zatz schimbat, ibric spalat ... poftiti va rog!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

atunci nu mai citesc nimic...

pur si simplu eram curioasa sa vad cine mi-a dus dorul

ina , inca n-am revenit... acu` is la soacra-mea si nu stau prea mult..al meu s a dus cu ea cu treaba prin oras si eu am vrut sa raman acasa ca sa intru sa va salut ..

cand imi vine laptopu acasa atunci puteti sa ma intampinati cu flori , cafele si etc .

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by Adina Iulia

Queen of white sand, zarazo...cati nebuni au plans dupa tine...si cati au murit...


Adina + Olivia 04.03.2004

Nu-i asa ?? Heh

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Iuliana,fa-ti niste analize,sa n-ai o infectie in sange.ne pare tare rau ca ai probleme tu si cel mic.Dar in curand o sa te linistesti.Cand poti,da-ne cate un semn de viata.Te pupam.
Belutzoooo,ce cafteala meriti.Sa nu dai tu un semn de viata atata timp!?Spargeam un internet si tot facem ceva.Nu stiam ce s-a intamplt.Bine ca totu' e ok.
Adinaaa,iote ca la rain si Spain nu ma gandisem;da' n-am logoped si lingvist ca aia a luiG.B.Show si nici flori de vanzare.Deci rain,Spain,plain,adicatelea rime-n -ain.Dar in -uck nu se poate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:


Toate ti-am dus dorul.

Adina a craierit si s-a procopsit cu inele cu pitricele.
Andrath e f. ocupata sa ma cearte intr-una pe mine
Ioana deschide cafenele... om cu initiativa.
Iuliana se uita pe gaura cheii si acum vrea analize si tratamente.
Maadi se mai cafeleste cu noi cind are timp.
Mariussimiuc mai rarut... dar e ocupata
Maru are timp de cafea numai cind altii dorm.
Principe trece sa ne mai ia de urechi.
Rebiana e ocupata insa cu scuza.
Wonderful mai da cite o cafea ... cind are timp, ca e in vacanta si se plimba mult.

Sigur am uitat din evenimente ... poate si din fete (sa nu ma bata... prea tare).



eu - Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

wonderful - unde mama ma-sii era sa ma duc ?? ce internet sa sparg ??

cand am vrut sa intru n-am mai putut ca ne-am achizionat o motocicleta honda de toata frumusetea si suntem calare pe ea toata ziulica

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:


Wonderful daca-si luau masina mai avea o sansa (cind conducea altcineva)... dar cu moto... e ocupata.
Belutza nu ne gelozi... spune-ne cind ne plimbi si pe noi.


eu - Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

ina, avem si masina .. da` sincer abia asteptam sa scapam de ea ..noi suntem amatori de senzatii tari

ina,sa va plimb ?? eu inca n am permis .. al meu are .
da` cum vreti plimbate toata 1 data pe el ??

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:


Pe rind draga mea ... ce face fata el la toate?

eu - Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrath spune:

quote:
Andrath e f. ocupata sa ma cearte intr-una pe mine


BA sa avem pardon! Io nu te-am certat! Si daca te-am certat nu recunosc nimic ca nu-mi aduc aminte, na!

Acu' tre' sa taiem vitelu' ala gras pentru intoarcerea fiului (pardon, a fiicei) risipitoare...

Apropo de cafea, ia sa-mi fac si io una ca-mi frige buza...

Facui una azi! La noi lucreaza multi nemti, noi nu stim germana, ei nu stiu romana, asa ca engleza si gimnastica sunt la putere.
L-am intrebat pe un neamt cat e ceasu', adica ora, da' l-am intrebat :"HOw much is the watch?" Raspuns: Nu, domnisoara, asta-i al meu si nu-l vand... M-am facut rosie si apoi am incercat sa-i explic ca vroiam sa stiu cat e ora, dar, evident, inutil... Omul se tinea de incheietura si se uita suspicios la mine

Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005)
www.flickr.com/photos/andrath/1202034620/" target="_blank">Stefan
"I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by andrath

quote:
Andrath e f. ocupata sa ma cearte intr-una pe mine


BA sa avem pardon! Io nu te-am certat! Si daca te-am certat nu recunosc nimic ca nu-mi aduc aminte, na!

Acu' tre' sa taiem vitelu' ala gras pentru intoarcerea fiului (pardon, a fiicei) risipitoare...

Apropo de cafea, ia sa-mi fac si io una ca-mi frige buza...

Facui una azi! La noi lucreaza multi nemti, noi nu stim germana, ei nu stiu romana, asa ca engleza si gimnastica sunt la putere.
L-am intrebat pe un neamt cat e ceasu', adica ora, da' l-am intrebat :"HOw much is the watch?" Raspuns: Nu, domnisoara, asta-i al meu si nu-l vand... M-am facut rosie si apoi am incercat sa-i explic ca vroiam sa stiu cat e ora, dar, evident, inutil... Omul se tinea de incheietura si se uita suspicios la mine

Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005)
www.flickr.com/photos/andrath/1202034620/" target="_blank">Stefan
"I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."



belutza

Mergi la inceput