Gravidute prin FIV (8)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ginger00 spune:

Pussi-imi astept barbatul sa vina de la munca sa-mi caute prin sertare ca cred ca mai am Dufaston de la FIV,asa ca o sa iau si din ala ca tot progesteron e.Mi-am sunat si soacra sa-mi ia inca No-spa cand vine.trebuie sa mai rezist macar pana in sapt. 32....
Sper ca nu m-am "contaminat" de la tine ca de ieri vomit cam tot ce mananc...noroc ca iau vitamine en-gros...
Delfi-din pacate la noi bunul simt cam lipseste la comercianti...nu-mi vine sa cred cat trebuie sa te stressezi pentru un lucru pe care tu il platesti si cum isi permit sa te trateze ca nesimtitii? Aici chiar daca stai pe capul vanzatorului 5 ore tot frumos vorbeste cu tine (chiar daca in gand te injuraa...)pentru ca daca te plangi responsabilului il da afara din servici

+27 sufletelele mele

Atat mai avem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

fetelor da-ti si mie va rog un sfat aseara de la gravibinon m-am pricopsit cu un nodul frumusel,ma doare si piciorul,in afara de comprese de apa rece ce sa fac??
Ce de aventuri sa avem si noi un copilas nu???
22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

Si mai vroiam sa va intreb daca burtica se intareste doar sub buric,oare ce mai inseamna,am avut cateva tentative din astea astazi.
22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ginger00 spune:

Aurel-si pe mine ma doare dupa progesteron si-mi radiaza si-n picior,asta ma tine cam 1 zi dupa injectie .Despre burtica,nu stiu ... mie mi se intareste in partea de sus,efectiv mi se aduna burtica ca o minge tare si deformata,asta stiu ca e contractie

+27 sufletelele mele

Atat mai avem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

delfi mersi! Am vazut eu ca plata se face cu OP... si sa sti ca decat sa merg la banca mai bine merg la MINIBLU si-mi cumpar direct si le si "pipai". Ca fax acasa n-am ... si cum sa le trimit copie dupa OP-ul on-line?? renun la idee, nu are sens sa ma complic!mersi frumos inca odata! si sper sa-ti rezolvi problema cat mai repede!
ginger trebuie sa rezisti! Sa-ti cumpere si No-spa fiole! Cu greata... cica-i des intalnita la sarcinile gemelare!
aurel-cris! sa te obisnuiesti cu galmele in ! compresa cu apa si spirt ... si o frectie cu crema de la sot in fiecare seara pana dispare! Vezi ca injectia se face foarte incet, profund si masat bine locul dupa...



PUSSI 32+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 5 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

UFFFF GINGER dragut nu,si eu am acele contractii iau gynipral,no-spa si se mai potolesc dar astazi am avut uneori burtica tare doar sub buric si ma intrebam ce-or mai fi si astea.Vad ca suntem singure pe faleza.............unde sunteti fetelor??
PUSII merci,uf imi face cumnata mea si saraca nu a mai facut in viata ei,aseara mi-a facut-o cam repede
22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

de descretit fruntile:
REPRODUCEREA



Compunere unui baiat de 9 ani despre Reproducere, autentica nu este banc!, originalul in germana este atasat!





"Pentru ca se tot intimpla ca oamenii pur si simplu sa moara, trebuie sa apara altii. Asta este copulatia. Insa oamenii nu dorm ci lucreaza cu inima, penisul si vaginul din greu. Eu i-am vazut pe parintzii mei in camera de zi cind copulau. Tata icnea ingrozitor si mama a urlat, insa deocamdata nici unul dintre noi n-a murit. Insa poate ca doar au exersat fiindca bunica e deja destul de batrina. Am observat ca ei exerseaza cam de trei ori pe saptamina, cred ca bunica va muri curind. In noptiera mamei am gasit niste pastile. Tata o tot intreaba daca si-a luat deja pilula. Precis e si ea bolnava, insa nu merge la doctor. Insa daca ei continua sa exerseze asa de mult, sigur va aparea o noua fiinta pe lume. Eu mi-as dori un iepuras.

Reproducerea la oameni se intimpla prin seminte. Florile si tufisurile si pomii trebuie udati des si mama face dus in fiecare zi. Poate atunci creste totul mai repede.

Noua fiinta creste in burta, insa fiindca mami e bolnava, o face de data asta poate tati. I-a crescut deja burta insa nu ne-a spus inca nimic.



Cind noua fiinta apare pe lume, trebuie sa iasa mai intii prin vagin si e foarte mica si alba. Negrii ies cu siguranta prin fund.



EDUARD"








PUSSI 32+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 5 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

PUSSI chiar de descretit fruntile
22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

sheri poti sa ma bati....uite scula dar nu pot sa tac! asa ca : LUNI NASTE SHERI PE ALECUTA!



PUSSI 32+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 5 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Mihuta de marti.... tu urmezi



PUSSI 32+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 5 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput