Un ajutor pentru Sonia (3)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmensita spune:

S-au strans banii toti pt. Sonia?

Sa fii tare Oana, totul o sa fie bine!

Va pup,

Carmen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vali5 spune:

Am reusit sa vad si eu azi emisiunea 9595. Oana, mi-a placut foarte mult de tine. Ai fost foarte hotarata si apreciez foarte mult lucrul asta la tine. Ma rog sa reuseasca toate operatiile Soniei, sa aiba o viata frumoasa si sa se bucure de mamica ei curajoasa si iubitoare.
Va pup pe amandoua!

Valentina, mamica lui Andrei - 24.04.2007

Botez
Prima excursie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

Doamne bine ca e bine Sosonelul mic si sa numai ajunga la spital cu probleme din astea.....
Kay si Soniutza

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 9


www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Miss%20Odiseea%20Sarcinii&page=8" target="_blank"> va poftesc sa ma votati-poza carmina1


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/76195/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana58 spune:

M-a rugat Oana sa va imbratisez cu drag si sa va transmit ca ii este dor de voi!

Fetele sunt mai bine acum. Au iesit din spital miercuri destul de repede, imediat ce Sonia era ceva mai bine. Le era frica sa nu mai ia alt virus sau cine mai stie ce...
Rezultatele la analize le-a aflat de abia a doua zi: este vorba despre o bacterie E-Coli, destul de uzuala, dar care in cazul Soniei a reactionat ceva mai urat!!!
Asa ca ia medicamente si a inceput sa raspunda bine la ele.
Incepe dinnou sa iasa soarele si pe strada lor....
Pacat ca diversificarea mult asteptata a alimentatiei va avea iar de asteptat!

In schimb incepe sa se dezvolte pe zi ce trece: a inceput sa se roteasca: acum era cu capul intr-o parte si peste ceva timp a ajuns cu picioarele in acelasi loc!
Ca sa nu mai spun ca incepe sa se rostogoleasca pe o parte pe alta pentru a apuca o jucarie sau orice altceva interesant.

Crestem, crestem...
Despre greutate aflu vesti maine si o sa va mai tin la curent!


Cristiana

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

Ma bucur sa aud ca Oana si Soso sunt bine. Felicitari pentru progrese.

Vroiam sa zic ca am vazut in Libertatea pentru femei un articol despre Sonia, in care Oana e rugata sa contacteze redactia pentru a ridica un premiu. Fetele care vorbesc cu ea, poate reusesc sa-i transmita.

pentru micuta luptatoare si mamica ei.

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavini spune:

Ma bucur sa aud ca Soniuta e bine!Felicitari pt intoarceri si rasuciri si nu va faceti probleme, cat de curand va incepe si diversificarea!

Lavinia, mamica de Radu Andrei (11 iunie 2007)
http://picasaweb.google.com/Radu.Dobrin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Ma bag si eu ca musca in lapte. am aflat de formularul E112 dat de casa de asigurari. a aratat la stiri de el si au beneficiat cateva familii.
Oana stie de acest formular? atunci ar insemna ca in europa poate fi sonia operata. adica are toti banii ca am inteles ca 70% plateste statul roman daca ai acest formular.
ar fi super bine sa beneficieze si soniuta de el.

Pup fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Ce mai fac fetele? Daca vorbeste cineva cu ele la telefon, va rog mult pupati-le si din partea noastra! Multumesc anticipat!

Happiness is a smile



Andrei are nevoie de ajutorul vostru ! (mai sunt de strans inca 44.000 EUR, din 161.000 EUR)
Despre Andrei pe DC: Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musetto spune:

Oana si Sonia mica, desi intru rar pe forum sa stiti ca ma gandesc la voi si citesc noutatile de la subiectul vostru de fiecare data cand am ocazia. Multa sanatate Sosonicii, sa se faca puiul bine cat mai repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BarOana spune:

Oana, eu nu cred ca-ti este dor de noi...().Pai nu ne mai spui tu nimic de Soniuta???Hai ,ca ne e dor de voi!!!!!!!!!!

Mergi la inceput