Mamici de Ianuarie - Februarie 2008 (35)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

Vaaaai, fetelor!!!! Ce am mai ras! nemary, saraca de tine, cat te-ai muncit sa-mi trimiti tot mesajul! Esti o scumpica! Merci mult!
iulia, multumesc si tie! Cred ca m-ati lamurit.. Adica eu stiu ca copilu' cu 2 moase ramane cu buricul netaiat dar sper sa fi inteles cum e treaba cu url-u' hihihi

Pup ya all!

22+ cu baby neidentificat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Lala ai dreptate ca intru in 6, eh ma incurc cu calculele astea, uau acum chiar ca am avansat ,

Gugule ai dreptate tre sa fim mai optimiste ca si eu fac la fel mai ales ca de vineri icoace am fost numa un sac de nervi

Nu am ajuns nici la baby expo si nici la intalnire nu am cum, dar i-o platesc eu sotului altadata o sa ma doara in fund de el si de planurile lui ca a stricat tot si o sa fac ce vreau si ce cred, ca uite cum din cauza lui stau ca o prosta in loc sa fi venit la buxcuresti dar acum e cam tarziu ca e circulatie si nu mai ajung, plus ca mai vin si niste neamuri pe la noi ca asa face el nu stie sa refuze sa zica ca are treaba sau ca nu e acasa dar ma razbun eu sa aiba el grija de musafiri ca nu ma intereseaza si o sa-l fac sa regrete ca nu le-a zis ca are treaba si nu e acasa


Louiza 24s +
mai avem putin

www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze cununie, nunta, luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadiapetcana2002 spune:

Draga mea Gugushtiuc, dupa ce am citit mesajele tale , am cascat bine ochii la pozele tale si am vazut ca sunt facute la Cetate.Am o rugaminte , te rog sa-mi spui daca te-ai inscris la Bethesda si cum , avand in vedere ca din cate am inteles esti deja in evidenta altui doctor.
Stau in dubii la ce spital sa nasc.De la unele prietene aud ceva , de la altele altceva.
Sunt intr-o mare dilema.

Sanatate tuturor bb-ilor si mamicior lor!

NADIA, 23 + Calin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronicka spune:

nu stiu ce sa mai zic de burtica mea. se contracta se relaxeaza, parca e un pic mai bine.dar intepaturile invagin le am in continuare cu ff usoare dureri in partea dreapta.si parca uneori burtica ii mai tare intr-o parte, caand in dreapta cand in stanga. si mai nou am o diaree........
doamne gugushtiucprin ce ai trecut.nu-mi vine sa cred ca ai fost tare la toate fazele astea. eu daca as vedea sange pe chilotii mei as face infart.din ce cauza era sangele?
sanatate la toate

veronica 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronicka spune:

o sa scriu aici pt fetele ortodoxe niste rugaciuni care se spun in timpul sarcinii pt femeia gravida,sunt lasate de un calugar Arsenie Boca care acum esste mort si iarna florile pe mormantul lui sunt ca si vara:
-luni, miercuri vineri Acatistul SF pantelimon
-marti , joi , sambat Ac sf Stelian
-in fiecare zi ac Sf Acoperamant al maicii domnului

sper sa nu se supere fetele de alta religie

veronica 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Zuze dragi, acum am revenit acasa. Am fost la marea intalneala si m-am simtit tare bine (daca nu as fi fost cu Luca poate ca as fi putut sa fiu si eu mai implicata si mai atenta la discutiile fetelor). Pentru fetele care nu au putut veni si pentru cele care nu sunt din Bucuresti o sa va spun pe scurt cam cum a decurs totul (as sta eu la povesti numai ca Luca este postat langa mine si imi pune o mie de intrebari despre diverse).

Asadar...ne-am intalnit la ora stabilita dupa care ne-am indreptat catre Quatro Stagioni. Acolo am papat si am vorbit pana a inceput sa se insereze. Luca a fost fericit sa aiba partenera de joaca pe fetita Gratielei, Ozana (o splendoare de fetita, absolut superba; Gratiela, sa-ti traiasca!). Dupa care gasca s-a spart, eu si Gratiela am mai stat putin cu piticii la un loc de joaca si apoi....acasica nene!

Gatta, Honey si ... parca a mai facut cineva poze dar nu mai stiu cine,....cand aveti timp...si eu sunt curioasa sa le vad.

Ce vreau sa spun fetelor care au fost la intalnire este ca mi-au placut absolut toate, ca sunt niste frumoase, au burtici minunate si a fost o adevarata placere compania lor. Abia astept sa repetam evenimentul!

Inchei si eu ca Miri: imi sunteti tare dragi toate! Muuuuuuaaaaahhhhhh!!! (Miri, platesc copy right, promit!)

Alina 28+ (cu Ana Antonia) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

poze Luca nazdravan

poze Ana mica in burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gattasalvaje spune:

Subscriu si eu la ce v-a relatat Alina , intalnirea a fost super , m-am simtit excelent , am ras mult si m-au distrat cei doi pusti Luca si Ozi care au fost de-a dreptul adorabili.
Desi n-am fost decat 7 fete , din aproape 20 care au promis ca vin , nu pot sa ma plang de nimic , am ras cu gura pana la urechi , am papat si am vorbit despre o gramada de lucruri ...sper sa existe o reeditare.

Pun aici pozicile facute...sunt si in albumul meu de la semnatura : bebelina din burtica.

Pupici

25+ cu Sara - Eliza

vacanta 2007
Bebelina din burtica
Cununia civila
Nunta
Am mai crescut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaatudor spune:

Buna fetelor...eu abia m-am intors de la Ploiesti..de la parinti...imi pare rau ca nu am fost cu voi..as fi vrut...dar...duty calls...
Mi-au placut tare pozele...cred ca ati fost super./...o gasca de burtici...
Sunteti tare dragute... Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen e spune:

Am ajuns si eu de la mare intalneala a fost super , eu sunt foarte incantata mi-a placut la nebunie si abia astept sa ne mai vedem, toate fetele sunt super super , sunteti niste frumoase, dar cei mai scumpi au fost Ozi si Luca.
Am pus si eu niste poze sper sa le puteti vedea , daca nu merg mai incerc maine , ca acum ma bag la somn, tare mult mi-a priit intalneala asta.
Intalnirea zuzelor 30.09


cum creste
Carmen 22 + David Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Fetele, pozele sunt super. Sunteti niste harnicute; le-ati descarcat asa de repede.

Am o veste sa va dau. Luca tocmai mi-a destainuit ca i-a placut mult una dintre fete. De fapt...s-a gandit el mai bine si a spus ca o iubeste. Pe Anca-Diana. Si ma intreaba acum cand ne mai vedem cu ea. Si mi-a spus ca vrea sa pun "niste capuri care fac asa" si tuguie buzele a pupic. Asadar Anca-Diana...te-ai facut cu un admirator nu tocmai secret. :)))) Si acum cica vrea sa-i trimiti si tu ca il iubesti. "Mamaaaa...da' cum o sa-mi trimita si ea ca ma iubeste? Cum, mama?" Am incurcat-o! Daca am inceput de acum....


Va pupacesc ca-l bag la baita si la culcare. Apoi revin (daca nu ma ia somnul langa el).

Alina 28+ (cu Ana Antonia) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

poze Luca nazdravan

poze Ana mica in burtica

Mergi la inceput