Casnicute sexy (134)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

sexoasele!

Mei ce ma facurati sa rad cu poeziile voastre!....si cu site-ul ala de chinezoi ne-constipati!

Multumim tuturor de urarile de sanatate...sper din suflet sa se faca odata bine ingerasii mei ca deja nu mai pot!

Monica dr a zic ca a fost enteroviroza...si ca trece(sunt bietii de ei tot la regim de sapt trecuta, , cu smecta, furazolidon, hidrasec..si cam atat)!
Partea nashpa e ca pe unde mergem dam si la altii......i-am daruit nitzica enteroviroza si la cumnatu-meu....azi am aflat ca am fost tare darnici si la tara si ca soacra e si ea pe dunga....!Sper sa le treaca odata la toti ca tare pacatoasa a fost tampenia asta!

Noapte somnoroasa!



Eu
www.pufymic.info/thumbnails-37.html" target="_blank">Gandacii
Tot ei
www.flickr.com/photos/8892421@N05/" target="_blank">Si iarasi ei..

www.helpsonia.com/" target="_blank">AJUTATI-O PE SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Nu mi-a trecut durerea de cap. Mi-am pus un martinizat poate-poate uit de durere.

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Doina am uitat de meci. ia sa ma uit cat e scorul

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Miky, e pauza acum.E 1-0 pentru dinamovisti.Daca o tin tot asa se califica, nu ca ma pricep...dar am profesorul aici si imi spune sa nu ma fac de ras...
Pufy , o fi un microb, ceva , de sunt si altii la fel cu diaree.Offffffff rau ca faci...rau ca nu faci...

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Doina am vazut si eu cat e scorul. Doamne da sa se califice (Io-s dinamovista

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Miky, le-a dat Latio doua goluri...nu mai au mari sanse, dar nu se stie...

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Nu mai au sanse . Trebuie sa castige pt. calificare

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Stiu!!!Gicu e negru de suparare!!!nu stau acolo ca daca zic ceva ...mai bine il las sa se uite singur ca mie si asa nu imi place.Eu ma uit maine seara ca joaca Steaua.Imi pare rau ca sunt romanca dar ...asta e mingea.

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Gata. Nu mai au nici o sansa ( dar de plans nu mai plang azi

). Si ai mei sunt toti stelisti. M-am gasit eu dinamovista

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Mey, vorbiti de meciuri, dar eu oare de partea cui sa fiu ?

Miki sa-ti treaca supararea ca ai ramas iar, doar cu sotul. Io zic sa treceti la treburi serioase, ca sa se intoarca mami sa te ajute la crescut.

Cami hai mey, ca italianul n-o fi asa negru ca fostul vecin

Liano muncesti cam mult in ultima vreme, faci ce faci, si jos chilotii grasului

Ioana sanatate la pitici, ufff, ma ia frica, cind ma gindesc ca trebuie sa vin in tara, iar anul trecut a avut Isabella o saptamina diaree si voma , iar diaree am avut toti din familie, plus ca era virusul in zona si aveau toti vecinii. sper sa nu fie si anul asta in zona Iasului, ca altfel iar imi aduc ploada acasa albastra de slaba, ca nici nu minca nimic

Monica am facut spaghete cu suculet de rosii si submarine cu conserva de ton. Baga si la mine reteta aia de o tot laudati, c-am vazut poza in albumul cuscrei, dar mi-e lene s-o caut pe forum

Doina pentru fiere, bea cite o lingura de ulei pe stomacul gol, stai vreo 10 minute pe partea stinga culcata si incet incet o sa te lase durerile. Doar ca trebuie sa bei ulei in fiecare dimineata, si-i gretos rau de tot. Ce mai face Dan, ceva progrese ?

Mai fetelor, cred ca cuscra mea iar se beutureste, ca n-a prea dat pe la noi astazi, sau odihneste prajiturile papate ieri

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput