Cafea cu aroma de fomei-21

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Iulico, stai linistita ca e daramat tot, oricine vine si-l face imediat cu vreo 30 de mii.
Adica vreau sa spun ca ar fi bagat banii astia si daca avea pereti, tot cam pe-acolo.

Adina + Olivia Q1.04

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

Noi in chirie stam tot pe Unirii,la cateva blocuri mai sus.Ne-am saturat sa respiram praf.Nu pot sa las geamul deschis ca imi intra numai miros de benzina si motorina in casa,praf.

Iuliana mami de Maya Maria(26.03.2007)



"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Ai intrebat?Il pui sa cumpere apart. daca ai intentii serioase cu el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Tu Wendy tii mortis sa ma mariti si nu stii cum, hait?

Adina + Olivia Q1.04

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

quote:
Originally posted by Adina Iulia

Iulico, stai linistita ca e daramat tot, oricine vine si-l face imediat cu vreo 30 de mii.
Adica vreau sa spun ca ar fi bagat banii astia si daca avea pereti, tot cam pe-acolo.

Adina + Olivia Q1.04

Din pacate 30 de mii este prea putin sa bagi in el.Altfel il renovam noi de mult.Ajunge cam la 100 de mii,are 200 de mp.

Iuliana mami de Maya Maria(26.03.2007)



"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Apropo de pampoane.Ieri am citit ca utilizarea tampoanelor e f. nociva,au in ele azbest care stimuleaza sangerarea pt. a folosi un nr. mai mare de timp si o subs.,aia cu care a fost otravit presed.Ucrainei.Deci,ne intoarcem la vatutza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

quote:
Originally posted by Adina Iulia

Tu Wendy tii mortis sa ma mariti si nu stii cum, hait?

Adina + Olivia Q1.04


Iubito,daca as sti marfa,adicatelea pe el,si as vedea ca-i om de treaba si de omenie si ceea ce-ti trebuie tie,da,ti-as spune:'ce, ma-ta-n cur,astepti?'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

W eu nu prea folosesc decat daca ma duc pe undeva si ca sa fiu sigura ca nu ma patez,eu sunt adepta absorbantelor nu a tampoanelor.Vata nuuuuuu...

Iuliana mami de Maya Maria(26.03.2007)



"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

am vazut ceva cu pret. care e treaba?



Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Iulico, 200mp are? Wow, maricel. Eu nu l-as vinde...

Wendy, :
1. Cu tampoanele - nu cred o iota. Eu doar unul singur folosesc pe zi, nu stimuleaza nik. Crezi si tu toate aberatiunile?
2. Nu astept pe altul. da' daca mi-e bine asa, de ce ma pui sa ma leg la capatana fara sa ma doara? ca tu habar n-ai ce bine e sa nu te frece nimeni la ridiche, sa faci doar ce vrei tu, sa nu ceri parerea nimanui, habar n-ai matalutza.
M-as fi razgandit daca as mai fi vrut un bebe-el vrea, eu nu prea - si ma indepartez din ce in ce mai tare de dorinta asta pe care am avut-o la maxim cat era Vivi mititica de tot.

Adina + Olivia Q1.04

Mergi la inceput