pretentii de 4 ani

pretentii de 4 ani | Autor: krissta

Link direct la acest mesaj

deja la 4 ani avem pretentii mii si mii de intrebari ce sa mai putem vb detoate

cristina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

ce fel de pretenti? si cum isi impune punctul de vedere?

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krissta spune:

pretentii de genu ,,nu vreau bluza aia ,nu mai imi place rochita asta.....se piaptana de cate ori ii dau o bluza jos pe cap vrea sa iasa afara cum vrea ea imbracata ......iar dak face vro prostioara si o cert imi zcice ca sunt cea mai buna mama din lume si ca ea e copildeci acm chiar putem,, conversa'':) ,si la masa la fel vrea sa manance tot ce vrea ea nu ce ii dau eu si cam ducem munca de lamurire......Cristina mamica Alexandrei.PUPICI

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magdone spune:

si noi avem pretentii cat cuprinde, chiar si la haine desi e baiat, si tot asa ma ia cu te iubesc mami cand il cert pentru veo chestie.

sunt copiii astia precoce ce n-am vazut,
ai vostri va intreaba cate in luna si stele? adica intrebari de astea existentiale despre viata si moarte, ca eu nu stiu pe unde sa scot camasa si cum sa-i raspund ca sa fie bine...

Magdone si Razvan (19.07.2003)
_
"Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krissta spune:

da intrebari de tot felu sunt si din ce in ce mai uimitoare.....ieri mia zis ,,nu-i asa mami ca oamenii cand imbatranesc mor?''ma lasat cu gura cascata .....

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

da, si la noi la fel!!!
cu garderoba, nu mai zic! ne sculam dimineata cu cel putin 20 minute mai devreme ca sa avem timp sa negociem!
cu intrebarile, la fel! ieri i-a zis la o tanti care cara o plasa: de ce nu ceri ajutor ca esti batrina?
(eu ii spun tot timpul sa ceara ajutor daca nu poate sa faca ceva)
a mai pus on intrebare de baraj: de ce stralucesc stelele?

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi

Mergi la inceput