Dr. Batanoiu sau alta recomandare la spit.9

Dr. Batanoiu sau alta recomandare la spit.9 | Autor: Androix

Link direct la acest mesaj

Am o mare rugaminte la voi. Poate stiti cum pot lua legatura cu dr. Batanoiu de la spitalul 9. Nici nu stiu daca mai este acolo, soacra mea a fost la dansul acum un timp, nu mai stie nici ea cand.
Sau daca imi puteti recomanda alt medic unde sa mearga la o consultatie. Nu se simte deloc bine, sufera de sindrom bi polar, habar n-am ce inseamna asta o sa caut si pe net sa vad daca pot gasi ceva despre asta. Ideea este ca acum este in plina criza si nu stim cum s-o ajutam. Am vrea s-o internam ca sa i se poata administra medicatia potrivita si pentru a fi supravegheata. A devenit periculoasa pentru ea purtarea ei pentru ca pleaca de-acasa si nu se mai intoarce, pleaca seara si vine dimineata. Ne este teama sa nu pateasca ceva, nici nu stim pe unde umbla macar.
Va rog daca puteti, orice sugestie, ajutor, idee este bine venita.
Multumesc mult de tot.

Andreea, mama de Filip si Georgia

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana2004 spune:

Sper sa nu vina prea tirziu raspunsul meu ,soacra ta sufera de tulburare afectiva bipolara sau psihoza maniaco-depresiva .Inteleg ca acum e in episod maniacal f periculos pt siguranta ei ,cel mai bine sa o internati in spital .
La spitalul nr 9 (Al. Obregia se numeste acum )sint mai multi medici ,depinde ce patologie au ei in sectie .Poti sa vb cu prof .Prelipceanu ,sau cu dr Tudose Catalina .
Sa faca neaparat tratament si dupa externare si sa mergeti la control cind va cheama .

Mergi la inceput