Casnicute sexy (134)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Liana eu am venit!Sarumana pentru cafeluta!eu am de asteptat pana sa merg azi sa depun un dosar pana la ora 13.Si Catalin si Ahreea sunt la serviciu iar eu o sa ma fac putin utila aici, sa ii fie mai usor norei mele cand vine de la servici.
Olga ,sanatate multa lui Tony!!!sa ii treaca urechiusa!!!
Monica, mergi la doctor caci poate nu e bun tratamentul.A lut legatura Doryy cu mine si i-am spus ce m-a intrebat.
Bianca , bine ai vorbit!!!
Va pup pe toate!!!!!!!!!!!!!!!!
Liana mergi la dentist?



Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Fetelor, sunteti fenomenale, cata putere si ajutor imi dati!!!!am rama fara cuvinte !!!!!Ce pot sa zic: ca va iubesc mult de tot!!!!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

'neata si multumesc de cafea Liana, ai facut-o exact cum imi place, neagra, amara si fara zahar

Doina sa te ajute Dumnezeu astazi. Eu voi trimite pliculet, cum am facut si data trecuta

Monica sanatate lui Alex. Saracul, macar s-a putut bucura de tortulet ? Eu cred ca e o viroza urita, ceva.

Olga -am urechiusa lui Tony. Eu am patit-o anul trecut cu un bondar urit de tot, mi-a fost mina umflata vreo saptamina, ca era unul periculos.

Ioana sanatate la pufosi, cum se mai simt ?

Cuscra au venit frigurile la Iasi ? Da comanda de timp bun in jurul datei de 15 sept. Ce mai face Robert, cum se simte, i-a trecut durerea de burtica ?

Dana ch te vazui, te vazui, dar ieri nu azi

Banano te vad, te vad



Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Danelutza
Eu acum sa ii fie norei mele mai usor caci vine pe la 19 in fiecare zi de la serviciu.

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Eu am umblat azi ca o musca fara cap pe la medicul de familie...pe la usa alergologilor...Am reusit pana la urma si am obtinut o programare pentru maine dimineata...Ufff...

Am cetit din urma dar nu mai stiu ce voiam sa zic,ca m-is tihuie de cap...

pe Tony cel intepat de albina si pe Alex bolnaviorul...

Doina..si eu sunt prin zona...


Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

gagici.
multa sanatate bolnaviorilor! sa treaca cit mai repede kkcelile.
monica, nu i-ai dat un antihistaminic?
liana, conteaza si pe mine
danelutza, e totala isa :)))
noi suntem in fibrilatii, dupa ora 17 s-au anuntat vizitatori, sa vada ap. sper sa-l dam repede, ca parca deja ma gindesc unde o sa facem sarbatorile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:



sanatate bolnaviorilor.
Liano, cum te contactez?baga date pe Pm si ezplica la blonda
alinutzoooooooooo, ai vandut ap?

ca sa va delectati pe ziua de azi, bagati un ochiaici

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...


www.helpsonia.com/" target="_blank">SONIA, are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
saru' mana de urarile de insanatosire, Doamne ajuta sa fie mai bine azi
aseara nu a mai vomat am ramas doar cu cele doua la activ alaltaieri au fost 5 , ieri 2 speram azi delok...curios este ca dimienatza se simte chiar ok, mananca nu ar eprobleme...dupa ora 18-19 il apuca...ar azi amd ecretat dupa ora asta mai bine nu-i mai dau nimik sa manance decat sa-l apuce iar
danelutza iti vine sa crezi ca inca nu ne-am atins de tort...alex a zis ca pana nu poate si el sa manance nu manance nimeni...sper sa mai fine bun...are deja 2 zile poate maine il taiem
Doina, o am si eu pe Dori in listuta de ym si o sa vb cu ea...ar fi super sa se poata asa...spor la trebushca sa te laude nora
va pupez pe toate ma duc sa adorm cupila mica repede de tot ca vrem sa plecam un picutz la cumparaturi, eu si ea am mai fost plecate nitelush azi si barbatii au stat acasa la recuperare

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

moni, multa sanatate la alexutu! tineti regimul si in citeva zile se rezolva.
mai bia, cu ce pierzi tu timpul!
noi suntem plimbati, mincati, ne pregatim de baie si nani scrie pe noi.
noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

pupa mama pe voi de fete dragute si grijuli.am facut si restul de analize si cica sunt sanatoasa tun.
asa o fi ,da' yo de ce nu pot respira?

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput