Gravidute si mamici din Cluj (18)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

RAMO sau cele care ati recurs la recolt celulelor stam VA ROG MULT DE TOT DATI MAI MULTE DETALII
m am trezit tarziu dar timpul nu e pierdut

ASTEPT CU NERABDARE SA MI SCRIETI

38 DE SAPTAMANI SI 4 ZILE TIADRIS ANDREEA


http://community.webshots.com/user/ALEX290178/profile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Eu stiu ca lactatele nu se incalzesc la microunde ca-si pierd proprietatile, acum nu stiu exact care din priprietati. In rest, il folosesc des pentru a incalzi mancarea, atat noua, cat si la pitic.

Multa sanatate la Petra si Ana!

redai - vezi la farmacie este ceva remediu naturist pentru ciuperca din gurita, din pacate nu-ti pot spune acum denumirea, pentru ca e in dormitor flaconul si doarme Vladut deja. Dar o sa ma uit maine, daca nu uit. Daca vezi ca am uitat, sa-mi amintesti.



Mami 11+ si Vladic (17.10.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/vladic" target="_blank">Paginuta mea
aproape major
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Alex-costa 900 euro.
semnezi contractul, iti dau kitul, il duci cu tine cand te duci sa nasti, iti recolteaza un medic de acolo.
il trimit la prelucrat in Bratislava, in decurs de 2-3 saptamani primesti raspuns daca sangele a fost ok, nu a fost contaminat si cat s-a recoltat.(cate kile acopera in caz de interventie-Doamne fereste sa aveti nevoie vreodata)
dupa, tu te hotarasti daca itri convine si daca il pastrezi. daca da, platesti. poti sa-l tii in Bratislava sau cred ca la sfarsitul anului vor avea banca si in Cluj si pot sa-l tii in Cluj.la noi au recoltat atatea celule ca acopera o greutate corporala de 40 kg. deci pana la 40 kile, 100%. noi l-am tinut ca tot ii ceva, si poate se va descoperi " copierea" lor, si nu va mai conta atunci cantitatea.nu stiu daca m-am facut inteleasa. sper. sorry. cred ca si oboseala ca nu mai pot sa ma exprim
daca mai pot sa ajut, sa-mi scrii
dupa ce ai nascut si s-a recoltat, sotul trebuie sa-i sune ca ei sa stie si sa mearga dupa kit. cam atat.
va pupic fetelor, somnic usor
Meli+Timea-Larisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

hello
am aparut si noi
ramo, am fost si eu pe la trico bebe- ma rog, prin mai multe magazine de profil astazi...
mi s-a parut uriasa paturica aceea si m-am gandit ca pana ies din iarna nu creste piticul meu atata, asa ca nu am luat.
iar din cele cu fundite si creturi nu-mi plac.

au aparut in sfarsit fasurile de iarna.

m-am harnicit si mi-am facut abonament la neogym...dar probabil prim sedinta deja voi lipsi jumate..ca am programare la fulga, de la 4 si la neogym incepe la 5..deci slabe sanse sa ajung....sa vad daca rezolv cu careva..ori sa mut ginec. ori sa recuperez alta data cursurile.:(

diana tu pana cand vii?

34+ piticul Stefanut
AMR 6 SAPT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Victo, felicitari pentru abonament :)
Am inteles ca poti sa platesti si cu ora, sau nu ai vrut asa?


------------------------
Flory 33+ Joshua Raphael
AMR 7 saptamini !!

Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

buna dimineata! ultima zi de munca, cel putin pentru o vreme...

vroiam sa va intreb unde se elibereaza certificatele de nastere ale bebeilor????

OanaAlina

bebele nostru scump si drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

buna dimineata fetelor!
noi am dormit tare bine, piti iar a adormit pe la 22 si s-a trezit la 7.30.fooooarte bine. numai asa s=o tinem, hihi.ce-i drept, in cursul zilei nu doarme, dar mai bine asa.
Victo-bine ai facut cu abonamentul, sa vezi ce placut e. mie tare mi-a placut.
Oana-ce a zis sotul de papica de ieri?
Redai-cum au fost cartofiori?yami
va doresc o zi frumoasa, se pare ca avem si azi parte de soare
pupici
Meli+Timea-Larisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Alex-ce mai e nou? cum te simti?
Oana-la primarie.
Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

deci acolo la consiliul local de pe eroilor sau la primarie se elibereaza certificatul de nastere? ce acte sunt necesare?

OanaAlina

bebele nostru scump si drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Neata si de la noi!!!
Bexule hai la cefeluta!!!
Victo mie nu mi se pare chiar asa de mare paturica aia,ca oricum o impaturi si eventual o pui si in carucior.Maicamea a vazut-o la o fetita de 3 kile,si i-a placut tare mult.Cele cu creturi nu le-am vazut,nici mie nu mi-ar fi placut.

Eu ma duc de la 10 la cuafor,sa ma tund,asa cam o palma,si sa mi-l intind,c amaine ma duc la nunta si tre sa fiu frumoasa.


www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina
poze

Ramonel34+ Beatrice Alessia
AMR 6 saptamani

Mergi la inceput