Mamici de noiembrie- decembrie ( 97 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

neata!!!
am vazut ca vb de "harnicia" sotzilor, al meu ma cearta ca ma vede toata ziua ba ca vreau sa spal geamurile, ba sa aspir,ba fac papa, dar mie imi place, nu pot sta locului, mai ales sa ma uit la el cum face.....prefer sa mi le fac eu!!!!

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! te asteptam puiutz!!

36+ si bubulina IASMINA ALYSSA

www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/103560.sigmaker.png" target="_blank">


bubulina noastra

AMR maxim 2-3 sapt!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

BB unde n-as sta eu si sa-i admir aptitudinile prin casa!
Nu m-as mai satura, nimic n-as face, m-as uita ca la TV!
Bine ca femeia de servici de la el de la munca e f buna si sunt multumita!

Shery 37+ Alesia

my precious
eco-uri
poze pereti camera alesia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

sherry, sa stapanesti sanatoasa titiu si urmatorul sa fie un personal ca sa ne strangi pe toate la o intalnire....

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! te asteptam puiutz!!

36+ si bubulina IASMINA ALYSSA

www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/103560.sigmaker.png" target="_blank">


bubulina noastra

AMR maxim 2-3 sapt!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

sheri s-o stapaniti sanatoase si fara incidente! Si sa va duca numai in locuri frumoase! Cand ne dai de baut pt. ea? trebuie s-o uzi! Eu de abia astept sa conduc dupa ce nasc...
victo eu soacra n-am, iar cu defectele.. asta este, si eu sunt de vina ca inainte nu l-am bagat in activitatile casnice... acum cred ca eu "l-am crescut" prost Dar de maine vine mama mea... asa ca am pe cine pune la activitate!
bb si pe mine ma enerveaza sa ma uit la el cum face... n-are dexteritate sarcu', se vede clar ca-i antitalent!



PUSSI 31+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 6 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura1713 spune:

Sherry, sa stapanesti sanatoasa masinuta! trebuie, intr-adevar sa dai de baut...
Si daca tot suntem la cap. "laudati sotzul", va spun ca al meu parca facea mai multe prin casa inainte. Acum e tot obosit... si desi ma cearta ca fac eu de toate, imi spune ca "fac pe viteaza", dar nu pune el mana sa faca. Cred ca are impresia ca stam acasa in prenatal ca in concediu, si suntem odihnite . Dar asta este, pana mai pot nu e bai, vedem dupa ce apare bebe...
Si ca sa fie tacamul complet, stiti ce mi-a spus? Ca doara copilul ma solicita la supt doar din 3 in 3 ore, deci in rest sunt libera!!!

Laura 35+ Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura1713 spune:

Sper totusi sa se trezeasca la realitate dupa ce nasc, ca daca nu... va fii jale in casa...

Laura 35+ Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Neata!!!!
Noi am papat,am spalat vasele,dar tot mai strang pahare de prin casa...Am pus haine la spalat,am sters praful,am pus puiul la fiert...Mai tre sa vina sotul sa aspire,dar nu cred ca am prea multe sanse...Victo parca ar fii frate cu al tau...

Sheri felicitari pentru masinuta.Si eu am un C4,dar nu coupe.Si e negru,dar tare imi place ala rosu...Noua ni l-a luat socru,cadou de nunta,acum 2 ani,pana la urma mi-a ramas mie,dar nu prea conduc ca is fricoasa,acum ca is gravida,sta pe dreapta.Dar vreau sa ma apuc serios de sofat,ce eu is mai proasta????E o masinuta buna,mie im place tare mult!!!Ai facut o alegere buna!!!!

www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina
poze

Ramonel36+ Beatrice Alessia
AMR 24 de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

hmm..deaa..ma gandeam eu ca nu-i singuru'...
mai da cum sa ies pe vremea asta afara?
uff...si cu bebelusii saracii ce facem la iarna???:(
tre sa imi iau un tub de crema..ca acu cu burta mare, l-am cam terminat intr-o luna!..si nu ma risc sa nu ma dau..ca inca n-am vergeturi si poate scap fara..

ma incumet, oricum..ca nici ieri n-am iesit, tot de groaza ca era urat, ploua...brrrr

36+ piticul Stefanut
AMR 4 SAPT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Da,e foarte urat afara...Pai pe bebei ii imbracam in salopeta de fas si asa ii scoatem.Or fii si zile cu soare si fara vant,nu????

www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina
poze

Ramonel36+ Beatrice Alessia
AMR 24 de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Buna fetele
Am aparut si noi,ne simtim putin mai bine, cred ca incep injectiile sa isi faca efectul.
Fetelor eu daca fac injectiile astea poate sa ma apuce nasterea inainte sa le termin?


anca 36+

Maria
poze

AMR MAXIM 26 DE ZILE!!!!!!!!!



Mergi la inceput