Gravidute&mamici de Timisoara (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

buna dimineata!
ne-am trezit la 5, am mancat.. am dormit pana la 9 si acum am terminat

Simo scuze, te trec imediat pe listuta!
alexi sunt ok daca stau in pat... daca stau in picioare sau pe scaun ma doare tare si spatele! Ma bucur ca ati luat asa mult in greutate! Cu sanii tai.. nu stiu ce sa zic, la dr. ai fost?
ank si eu sunt destul de aiurea... n-am chef de nimic ... parca traiesc intr-o lume a mea! Nu sunt depresiva, dar vreau sa fiu lasata in pace ... oare e normal?
clau te cred ca nu ai rabdare... dar oricum timpul a trecut... si mai ai cateva zile, se poate intampla oricand! Noi tinem pumnii! Sa sti ca , cum imi intrra un SMS ... cum ma gandesc ca e de la tine

Aseara am facut consiliu de familie( noi trei+tati +bunica) si am hotarat sa dam STARTUL la cumparaturi pt. Tuste! in secret desigur! Si tot aseara s-a ajuns la concluzia ca patuturile de la Babydesign(alea din Ungaria) care-mi placeau mie nu sunt bune ca nu au lateralele culisante!
unde gasesc mobilier de lemn pt. camera fetelor cu patuturi de lemn cu laterale culisante???
La Mobexpert si la Rus Savitar am fost si nu au patuturi deloc

cu intalneala... v-am zis! Voi hotarati ce si cum si eu vin daca pot!



PUSSI 25+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capsunita spune:

fetele sunt ARYANNA MARIA mami ma adus pe lume in 25/08/07 ora 22:48 si de ieri am venit acasa va pup nastere usoara si sarcina usoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexi22 spune:

pussi am fost la dr si mi-a dat dostinex dar laptele nu se opreste

mami degiulia rebeca 13.08.2007
http://community.webshots.com/user/alexi84

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhaim spune:

Mhaim,DN 29.04.77, UM 25.06.07,DPN 31.03.08

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Bine ai venit acasa ARYANNA MARIA.... sa cresti mare...desteapta si frumoasa
Pussi si eu am cam acelasi stari....si daca nu sunt lasata in pace si sunt bazaita ma cam ia cu nervi si lacrimi din senin...dar am mai citit pe ici pe colo si cica e normal cu hormonii astia

Ank 32+

Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebinuta spune:

Ceau fetelor,
Sunt o mamica de fulgulet de nov-dec-06; o cheama Ada-Natalia, are 9 luni si 2 zile, s-a nascut prin cezariana la Odobescu, cu Dr. Bacila, il recomand cu incredere;
Azi v-am descoperit si sper sa ne strangem cat mai multe mamici si burtici din Timisoara aici, caci mai sunt multe pe acest forum.

Pupici la mamici si burtici.

Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada
varsta Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Bine ati venit printre noi bebinuta si mhaim
ma bucur de fiecare data cand intra cate o mamica sau viit mamica

Ank 32+

Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

capsunita ma bucur din suflet ca ati ajuns acasa amandoua! Felicitari mamico Te asteptam cu detalii despre nastere!
bebinuta si mhaim bine ati venit!



PUSSI 25+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

gata .. ma facut completari si modificari la listuta, ne-am delectat cu pozicile bebinutei si revenim cu intrebarea : unde gasesc mobilier de lemn pt. camera fetelor cu patuturi de lemn cu laterale culisante???



PUSSI 25+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonicutza spune:

quote:
Originally posted by capsunita

fetele sunt ARYANNA MARIA mami ma adus pe lume in 25/08/07 ora 22:48 si de ieri am venit acasa va pup nastere usoara si sarcina usoara



Sa traiesti draga , sa cresti mare si frumoasa !!!

Felicitari capsunita ptr. Aryanna Maria !!!

pussi merci ptr. listuta.


Simona 27+ Tobia
http://www.flickr.com/photos/12428784@N05/show/

Mergi la inceput