Albumul mamelor si tatilor singuri (2)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Mihharo, sper ca nu esti Scorpion sau Rac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihharo spune:

Nuuu... sunt Gemeni

Mihaela - mami de cel mai dulce baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihharo spune:

Luiza, norocul tau ca esti tocmai la Craiova, ca altfel ... ... uite ce furtuna a inceput pe aici

Citat:
citat din mesajul lui Insider

Mai sa fie , ia uite-te ce fac fetele in absenta mea
M-am ales si cu petitoare printre randuri .



Au vazut fetele ca ai simtul umorului ...

Mihaela - mami de cel mai dulce baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

Salut,

nu am mai scris demult... de la pag 5-6! Pe 6 mai am nascut pe bb3, frumos, copy paste daddy... poze aici: http://picasaweb.google.com/mart.apr09/Anca_nicolae#

Pentru cei ce au citit povestea mea, inca nu i-am spus lui daddy nimic despre baietelul nostru... Argumente pro si contra o garla am in minte, insa voi actiona doar atunci cand voi simti un elan sufletesc... Deocamdata sunt bucuroasa cu cei 3 copilasi, restul... "va urma".

O zi buna pt toti, mai ales ca daca vrem, gasim foarte aproape motive de mare bucurie!

Veronica-Elena 11 ani, Tudor-Iulian 8 ani, Robert-Adrian 2 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihharo spune:

Frumoase pozele, Anca... Sa-ti creasca copiii sanatosi si sa-ti aduca numai bucurie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eva_mmm spune:

anca,sa-ti traiasca ingerasii,sa fie sanatosi!
iti admir curajul...se vede k esti o femeie puternica,cu o experienta de viata si nu o pustoaica k mine(cu toate k am 24 de ani) care se sperie de ceea ce va urma.
sincer kiar te admir si iti doresc tot binele din lume si sunt convinsa ca o sa-ti gasesti fericireaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:


sa ma iertati ca ma bag si eu.....pur si simplu am simtit nevoia sa va spun ce gandesc
aveti un subiect foarte deosebit aici....l-am parcurs pe tot si va spun cu mana pe inima ca sunteti niste oameni deosebiti,voi,mamelor si tatilor singuri....sunteti chiar exemple demne de urmat....si ma inclin cu respect in fata voastra

imi doresc din tot sufletul sa ne ingaduie DD sa cunoastem implinirea suprema-aceea de a fi parinti......luptam cu toate fortele noastre pentru asta si sper ca urmatorul nostru Fiv sa fie unul reusit.....dar pana atunci va voi urmari din umbra in continuare....pentru ca am ce invata de la voi

o zi buna tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihharo spune:

Samira, esti binevenita aici , asa cum oricine este. Iti tinem pumnii ca sa devii cat mai repede mamica si asteptam sa ne impartasesti marea bucurie atunci cand va voi DD sa se produca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

sa te auda Dumnezeu, mihharo....stiu ca va fi cea mai frumoasa zi din viata mea atunci....si o astept cu nerbdare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihharo spune:

Te asteptam atunci cu noutati. Sau chiar si fara, daca vei dori sa vorbesti cu noi. Mult succes!

Mergi la inceput