ENDOMETRIOZA nu ne va impiedica sa avem un bebe-19

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Trei la rand, sunt tare..... am uitat... Lucia asa se cuvine sa-ti raspund : pupic .


am nevoie de un miracol...madutz


http://tt.lilypie.com/lS6Op3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Buna dragelor!
Scuze, ca nu am mai scris nimic ieri, dar aveam multa treaba si nici nu am apucat sa va urez, ca deobicei, un nou capitol mult mai norocos si plin de vesti bune!!
Bonitta ce mai faci iubita??? Ma bucur ca ai revenit printre noi, chiar vorbeam zilele trecute la telefon cu fina mea Laura69silk despre tine. Amandoua ne intrebam oare ce mai faci si de ce nu ai mai scris nimic. I-ti transmit salutari si din partea finutei mele si multi pupici!
Lucialu draga, i-mi pare rau ca nu ti-a iesit mancarea cum ai fi dorit.(daca ai nevoie de ceva sfaturi poti sa apelezi la mine)
Boo iubita, ce mai zici?? Mergi la sala deci??? Buna idee, eu vreau sa merg la masaj,(ca ma doare spatele de ceva vreme) dar nu am gasit inca un salon dragut si normal. E unul langa mine si am fost sa fac o programare, insa mi-a pierit cheful cand a inceput sa ma intrebe: "ce prefer: femeie sau barbat??" Atunci eu am repetat: "vreau doar un masaj, nu conteaza daca e femeie sau barbat maseorul" si ea a continuat: "pai, a-ti spus de relaxare...!" Concluzia a fost ca mi-am luat talpasita si-am plecat sa-mi cumpar mai bine sare de baie si crema pentru masaj, sa-mi faca sotul in casa, ca e mai sanatos.


http://tt.lilypie.com/50m8p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginamaria spune:

BONNITA sa stii ca si eu am avut mari dureri la ultimele CM dica imediat dupa operatie am avut un CM nedureros,nu imi venea sa cred........au venit 6 luni cu diphereline deci fara CM si apoi au inceput iar durerile..............acum ultima data (bine ca si dupa IA)dar groaznice..........insuportabile..................si dr.mi-a zis ca nici vorba sa se fi refacut endometrioza dar ca no pana isi intra ovarele din nou in functiuneasa este..........
MADA,IOANATUGS,LUCIALU,BOO,LUCIALU,DIANAVA PUPICESC CU DRAG...........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Boo, Ralu_t acum am citit si ultimele mesaje din capitolul trecut si am vazut ca a-ti propus sa ne vedem marti?? A ramas asa???
Diana bineinteles ca esti binevenita, ca dealtfel toate fetele care doresc!!
Adelamaria felicitari pentru casuta voastra!! Cum sa ne suparam ca scrii tot aici, noi chiar ne mandrim cu tine si fetita ta!!

http://tt.lilypie.com/50m8p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

Ioana , multumesc pentru invitatie , cred ca voi veni la intalnire , doar sa nu ma simt foarte rau , in rest , vin , multumesc mult

Am mai primit de la cineva poza pentru album , daca vor fi 5-6 poze la album , deja il voi face si ma voi sfatui cu fetele cum vor , cu parola , fara parola si asa mai departe , cu un link stiut numai de cele care imi trimit pozele.

in rest , starea e asa si asa , tensiune 10 cu 7 sau 10 cu 6 , pentru ca moleseala in corp o mai simt si gura uscata , dar nu am bufeuri si nici dureri de cap, simt o oboseala crunta, atat.

va puuuup cu drag si o zi cu sanatate si frumoasa va doresc

Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelamaria spune:

Neata!

Intru pe fuga sa va spun ca daca va vedeti marti dupa 18.00, vin si eu! Adica...venim si noi...Dar sa stiti ca eu apar si cu sotul, ca fara el si fara masinutza...nicio sansa!
Samabata intram in saptamana 37 ...Si desi as fi vrut sa ma vedeti si voi cu o burtica decenta si nu asa umflata, nu pot rezista tentatiei Prea mi-e dor de voi si vreau sa si cunosc fetele noi!...
Va imbratisam cu drag,
Ade!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

Adela , vii sigur cu sotul ????

ca daca e DA , vine si sotul meu , altfel , nu vine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Bonitta imi pare rau ca esti dezamagita, dar nu iti pierde speranta. Nu a trecut asa mult timp, stiu ca toate am vrea ca in prima luna dupa operatie sa fim perfecte si cu bebe in burtica .. dar cam greu cateodata.
Si eu am avut bufeuri si dureri de genunchi in timpul tratamentului, asa ca te inteleg perfect. Din pacate la mine s-a si refacut endo, e chiar mai rau ca inainte de operatie daca ma gandesc. Atunci aveam un chist de aproape 5 cm, acum am mai multe, pe ambele ovare, dar mai mici ..
Ioana sincer nu stiu daca asa a ramas sau nu, eu sper ca da. Ideea e ca nu a mai zis nimeni nimic, in afara de Ralu care a venit cu propunerea. Daca tu esti acolo, noi venim, daca nu are nimeni alta propunere de zi.
Si, daaaaa am fost la sala ieri. M-am simtit excelent, n-am mai fost de luni de zile, cred ca din primavara, nici nu mai stiu. Tin sa va spun ca durerea de care ma plangeam zilele trecute, care m-a tinut vreo saptamana, nu mi-a trecut cu nurofen, nici cu quarelin .. dar dupa sala nu am mai simtit nimic. Nu stiu daca e coincidenta sau chiar asta e cauza, cert este ca nu ma mai doare. Acum parca vad ca ma apuca febra musculara, dar la asta nu ma supar

Lucia pe unde umbli ?? Daca Gabita nu da trezirea, tu nu zici nimic ?

Unducthable, Ginamaria, Mada23

Pupici la toata lumea !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Pana sa scriu eu povesti au raspuns si fetele .. asa ca NE VEDEM !!!


HIIIIIIIIIIIIIIII am doua stelute .. am doua stelute ... IUHUUUUU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrutzac spune:

Buna dimineata fetelor! Am intrat sa va salut, si sa va spun WK placut la toate!!!!
Pupici muuulti

Mergi la inceput