Stefania X 233+ ... AMR...MAX 7 sapt...
www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/" target="_blank">foto

Mergi la inceput