Gravidute prin FIV (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

'Neata !
Eu azi defilez prin casa de la 5 dimineata ca iar m-a apucat durerea in partea stanga la incheietura parca i-mi radiaza si-n picior.Am dat si la ratze de doua ori,inclusiv fiara
Acu' m-am pus iar in patuc si ma gandesc :ce facem de mancare azi? - astept sugestii

19+ Amadeussi Cesar

Atat mai avem

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

aurel cris tinem pumnii pe marti!
cellu, galuscuta mai asteptam 2-3 pareri cu mailul si-l fac! E bine?
galuscuta... calmeaza-te cu cerclajul, daca nu e necesar, atuunci nu e! Nici eu nu l-am faut! Sa-ti spun meniul meu de sapt. asta ca sa ai idei de papa? Azi de exemplu imi face un var lasagna... il rog de o sapt. ca-mi era pofta! Dar e prea mult de lucru s-o fac eu si comandata la restaurant mi se pare prea unsa si grea!



PUSSI 24+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Tustele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Pussi - lasagne le pregatesc in 15 minute , cu sos bolognez de la borcan, sos besamel, mozzarella da' crede-ma ca nu mai am chef de pasta ,as manca ceva romanesc si eu mi-am pierdut de tot inspiratia


19+ Amadeussi Cesar

Atat mai avem

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

eu am mancat sapt. asta: ardei umpluti - marti; fasole cu ciolan - ieri, astea toate facute de o matusa!
eu am facut intr-o seara aripioare de pui la cuptor cu pilaf normal( nu cu orez prefiert) - luni; mancare de cartofi cu carnati si oua si lapte ... fierti, nu la tava - miercuri; mancare de mazare ( din conserva) cu tot cu carnita in ea si cu sos de rosii - joi;



PUSSI 24+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Tustele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Aurico si Meda,parca ma vad pe mine ce speriata eram cu cerclajul, e o bagatela, nu doare si nici nu-l simti.


Shery 30+ Alesia

my precious
eco-uri
poze pereti camera alesia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Aurico si Meda,parca ma vad pe mine ce speriata eram cu cerclajul, e o bagatela, nu doare si nici nu-l simti. Pe de alta parte este ca un semnal de alarma, daca fortezi prea tare, faci efort, imediat suna clopotelul. La fel ca si rolul amigdalitelor, bei prea rece, te pisca in gat !
Bey Pussic da harnicuta te-ai mai facut, ptiu-ptiu sa nu ti diochi!
Am schimbat prefixxxxxxxxxxxullllll!!!!!!!!!!!
Aniast galerie pt nastere!

Shery 30+ Alesia

my precious
eco-uri
poze pereti camera alesia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Shericut! felicitari pt. prefix.. incepe numaratoarea inversa! Voi ce faceti? Ati pus faianta? cat de grase sunteti?



PUSSI 24+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Tustele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Pussi-pai vin la tine la masa
Sheri - daca te referi la ani atunci :Happy birthday to you si dai de baut
iar daca te referi la sarcina atunci sa dea DD sa o duci pana la capat si sa nasti o bebica frumoasa, desteapta, grasunica,sanatoasa etc.

19+ Amadeussi Cesar

Atat mai avem

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medamaya1 spune:

Sherii, pina la urma anestezia unde se face?Pe mine asta ma roade mai mult .
Aoleu fetelor, gata mi-ati facut pofta cu lasagna , chiar nu am mincat de mult,. dar eu merg la restaurant ,nu ma bag sa o fac acasa.
Eu in rest as minca numai ciorbe( cu smintina) iar sotul ar mai vrea si un felul 2, dar nu prea am inspiratie , ptr ca nu stiu ce as putea minca si eu... asa ca ... asata e, soarta.O sa fac ardei impluti cu sos de smintina.
Sherii ptr prefix, abia astept si eu

Meda 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

meda si eu am avut vreo luna in care am mancat aproape zilnic ciorba taraneasca de vacuta

anestezia la cerclaj, din cate stiu eu e ca la punctie, in vena fara intubare!

galuscutelor va asteptam!



PUSSI 24+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Tustele mele

Mergi la inceput