Timisoara, Impreuna! (57)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

parca m-as baga si io da' nu dau in gastrita sau alte minuni de la atita usturoi??????as mai avea de dat jos vreo 4-5 kg.

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Just mey, le scrieti de nu fac fatza!

Dorisake coji de banana nu avem in schimb ploua cu nuci si castane care "tebuie sa shtea pe ios ca asa cad ele din pomul loi unde au fost pui"

Ana ciufulita sau nu la stilul tau tot super esti

Aida mai io recunosc sincer ca statu in pat mi-a afectat celulele cenusii asa ca lamureste-ma ce 90 kg pana la comotie ai tu????

Anda misto faza cu slabitu sa ma anunti si pe mine cum merge...

cat despre ideea sa inghit nemestecat un catel de usturoi Imi place usturoiu la nebunie da chiar sa inghit ditamai bucata, no.

Mamica de spiridus

Vacanta 2007-2 Mai si La casuta

Spiridusul in al treilea an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

auziti, da' tocmai m-am uitat la usturoiul pe care-l am in camara si m-am ingrozit: are niste catei asa mari, pai cum pot io sa inghit unu' din ala fara sa-l tai?sau pot sa-l tai? da' atunci miroase, nu? doamne, ce pb existentiale am

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

aido,
am 68. dupa sarcina am avut 85. si de cinci ani ma tot chinui. tot ce-am dat jos n-am mai pus la loc.
adevarul este ca-s o mare mancacioasa...cum nu s-a mai vazut si pomenit.
mor dupa orice dulce, gatesc destul pentru ai mei si problema e ca amandoi is cu metabolism dinala turbo.
manca doua kile de cartofi la o masa si n-au nimik.
han...problema e ca incepe sa mi se gate rabdarea si tinta e acolo si am senzatia ca nu mai apuc in viata asta sa ajung la kilele mele...alea 55.
da mai fac acuma un efort.




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

quote:
Originally posted by katik

bey, da' nu va arde stomacul de la atita usturoi deodata?

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi





... speram ca nu ... nu am inceput inca

Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

dani, lasa mama rolele cu nuci si hai la superdieta. ca io ma apuc de maine serios, azi am ratat apa de dimineata, da cu mancatu stau bine...inca.




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Anda, facem de un club? Ca si la mine mananca sotioru pe rupte si nu a pus un kg in plus in ultimii 5 ani. Pe bune, la el meniu zilnic e mic dejun copios, masa de pranz la serviciu, pe la 5,30 masa de pranz de acasa, pe la 7 cina cu noi si dac are chef mai baga si o omleta asa de pofta pe la 10 seara si .... nimic. Spiridusul papa si ea din belsug da totdeauna a fost la limita inferioara cu greutatea ... In schimb eu pe langa ca stau si salivez pe langa ei ma mai si ingras cum ma abat un pic de la program...

Mamica de spiridus

Vacanta 2007-2 Mai si La casuta

Spiridusul in al treilea an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Anda, am postat deodata... role cu nuci

Mamica de spiridus

Vacanta 2007-2 Mai si La casuta

Spiridusul in al treilea an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

dana ... fac comotie de atata dat cu capu ... ca am extramulte kg



Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

si io in club cu mincaciosii. dulce as minca oricind, oricit, orice! si ai mei maninca bine de tot, mai putin fii-mea, ea insa completeaza cu succes cu dulciurile. de gatit trebe gatit (cind apuc), de multe ori io curat oalele si la propriu si la figurat. noroc ca inca n-am pus la loc nimik. de aia mai vreau sa dau jos cita.hai ca poate asa in trupa merge mai usor

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi

Mergi la inceput