Cafea cu aroma de femei-12

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andrath spune:

Gata! Raportez ca am apucat sa citesc cap 10 si 11! E drept ca in timpul asta n-am mai facut nika la lucru, da' cui ii pasa? mie nu !

Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005)
www.flickr.com/photos/andrath/1202034620/" target="_blank">Stefan
"I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

stiu dragutelor...dar eu is un pic mai inceata...+ca uit de la mana pan' la gura...da imp. ca pana la urma rezolv prob..chiar daca mai incet...asa ca nu ma grabiti ca..iht..ametesc...

Stefania x 2
min.8sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:

Stefania daca te mai rog ceva? Fetele ma rugau la capitolul deschis de mine cu listurza sa o mai scurtez. Incearca sa mai scoti din rinduri.
Si sa pui datele in dreptul numelui. cred ca merge sa mai scoti din masinutze.
Sa vada ultimele postari. Asa-mi faceau obs. fetele. Parca Principe sau Maru spunea ceva de lista ca e lunga.
Vai ce critica sint.... nu ma baga in seama. Prea tare... ca intre noi burtoasele.

eu - Ina

- puiutul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsLara spune:

Gata raportul! Ce harnica sunt in dimineata asta!!

Multumesc ca-mi purtati de grija si m-ati trecut si pe listuta

Cred ca fac o pauza de inca o canita cu lapte ca si masa de pranz! Diseara am programat un piept de pui la gratar!

Aida, tu ce planuri ai sa scapi de cele 5 kg?




Lali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

ok se rezolva si asta!...da mai incet asa....

Stefania x 2
min.8sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

faza naspa e ca au venit in primavara de la electrica si au pus contoarele afara. In prima faza , unde sunt sigurantele era un capacel , dar l-au rupt si cine trece poate sa le lase in jos si gata cu curentul de la mine din casa.
Am sunat nervoasa la electrica si crezi ca au venit ....? Cum i-ati vazut voi asa si eu.

Pe mine nu ma intereseaza sa ma duc si sa impusc tampitu' , eu vreau doar pt aparare , sa pot macar sa ies afara in strada si sa ridic sigurantele. Daca in momentul asta sta si pandeste in spatele casei , nu prea cred ca l-ar manca Liza , si intra in casa sau sare la mine? ... Mie o fricaaa... Ca sa nu mai spun ca vine iarna si cam naspa sa raman fara incalzire

Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

... si inca ceva , in prima noapte de scandaluri - 18.09 , la 1h noaptea (la 4 am plecat la pet) - am avut un betiv care statea la geamu lu Emma si striga tare. M-am dus la el si i-am spus sa plece ca scoala copila sau macar sa taca din gura. ... nici nu putea sa mearga , statea sub geam. L-am sculat pe Laci sa se duca si sa-l goneasca (de frica sa nu se trezeasca Emma si sa fie nervoasa la pet) Credeti ca a plecat , mai rau a inceput sa strige.

Am sunat 112 si mi-au dat nr de la politia din Giroc. Crezi ca a raspuns cineva? Am sunat inapoi 112 si mi-au facut legatura politia Timisoara.
Stiti ce m-au intrebat? "Si sa vina politia sa il duca de acolo?" pai mie nu imi da raspunsuri din astea si a urmat o cearta in toata regula.

Credeti ca a venit politia? Clar ca NU , noroc ca au venit prietenii si l-au urcat intr-o masina si l-au dus

Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

inca tb sa-mi revin...nu-mi place nici asa...


Stefania x 2
min.8sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Alta problema e ca aici strazile au deschidere mare si este distanta intre case si oricum eu nu am vecini (casa din stanga nu e locuita , casa din dreapta e barul) , nu te aude nici draq. In spate gradinile in fata culmea , iar o casa lunga care nu mai e locuita din vara de parca daca as avea vecini ar conta , cine draq mai e cucuvea ca mine pe aici prin zona?

Betzivanii doar

Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Aida, dar pune-ti o alarma la poarta ceva, cum intra astia pana la geam?
Sau un fir cu curent electric

Adina + Olivia Q1.04

Mergi la inceput