Casnicute sexy (134)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Cuscra-i...sa nu dai prea tare... Iote cum sta giner'-tu la pupat si p-aia cum a cazut frant de atata munca...

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Bau!!!

Unde ati disparut toate?
Se trezeste omul si n-are cu cine povesti

MihaRobertelul ( stiu ca-i place sa fie pupat) dar o pup si pe mamicutza

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna sexoaselor,
daaaa...in sfarsit suntem ok...sper sa ramanem asa...Doamne ajuta!
multumim de sustinere si de gandurile bune...si ca ati fost alaturi de mine... pe toate
ruxi nu a mai vomat a si inceput sa pape, alex la fel...eu mi-am revenit inca de ieri si daca tot m-am odihit azi noapte cum m-am trezit de dimineata m-am pus pe facut curat in casa ca nu se mai putea(daca zilele astea am stat doar dupa fundul piticilor si nimic altceva arata casuta noastra ca dupa razboi) am avut noroc ca m-a ajutat si sotul...
miki, ai terminat trebushca?
miha, ai gasit medicul sa-ti dea alte hartiute?
alina, voi ce mai faceti?
mirela, da...mi-a zis sotul de gatorate...multumesc
olga lasa macar bine ca v-ati relaxat chiar daca a fost frig...spor la treaba si tie
cami spor la construit lu' nenea ce mai face maia cum mai e cu aparatul?
Doina cum a fost in orash ce-a cumparat fain?
Liana, unde disparusi?
Georgi, cum a fost prima zi de gradi a zambaretei...dar a ta de activitate, gata ti-a dat forma definitva la orar, e fain?
mmiha, dana-ch, simo, n-ati mai scris de multicel...sunteti ok?
ioana...dar la voi cum a fost prima zi de gradi, s-a obisnuit piticul?
dana, cum te mai simti, am citit si la subiectul deschis de tine...cred ca e vorba de stres...nu ai cu cine sa o lasi pe cea mica si sa te mai odihnesti si tu?
danelutaaaaaa...ce-ai mai facut bun de papa, hai ziiiiii pliiiizz ca poate scapam neboxate chiar daca vorbim de mancare eu sunt in pana de idei, mai ales acum ca trebuie sa fac ca o continuare la mancarea de regim sa nu-i bag direct in mancaruri grele...
Bi, n-ai mai aparut aseara sa ne scoti la dans
va pup pe toate si sunt in zona



monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

Cuscra-i...sa nu dai prea tare... Iote cum sta giner'-tu la pupat si p-aia cum a cazut frant de atata munca...

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...





Lasa-l mai sa se invete cu pupatul, cine stie... poate tura asta se da la Isabella .
Dar poza cu "cazut la datorie dupa pupaturi" e asta, ca tu ai pus tot aia cu pupatul, se vede ca ai ramas profund impresionata de gest

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Olga multumesc de intrebare, e din aceeasi familie cu Tony, doar o zi ii desparte ca data de nastere, deci... da in stinga si in dreapta de se cutremura pamintul, energie are la fel ca flacaul tau, ma omoara, ma scoate la pensie inainte de vreme.
Cind iti dau rezultatul la analize ?

Mirela -ici la tine si la Robert. Imi pare bine ca ai mai aparut in peisaj, dar te asteptam cu noutati, ceva poze pe unde ati mai stat la bronzat . In Romanica plec pe la jumatatea lunii, sper sa gasesc bilet la avion.

Cami bag sama ca-ti plac tot din astia iesiti din comun, ba vecin negru, ala care nu-l mai ai, acum meseriasi, doi nu unul, vietnamezi. Oricum, spor la treburi.

Cuscra ai gasit trimiterea sau ti-a dat doctorita alta ? Cind te duci cu Robert la analize ?

Miki parerea mea e, nu mai fa programari, mai bine vii si ma iei prin surprindere , dar asta in octombrie.

Doina ce mai face Dan ?

Monica am facut fripturica de iepuras cu cartofi prajiti si spaghete cu suculet. Vrei si desert ? Ma duc sa-mi pun de-o inghetata, bineinteles ca e deja pronta in congelator

Georgico nu ne saluti si pe noi pe ziua de astazi ?

Bianco de ce esti suparici pe noi, scrii la alte subiecte, dar la noi ba

Liano ti amo dar nu pot sa stau singurica daca nu apari , ma dau la Mirela, ca e tinara si proaspat aparuta in peisaj .

Dana banana nu mai zici nimic ?

Mmiha te-am mai zarit pe mess, dar n-am indraznit sa deranjez. Ce mai zici, te pregatesti pentru scoala ?

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

wow danelutza, numai bunatati ai facut pot sa vin la tine la masa?

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:



Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

miki,pt cine dansezi?
mona,cand mergi la masa la danelutza sa ma iei si pe mine.viuuuuu cu placere asta ca sa nu te duci cu mana goala
banano,zi ceva.
bi,tu?
mirela,
olga,plaja si azi?
alinutza,ai facut ceva cu apart.?
miha,oooooo dragoste mare.cine-i gagicutza lu fitu?
mmiha,nimic nou pe la voi?
doina,ce face dan?
olteanco,pe unde umblii?
tzuc. ei is cu vietnamezii mei.baga hei-rup la greu si eu cu mopul dupa ei
am avut copii acasa.adica sunt ca-i liber astazi.m-au chiaunit.am stat toata ziua in casa ca de,nu pot pleca si lasa oamenii in casa singuri...
o seara buna.
mai,ascult "europa fm" toata ziua si e tare fain.e o melodie a celor de la holograf cu " si baietii plang cateodata". e betonnnnn!


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Dansez pt voi . Adica am dansat. Acum nu mai am chef
Si eu ascult Europafm. Offff Si baietii plang... ma topesc cand o aud




Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Miky, am venit eu sa dansam impreuna!
Olga, profita de concediu cat poti sa te odihnesti!
Danelutza, Dan e aici cu mine butoneaza la un telefon, isi face programul zilnic de gimnastica, mai iese cu baietii la un suc, e bine.
Miha, nu numai tu esti asa...si eu azi am uita umbrela cand am platit telefonul...apoi am uitat-o iar cand sa cumpar revista...se mai intampla.Am vazut somnorosul
Monica, a trecut boala? cum sunteti bine???
Mirela , imi era dor de tine!!!!!
Eu azi am cumparat detergent de rufe, vase si am platit telefonul, apoi am mers pe la mama caci nu am vazut-o dinainte de a pleca la Bucuresti.
Acum ia sa facem un dans!!!!Miky vii la dans?Bianca?Liana unde esti?


Doina Bita

Mergi la inceput