Casnicutze sexy (139)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Buna seara

Am venit mai repede acasa. Maine merg de dimineata ( lipsa de oameni). M-a asteptat sotul nervos rau. Acum sunt si eu nervoasa. La starea civila a fost frumos. Mai multe detalii maine cand ajung acasa.

Boah ce nervi am.

Noapte buna

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:


nu am avut internet
acum am primit un modem nou.sper ca asta sa functioneze bine.
nu v-am citit deloc.de 5 min ma bucur de net si am intrat repede sa va spun ca traiesc si ca suntem ok si ca am surprize,surprize pt voi
revin.sunt la lectii cu Maia.sapt viitoare are sapt de examene




"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

cami, io tot te-am strigat, si v-am si cantat(candadiencelor) de-aia nu apareai tu...aveai netul stricat si eu am crezut ca esti la subsol cu colegul
abia astept sa ne pove ce si cum... spor la invatzat Mayei si bafta la examene

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

sal...se vede ca nu am mai scris de mult..nimerisem la capitolul trecut...dar nu-i bai...m-au adus fetelecu picioarele pe pamant...
eu sunt la capitolul insomnii....asa ca mai bantui nitel p-aici...fara stirea sotului...
pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

gabi, nici pe tine nu te lasa bb sa dormi? ca si burtika mihai face valuri si n-o lasa in pace
in cate sapt esti?


monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

muuuuuuuuuuulta

De abia m-am trezit.
Gabitza, Cami

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

multumim!

Stefania X 2 31+
www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/" target="_blank">foto
"Unii se plang fiindca trandafirii au spini, eu multumesc cerului ca gasesc trandafiri pe spini" ...Shakespeare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

'Neata!Miky multumesc de cafeluta!!!
Monica numa scoate iarna la dar zapada ca il tavalesc in ea daca ...
Ange ia baga surprizele!!!
Gravidutelor burticile ce fac?
Eu azi tre sa fac mancare, o sa fac o fasole cu ciolan afumat.La noi e tot nor, dar mai caldut decat ieri.
Voi ce faceti???
Biancaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!
Liana sa dea Dumnezeu sa ne aduci cele mai bune vesti!!!!


Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Acum doua saptamani a fost ziua mea. Cand m-am trezit dimineata nu ma simteam prea bine dar speram ca sotia o sa-mi cante "Multi ani traiasca..." si eventual o sa-mi dea un cadou, dar ea nu mi-a zis nici macar buna dimineata... Copiii si ei s-au asezat la micul dejun fara sa ma felicite.

Am ajuns deprimat la birou, cand am intrat pe usa , secretara plina de euforie mi-a zis "La multi ani!"... M-am simtit un pic mai bine, macar ea si-a adus aminte de ziua mea...

Am lucrat normal si spre dezamagirea mea nimeni din prieteni sau rude nu m-a sunat sa ma felicite. Aproape de pranz secretara a intrat la mine in birou si mi-a zis: " Ce ar fi sa mergem sa mancam impreuna " I-am raspuns ca e cea mai buna propunere pe care am auzit-o in toata ziua si am acceptat.

Am ales un restaurant intim unde am mancat bine, am baut si ne-am distrat de minune. In masina, in drum spre birou, ea mi-a zis: "Intr-asa o zi speciala de ce sa ne mai intoarcem la birou, mai bine vino la mine acasa si continuam sa ne distram!"... "Bine!" am zis "hai, si asa mai bem cate un paharel"...

Odata ajunsi in apartamentul secretarei mi-a zis: "Sper ca nu te deranjeaza daca am sa ma simt mai ' comoda ' "... "Nuuuu, nici o problema" i-am raspuns, iar in sinea mea ma gandeam ca o sa fie o experienta interesanta.

Ea a intrat in dormitor si dupa cateva clipe a iesit........ cu un un tort imens cu lumanari, urmata de sotia mea, copiii, prieteni si rude, care cantau in cor "La multi ani!" ...iar eu stateam ca un idiot in curu ' gol, in mijlocul sufrageriei...

Asta e motivul pentru care am dat-o afara pe secretara...

Cu sentimentele mele nu se joaca!



Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Mai da careva o cafeluta?

Cuscra-i te tii de bancuri.

Doina,vreau si eu fasole. Deja mi-ai adus aminte ca e week-end si tre sa fac de mancare. Cred ca intru in depresie.

Cami,hai ca ai lasat destul suspans......Asteptam surpriza!

Monica,tu ce mai fauresti bun?

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput