Cafea cu aroma de femei *18*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

principeso - no problem.Stiam ca n-am scris niciunde despre sarcina mea.Povestea ta am citit-o.
Din cauza problemelor, pe care le-am avut, nu am curajul de a mai face un bebe, chiar daca fiicamea ne-a cam luat la rost pe mine si pe tacsu.

Bucuria vine din lucruri marunte...
Lena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

ce ai ·patut" cu sarcina?
curaj gaina ca nu toate uauale ies greu

m-am uitat pe la sectiunea de disparuti,imi vine sa urlu.

iar esti pe centura?

monica mami de print
http://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true#
http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Crede-ma ca acum nu mai conteaza ce probleme au fost in timpul sarcinii, important e ca avem o minunatie de fetita.
Mai am o tira si plec acasa.Atita dorm azi...
Va urez cafengeala placuta, ne vedem maine la cafeneaua Aidei(acu ea e patroana), sau cine stie pina miine o sa fiti cu chef de vorba si o sa deschida altcineva cafeneaua.
Poate va "tin balamalele" si vineri facem o noapte alba.
Va las .

Bucuria vine din lucruri marunte...
Lena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

hai scularea puturoaselor...ca sa ma duc si eu la somnic.
ce credeti ca am vazut pe un program de cine??
un film ro, "bolnave de amor", cu tora vasilescu.
ce filme indraznete fac roamanasii!?!?
nu mi-a placut,nu stiu de ce.
as vrea sa vad filmele istorice p care le vedeam cind eram mica ,cu ilinca tomoloveanu,adrian pintea...nu .......
de fiecare data cind ajung acasa,sunt surprinsa de ceva.ultima oara ,muream cind vedeam la tv ,invitatii de la emisiuni ,ex :emisiune de muzica populara ,iar inviatatii veneau imbracati ca ptru emisiuni xxx,sau playboy.asta era vestimentatia ptru toate emisiunile indiferent de natura acestora.toate cu niste decolteuri de aveau titele afra si fuste cu quru la lumina.
alta chestie care ma zgiria pe retina era prezentatoarea de la "susprize,susprize", emisiune a caror protagonisti erau oameni cu probleme cu doruri ,aparea prezentatoarea imbracata in rochii "sostificate" de parca ar fi participat la miss "susprize".
era pe d.c un subiect despre ro,cit de cochete si elegante sunt.
mie mi se pare ca fac prea mult uz de machiaj ..iar de vestimentatie,nu stiu cind si cum sa se imbrace...par sorcove sau pomi de craciun de impopotonate.
acum sa nu dati cu pitre in mine ca nu zic nici de voi si nici de mine...noi sunte super.
ma uitam si la fotografiile de la concursul bortoselelor ,sunt unele imbracate sport si machiate de seara,cu tonuri cu umbre cu pudre,rujuri tipatoare..uacala(bleah ,in traducere).

hai sculati-va ca va spurca pupizili,iar eu birfesc tot d.c-ul si toata romania.


monica mami de print
http://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true#
http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

neata fetele ... hai la cafea!

mami de Matei Stefan 12.03.2007

poze cu matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:


Buna dimineata. aseara nu aveati somn si acum nu face nimeni o cafea proaspata? Eu si Ioana asteptam ...
M-am trezit mai bine dispusa azi. Dupa ce v-ati laudat ce zvelte ati ramas voi dupa sarcina, sa-mi spuneti ce sa maninc si cum... Astazi am in meniu iaurt cu covrigei (imi este cam greata). Iar diseara am stabilit deja o mamaliga cu brinza si iaurt.
E bine? Mai veniti si voi cu idei. Ieri a luat sotul meu un amestec japonez (nu ma intrebati ce contine - legume parca...) congelat. Dar nu-l facem astazi ci miine. Cu ce sa-l servim cu garnitura de orez?

eu - Ina

- puiutul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Ciao fetelor!

Mai e cafea? Cine e de servici astazi?



Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

Hai ca vine . Avem si iaurtel si covrigei si grapefruit si cafea decaf.
Totul pe alese.

Va las putin sa savurati cafeluta.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

Mey, am zis putin, nu toata ziua. Gata cu mancarea si la treaba, ca suntem doar la pagina 3.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

... daaaaa , nu toate ziua munca , toata ziua cafea si leneveala ... ai zis bine

Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput