Mamici de noiembrie-decembrie 2007 (63)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

quote:
Originally posted by iuli-ana

Fetelor,aveti idee daca in sarcina se pot folosi aparate de vibromasaj?De genul BEAUTY STAR,cel cu benzile...Ce parere aveti?
Fetelor,invatati-ma si pe mine sa-mi pun semnatura...La fiecare mesaj trimis tre' sa selectezi din "smile list" si din tastatua sau exista un procedeu mai simplu????



21+



Iuli_ana....pai sus in prima linie a acestui site scrie cu rosu Contul meu " du-te cu mouse-ul si apoi selecteaza Profilul meu....si acolo in ultima sectiune ai Semnatura...
Sper ca am explicat bine....

26+ ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia1178 spune:

Multumim pentru noul capitol si sa fie cu noroc!
Dany26...se pare ca la ultimul control aveam tensiunea 14 cu ceva, picioare umflate....si mai iau si pastilute pentru retentia de apa, Nefrix parca se numesc! Sunt foarte umflata......si nu pot spune ca doar datorita dulciurilor......efectiv retin multa apa[bang....mai scap si eu la mancare normala....cu sare...dar incerc sa ma aptin.....iar azi noapte stomacul efectiv ma ardea si numai stiam ce sa iau, si asta dupa ce am papat o banana!
As fi vrut si eu o sarcina normala... si usoara! Pentru mine fiecare zi e un chin......si sa nu mai spun ca repaos la pat! Offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffff!
29

Claudia, mami de Teodora Victoria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Iuliana, nu stiu ce sa zic- masaj normal se poate face (ex. Roxana). Nu stiu cum este cu circulatia sangelui dupa folosirea acestui aparat...

Camelia, Sebastian si Stefania


lista necesar bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany2007 spune:

quote:
Originally posted by iuli-ana

Fetelor,aveti idee daca in sarcina se pot folosi aparate de vibromasaj?De genul BEAUTY STAR,cel cu benzile...Ce parere aveti?
Fetelor,invatati-ma si pe mine sa-mi pun semnatura...La fiecare mesaj trimis tre' sa selectezi din "smile list" si din tastatua sau exista un procedeu mai simplu????



21+



1. Eu am un aparat de vibromasaj si in instructiuni scrie mare" Anu se folosi de femeile insarcinate" - deci nu este bine sa-l folosesti.

2. Semnatura se pune simplu. Uitate sus unde scrie Contul meu (cu rosu) apasa acolo, iti cere parola, iar apoi pe coloana din dreapta undeva intr-o casuta unde scrie semnatura scri ce vrei sa apara...si asta-i tot.

Dana 23+ Luca-Rares


http://www.flickr.com/photos/11543857@N07/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia1178 spune:

Da...........clar......imi e foame....scriu doar prostii!
29


Claudia, mami de Teodora Victoria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuli-ana spune:

INCERCARE:

Ana, 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuli-ana spune:

DANY26,DANY27,multumesc mult...Pana aici e bine...
Da' emoticoanele cum le inserez???

Ana, 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

buna

ce fac fetele azi ?

27s + Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany2007 spune:

quote:
Originally posted by iuli-ana

DANY26,DANY27,multumesc mult...Pana aici e bine...
Da' emoticoanele cum le inserez???

Ana, 21+



Cel putin asa le-am pus eu...intra ca si cum ai vrea sa dai un mesaj normal (raspunde la subiect) si apesi acolo unde sunt emoticoanele pe "Show Entire Smile List" si iti apare o fereasta de unde va trebuii sa copiezi parantezele patrate direct in semnatura: [ baietel ] [ bonjovi ]

Dana 23+ Luca-Rares


http://www.flickr.com/photos/11543857@N07/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisstiana spune:

Claudia1178, in legatura cu retentia de apa, am citit ca e bine sa bei multe lichide (vreo 2 litri de apa/zi) si sa reduci cantitatea de sare consumata.
In ceea ce priveste arsurile, consuma alimente care absorb acidul gastric: biscuiti, paine prajita. Evita o vreme rosiile sau bulionul. Stiu din proprie experienta ca fac acid la stomac. Sper sa te simti mai bine.

Crisstiana 23+

Mergi la inceput