Mamici de Ianuarie - Februarie 2008 (40)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

iulia82, iata situl si te duci la genitalia

http://hostingprod.com/@fetalanomalies.org/Downloads/NormalAnatomicSurvey_files/frame.htm

Louiza 25s +
mai avem putin

www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze cununie, nunta, luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Fetelor imi pare bine ca ati luat revista cu dvd-ul e super tare si cu super sfaturi

Louiza 25s +
mai avem putin

www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze cununie, nunta, luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia82 spune:

Monica si eu am vrut sa iau patut de lemn ca mi se parea mai cochet,cu baldachin si cu toate cele,dar m-am gandit ca daca merg in concediu nu prea am sanse sa-l indes in portbagajul masinii,pe cand unul pliabil gen tarc e f usor de strans si ocupa putin spatiu...si oricum pana pe la 3 ani bebe poate dormi linistit in el.In plus ma tot gandeam eu ca daca stand in picioare sau in fund in patut,o sa pice pe spate si-o sa dea cu capu de barele de lemn...hmm...mai bine tarc,ca asta-i moale...

Irinuka si la noi aceeasi poveste...cand pune tati mana pe burtica e liniste totala...dar e bine si asa,ca macar o linisteste noaptea cand o apuca tambalau...Ce sa-i faci...de mica tine cu tat'su

si sa nu uit... sarbatoritelor de ieri si azi,Veronicka si Teo2rina.Sarcini usoare si bebelusi cuminti,frumosi si sanatosi,multa sanatate si fericire

Iulia 26+ IRIS

ne pregatim...pt bb Iris

uite cum crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darene spune:

Si eu cu intarziere...

La multi ani Veronicka si Teo2rina.Sa fiti sanatoase,fericite si sa aveti parte de tot ce va doriti !

Poze
Elena
28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viezurila spune:

ellenuta ti-am dat PM (si iti mai dau unu' tot cu elias) programarea tot la victoriei dar la 8 AM ca sa vina si tati
laura_ioana lasa-ma si pe mine sa ma amagesc ca suntem mai mari, ca zau mie mi se pare ca trece incet timpul


+21

Tweety

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia82 spune:

Louiza mersi pt site,dar din pacate nu-mi deschide imaginile cum ar trebui..le vad tare mici. Dvd-u de la revista e foarte misto si educativ...la vazut si tati si i-a placut si lui

Iulia 26+ IRIS

ne pregatim...pt bb Iris

uite cum crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns docdecap spune:

quote:
Originally posted by iulia82

Louiza mersi pt site,dar din pacate nu-mi deschide imaginile cum ar trebui..le vad tare mici. Dvd-u de la revista e foarte misto si educativ...la vazut si tati si i-a placut si lui

Iulia 26+ IRIS

ne pregatim...pt bb Iris

uite cum crestem



iulia, si eu am patit la fel cu link-ul deschide-l neaparat cu Internet explorer, e facut pentru el (eu am mozilla si nu a vrut deloc sa il vad... apareau mici si aiurea


Monica 27+ cu Serban

Life's a beach
pisoi in lucru
www.flickr.com/photos/monicu/sets/" target="_blank"> poze de tot felu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Fetelor voi primiti suturi sub centura, adica jos la burtic, ca am impresia ca decate ori nu-i convine bubulinei mele pozitia baga cate una lu masa, dar vede ea cand o iesi

Sper sa nu uit pe nimeni

Parul mie imi cadea si inainte, in schimb vad ca am super unghii care ceresc super repede

Adryana, kinki si misto ce ati incercat si super fina ideea noi ne multumim cu patul si evitam lucrurile extreme dinaite

Gatta, felicitari si la mult mai multi

La multi ani sarbatoritelor

Felicitari celor care au aflat sexul copiilor

Gugule si noua ne este groaza de tv si pc, sotul meu a zis ca spera ca bubulina sa aiba macar pe jumatate copilaria pe care am avuto noi

Miri la multi ani sotuluii si sa-ti traiasca, si cu seara sexy, lasa ca vin altele si asa nu aveai tu chef

Nici eu nu sunt imuna la toxoplasmoza, saptaman trecuta am facut a 2a oara si la fel, adica asta e bine

Shose, dai cu ceai de lamaie, si oscilococcinum sa te faci bine

Honey, la mine s-a simtit mai bine cam pe la 22 de saptamani, asa ca ai trabdare un picut si ai sa vezi tu suturi

Lala d, sanatate lu piticu sa se faca repede bine

Natalia si tie sanatate lui aia mica











Louiza 25s +
mai avem putin

www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze cununie, nunta, luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sweetgys spune:

quote:
Originally posted by irinouka

quote:
Originally posted by viezurila

laura ioana am intrat in 21

eu nu stiu cum ii faceti pe sotzi sa simta ca eu nu reusesc.. in plus Tweety al meu parca inadins nu mai misca cand pune mana tati, s-o fi rusinand

+21

Tweety



viezurila, si eu am "problema" asta! parca ar avea o chestie personala cu ta-su: face tot felul de tumbe in burta si exact cand il chem pe dragos sa puna mana si sa-l simta, se lasa o liniste si o cumintenie...! de multe ori se intampla sa se miste atat de intens incat imi provoaca umflaturi pe burta. si, din nou, exact cand ii atrag atentia lu' ta-su, nu mai misca nimeni.
in ritmul asta, nu l-a putut simti decat de vreo 3 ori.

irina 25+
http://www.flickr.com/photos/10189719@N06/

http://bd.lilypie.com/APump3.png



Exact asa pateam si eu cu tati, nu reusea deloc sa-l simta pe bebe. La un moment dat chiar mi s-a parut ca s-a suparat pe bune ca facuse un botic.....nu intelegea cum de misca si cand pune el mana sa simta ...pauza....Asta pana intr-o zi cand s-a intamplat minunea si l-a simtit, de atunci sunt cei mai buni prieteni!!! Dar am folosit o smecherie, tati mai nou sta aproape in continuu cu mana pe burtica , cat stam in pat seara la tv.... Asa ca mult succes taticilor si, si mai multa RABDARE

Gya 22+ Vanessa Maria

in burtica la mami

cam atat mai am si vin si eu in lumea voastra,URAA

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viezurila spune:

ftl eu nu am apucat inca sa imi cumpar revista, oare o mai gasesc?

eu as vrea totusi patutz de lemn ca vreau sa ii iau saltea cu fibra de nuca de cocos ca cica e super pt dezv. spatelui.. zuza rau nu?

+21

Tweety

Mergi la inceput