Mamici de Noiembrie -Decembrie2007(85)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andria spune:

quote:
Originally posted by slimatei

quote:
Originally posted by andria

Hello fetele. Sper ca in sfarsit am scapat de mesajele moderate, ca tot degeaba scriam eu, pana mi se aprobau, treceati la alt capitol

Voiam sa va dau inca odata datele mele: DN: 20.03.1981, UM: 1.03.2007, DPN: 6.12.2007

Va pup pe toate si sa dea Doamne Doamne sa ajungem cu bine la termen.

30+
http://tac.families.com/ezb/883546.png

AMR 10 saptamani



am sa incerc sa ma mai loghez incaodata eu daca reusesc.. iti pun datele... numai bine!

Stefania x 2
min.7sapt.



Multumesc

30+
http://tac.families.com/ezb/883546.png

AMR 10 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

neata

vad ca doar de Be se vb pe aici!!! ce as merge si eu!!!
adria bine ai venit!! sarcina usoara in continuare!!!


-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! te asteptam puiutz!!

34+ si bubulina IASMINA ALYSSA

www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/103560.sigmaker.png" target="_blank">


bubulina noastra

AMR maxim 6 sapt!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Buna fetelor,

ce va invidiez ca nergeti la BE!

Va doresc o zi frumoasa, aici ploua si e tare urat. Eu voiincerca sa dorm, ca iarasi n-am putut noaptea si n-am mai mult de 3 - 3,5 ore de somn.

Adina 27+


Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Neata. Noi maine mergem la BE. De abia asteptam (ma refer la mine si la Matei). Sper sa reusim sa ne strangem maine intr-o mica gasca.
Dany26, pe mine o sa ma aduca tati mai devreme la BE. El nu poate sta dar ma lasa pe mine inainte de serviciu. Voi colinda pe acolo si la 14.00 voi fi in fata, la intrarea principala din sala Polivalenta.
Cine se mai anunta pentru maine? Vreau sa va iau numerele de telefon ca sa ne gasim.

Roxxy 30+Rares Matei
_
AMR 8 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andria spune:

Imi aduc si eu contributia la subiectul acid: in primul trimestru, cand aveam acid, reuseam sa il "sting" cu un mar verde. Pe urma nu am mai avut probleme o vreme. De vreo 2 saptamani iar am din cand in cand probleme si se pare ca daca la inceput, fix cand apar, beau o jumatate de pahar de apa minerala cat mai acidulata, se potoleste . Cumere verzi nu mai functioneaza. Asta e experienta mea.

30+
http://tac.families.com/ezb/883546.png

AMR 10 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Bine ai venit, Andria. Avem acelasi DPN. Tu unde vei naste? natural sau cezariana?

Roxxy 30+Rares Matei
_
AMR 8 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Neata!
Fetelor, eu o sa ajung a BE pe dupa-masa, in jur de 4. Nu stiu daca mai gasesc pe cineva. O sa dau un sms totusi.
Roxana tu te duci de la 12-1?

34+ si baby Kara

AMR 6 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

ANDRIA BINE AI VENIT!! SARCINA USOARA!!
ADINA imi pare rau ca nu poti sa faci nani macar stai in patut ..
PUSSI mi -am adus aminte ca te-am visat azi-noapte..iti faceam galerie..era super haos pe forum ..nasteai...natural, la 36 de saptamani..sa nu ma injuri te rog..am zis sa-ti spun totusi ce am visat...
BB YASMI...imi pare rau pt ca mami al tau nu intelege ..poate totusi o sa se gandeasca si pana la urma o sa-ti respecte decizia..stiu ce inseamna ca mama sa fie alaturi de tine si mai ales sa-ti accepte deciziile si pt mine conteaza mult..dar sincer parerea mea este sa nu te mai gandesti la frica..si eu daca ma gandesc la nastere mi se face frica si e absolut normal sa-ti fie frica de necunoscut si mai ales un necunoscut care provoaca dureri dar incerc sa ma incurajez singura, sa fiu tare pt ca George are nevoie de mine!!..sunt sigura ca nu o sa te sperii tu esti curajoasa dar acum ai cedat prea repede zic eu din cauza fricii..calc-o in picioare..suntem mamici nu avem frica de nimic!!

ROXANA 36+ "ursuletz" GEORGE IONUTZ
AMR maxim 4 saptamani!!

"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

off adina pai de ce nu dormi?? te doare ceva noaptea?

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! te asteptam puiutz!!

34+ si bubulina IASMINA ALYSSA

www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/103560.sigmaker.png" target="_blank">


bubulina noastra

AMR maxim 6 sapt!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

DARLEENA...la cum se circula fac o ora pana acolo si acum de abia intru in cada...asa ca dupa 1 sunt acolo..sper sa nu ma injure fetele

ROXANA 36+ "ursuletz" GEORGE IONUTZ
AMR maxim 4 saptamani!!

"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput