De acord cu afisarea informatiilor personale?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

ok am inteles. vom face in asa fel incat aceste informatii sa nu fie publice (oras si sector) . Ma astept insa sa nu fie o probleme la tara si judet.

va pup



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

Pai stati asa, stimati admini, asta de ce trebuie mutat aici? Care e problema tehnica? Am pus o intrebare de interes general!

Gratiela, Maria si Stefan

www.versuripenet.ro/versuri/voltaj/crede/" target="_blank">crede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

dar de ce sa nu putem noi hotari daca este o problema sau nu judetul ???


S-au dus ai mei prieteni, s-a dus si acea clipa,
Mai zboara fiecare batand dintr-o aripa...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

elaxa ioana - la masina ai refuzat sa pui judetul la numar? sau merge si acolo cu o tara africana?



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

nu, mirela, dar pe masina nu imi afisez informatii despre mine sau despre copilul meu care este adoptat. si daca citeste cineva postarile mele si cupleaza cu locatia mea, de exemplu, pot aparea probleme. si in situatia mea mai sunt multe fete la adoptii care nu vor sa li se stie locatia. n'am chef nici sa nu mai postez pe forum nimic despre copilul meu, n'am chef nici sa port conversatiile doar pe pm ca sa fiu sigura ca nu citeste cine nu trebuie, si n'am chef nici sa ma trezesc la usa cu te miri cine...
oi fi io paranoica, dar asta este optiunea mea !
si sunt ferm convinsa ca mai sunt fete care vor sa isi pastreze intr'o oarecare masura anonimatul !
in situatia asta probabil nu o sa mai postez deloc, sau o sa ma limitez la topicele de bucatarie, de exemplu...
inteleg ca sunt reguli, ne conformam, dar totusi... parerile noastre chiar nu conteaza ?



S-au dus ai mei prieteni, s-a dus si acea clipa,
Mai zboara fiecare batand dintr-o aripa...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Strumfi, , credeam ca numai eu sunt defecta!
Si sunt de acord cu Alexa Ioana si cu Iileana. Nu vreau sa stie toata lumea de unde sunt. N-aveti decat sa spuneti ca sunt paranoica, dar consider ca e dreptul meu la anonimat. Ani de zile am avut postat orasul pana cand s-au intamplat diverse pe aici si mi-am zis ca sunt o cretina, ca-mi expun singura copilul. Asta e, vreau sa-mi iau toate precautiile. Si inca ceva. Vad ca pentru alte tari nu este obligatoriu postarea orasului. Atunci de ce pentru Romania?

Traiasca tarile calde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

Eu astept cu nerabdare mutarea subiectului la ZZ, ca vad ca mi se tot muta; imi doresc tare sa am si eu un subiect acolo! (se face adevarata arta acolo, nu alta, prietenii stiu de ce )

Gratiela, Maria si Stefan

www.versuripenet.ro/versuri/voltaj/crede/" target="_blank">crede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Pe mine m-a amuzat varianta cu " sectorul 7 " si "sectorul 8"
Ramasesem cu impresia ca Bucurestiul are legal doar 6 sectoare parca ...

O zi excelenta !
Lala.

Fratele mai mare

Atat mai am pana ma nasc ! (bebe 2 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Dragi utilizatori,

O sa va dam ocazia sa va alegeti singuri daca informatia pe care o alegeti in fereastra respectiva este sau nu publica.

Pana cand o sa implementam aceasta functionalitate o sa dezactives diseara informatia din profilul vostru sau din alte locuri unde mai apare.

Cred ca prin aceasta masura lucrurile sa intre in normal.

Am sa-i rog asadar pe cei care si-au ales tari mai mult sau mai putin exotice sa revina la tara initiala.

Cu respect,
admin

Numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

Da de ce, ca eu ma simt tare bine aci in kiribati, chiar a inceput sa-mi placa, pana diseara invat si limba

Gratiela, Maria si Stefan

De acord?

Mergi la inceput