Casnicute sexy (134)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

aaaaaaaaaaaaaaa,am uitat sa va spun ca a fost ca in serialul ala Spitalul de urgenta.
adica stateam eu asa pe un pat din ala, cu perfuzii ,cu dr langa mine si cu perdeluta albastra trasa. moamaaaaaa,misto! parca asteptam sa apara George Clooney sa ma intrebe de sanatate.barbatau' zice: bey ,tie chiar ti-a placut!
oricum dr era un misto tip.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

dana , ai grija de tine si ia tratamentul ca nu-i de gluma...zic din proprie experienta... eu daca nu iau fe, ca, magneziu...deja vad stelute si plonjez
of mi-e o frica sa ma apuc de tortul ala...nu-sh de ce...dar tare as vrea sa-mi iasa fain pentru alexutul meu...
fug la treaba...dar in pauze pot sa aberez(daca am cu cine)

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

monica,baga un ochiwww.culinar.ro/forum/index.php?showtopic=14647" target="_blank">aici sauaicisauwww.culinar.ro/forum/index.php?showtopic=13096" target="_blank">aici

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...


www.helpsonia.com/" target="_blank">SONIA, are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Dana , ia tratamentul ca nu e de joaca...George o sa vina el, daca esti cuminte si iei tratamentul.
Bianca , nu m-ai sunat.Ce torturi, mama ,mama .....mi-ai facut pofta.
Eu m-am pregatit de plecare pentru maine, mai am sa imi fac nitel unghiile si o sa ma bag la nani ca ma trezesc la 4.45.
Mai stau nitel.
Liana unde esti?


Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

doina, te=am sunat pe mobil, la ora 19,14,da nu mi-a raspuns nimeni.
te sun maine dimineata.sper ca nu deranjez? la cat ajungi in BUCURESTI?

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...


www.helpsonia.com/" target="_blank">SONIA, are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Sunt foarte obosita. Am urat ziua de azi.
Merg la dush si la culcare. Ma doare corpul ingrozitor. Abia astept urmatorul concediu hihihihi ( prin noiembrie-decembrie)
Noapte buna

Pupici

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

uf...am terminat masinutza
Bi saru' mana le pastrez pentru data viitoare...acum m-am inspirat dupa schema si pozele nataliei....am facut un tavoi mare de pandispan de cioco(ca sa am de unde sa tot decupez) am facut crema instant de cioco....eee...pana aici a fost cum a fost, daca nu aveam schema zau daca nu-mi iesea avion in loc de asa prost stau la decupat apoi am acoperit cu frisca(bine ca am facut-o nitel mai tare ca la cat am rasucit tortul ala saracul cred ca se scurgea toata)...apoi am apucat sa mai ornez cu ceva cioco deasupra si s-au trezit piticii...alex a fost super incantat de el si mi-a zis...mami scrie-mi si numele de familie nu numai alex ca sa stiu sigur ca-i al meu ca mai sunt si alti alex asa ca m-am conformat
Doamne ce masa super a facut fata de pe culinar...tare-as vrea si eu sa pot scoate din mainile mele asa ceva...dar e muuult de munca
va pup si fug afara...revin sa mai dansez cu voi sau sa ceva...acush trece de 12pce si fac cinste

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Bianca mai las mobilul in casa...si sunt pe afara. Eu ajung la Bucuresti la 8 -8.20.Nu ma deranjezi de loc, ca nu am intalniri la nivel inalt...si ma intalnesc cu doamna aia abia dupa 12.
Miky somn usor!!!


Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Fetelor , merg la nani, ca mai am nitel si suna ceasul sa ma trezesc ...si eu nici nu am adormit...
Va puppppppppppppppp!Va scriu de la Catalin ce am rezolvat.

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Doina, drum bun sa ajugi cu bine si sa rezolvi treburile pe la buc
eu sunt suparici ca alexutul dupa ce-a alergat afara de-a zapacit a vomat si apoi cand am intrat in casa s-a apucat sa manance cereale asa goale fara lapte si l-a apucat iar deja i-am dat niste metoclopramid picaturi...maine nu-l duc la gradi desi el plange sa-l las dar mi-e frica sa nu manance ceva aiurea pe-acolo...insa cel mai rau mi-e frica sa nu fie microb ssi sa ia si ruxi
ii promisesem maine ca-l duc la mc cu prietenii, ca facem ca dregem...sper sa fie ok cu sanatatea ca altfel...dam peste cap toate planurile
va pup pe toate, se pare ca in seara asta toata lumea face nani
somn usor

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput