Mamici de iulie-august 2007 (90)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Pentru mine aceste doua sarcini au fost cele mai minunate perioade din viata mea! Asa ca va doresc sa repetati aceste momente, nimic nu e mai frumos! Cat despre mine, nu stiu cum ma va purta valul vietii, deocamdata ma voi opri aici! Dar cine stie ce va fi peste 3-4 ani

Cam asta este fetelor! Sariti cu ultimile cuvinte nu de alta dar avem un capitol nou nout la Clubul scutecelor .



Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Vreau si eu sa multumesc pentru odiseea asta de vis...

Deni pentru taria de caracter si umarul pe care il gaseam gand aveam nevoie...si pentru ca mi-ai amintit cand ma lasau nervii ca sunt o fire tare

Anya pentru cuvintele de incurajare, sfaturile competente...si pt ca nu ai facut publice niste intrebari de ale mele de doi lei

Karli care le spune pe bune, care glumeste si lacrimogeste pe aici...si pt ca am facut gasca cu ea...na! ce vina am io daca aveam aceleasi pareri cu privire la diverse!

Luna care este un fel de alter ego...zau mai fata parca esti la mine in cap cum scrii si sfaturi si replici

Fetelor cu care mi-am baut cafeaua zi de zi Lia, Otilia, Ioana, Sorina...sorry daca am omis pe cineva

Valen pentru cuvintele bune pe care le gaseste mereu

Gabi pentru exemplu de urmat!

Anto ...ce sa zic...cand mi-a fost mai greu ma gandeam la voi, contractatele....nu stiu de ce in special la tine...si parca era mai bine

Si la toate fetele...nu va simtiti nu stiu cum ca nu v-am nominalizat....dar lista ar fi prea lunga, am facut si eu un Top Popularitate.

Sa ne vedem cu bine la Strumfi si sa fim la fel de dragute unele cu altele si "sfatoase"

Simo de Matei Hisham

Asa mi l-a daruit Dumnezeu mie pe Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

repede pana nu vine 12 noaptea...ultimul mesaj la odisee.

ma bucur ca am petrecut impreuna una dintre cele mai importante perioade din viata mea. si mai ales ma bucur ca am putut sa va fiu de folos uneori, chiar daca v-am mai tras de manecuta in felul meu nesuferit. sper sa ma iertati, pentru ca inca n-ati vazut nimic...

vorba lui deni...asta este ultima mea odisee...si va invidiez din suflet pe cele care veti mai avea parte de asemenea bucurie.

va multumesc tuturor pentru sprijinul pe care mi l-ati oferit aici.
va pup cu mult drag.

alina si cele doua "pete"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Stiu ca e trecut de 12 noaptea in Romania dar la mine e inca 10 pm.

Am intrat doar sa spun si eu La Revedere Odisee, am lacrimi in ochi pe bune, stiu ca e hilar caci ne mutam doar un rand mai jos insa am realizat ca s-a terminat un capitol din viata mea, un capitol ce poate nu se va mai repeta si pe care l-am dorit din toata inima.

Nu nominalizez persoanele care mi-au fost alaturi, se stiu ele mai bine, o sa imi fie dor de voi toate gravide caci acum deja suntem femei serioase, suntem mamici de strumfi, nu?

Va multumesc tuturor din inima. Mi-ati fost de mare ajutor si va iubesc.

Pupici Odisee!

P.S. Simo da si eu cred ca tu imi esti un fel de alter ego iesean.

Luna, mamica de Adelise Cezara(11.08.2007) si Cosmin (30.07.2001)


www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">[b]Sonia trebuie sa traiasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ylilimic spune:

Dragi viitoare mamici! In primul rand va doresc sarcini usoare si nasteri si mai usoare!

As vrea sa va rog sa fiti alaturi de nepotelul meu Darius, atat cat puteti. Darius s-a nascut cu o malformatie la inima si operatie corectoare e destul de costisitoare (34 mii euro), motiv pentru care am deschis un subiect dedicat lui pe DC, mai ales ca un om cu suflet mare s-a oferit sa ii realizeze o www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">pagina personala.

Cu gandul la puiutii pe care curand ii veti tine in brate, acordati-i si lui Darius sansa la un viitor si o viata normala!
De ajutor ar fi si daca ati trimite link-ul site-ului sau la cat mai multi oameni care miscati de povestea sa, sa doreasca sa participe la schimbarea unei vieti.

Eu, Darius si mamica lui va multumim mult de tot!





Mergi la inceput