Raising small souls-filmulet pentru parinti

Raising small souls-filmulet pentru parinti | Autor: Qamar

Link direct la acest mesaj

Sper sa nu se considere reclama, ca nu am vrun interes
L-am primit si eu, il dau mai departe. Intrati www.raisingsmallsouls.com/" target="_blank">AICI, dati click pe dreptunghiul din mijloc si urmariti filmuletul pana la capat-Animal School, cred ca o sa va placa.


Eu nu vreau sa cresc un "cangur", voi ce parere aveti?



Ce mai citim noi
The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns akella spune:

Noemi
Am urmarit cu atentie si emotie filmuletul. Daria este un pestisor, dar cu ajutorul nostru s-ar putea transforma in albina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

quote:
Originally posted by akella

Noemi
Am urmarit cu atentie si emotie filmuletul. Daria este un pestisor, dar cu ajutorul nostru s-ar putea transforma in albina...

Ceea ce nu ne ucide ne face mai puternici.

http://community.webshots.com/user/miana_dragnea



Akella, pentru tine si pentru Daria frumoasa. Nu te-am mai citit de mult dar ma bucur sa te "vad" din nou. Sper ca sunteti bine!



Ce mai citim noi
The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinutza spune:

quote:
Initial creeata de Noe

Sper sa nu se considere reclama, ca nu am vrun interes
L-am primit si eu, il dau mai departe. Intrati www.raisingsmallsouls.com/" target="_blank">AICI, dati click pe dreptunghiul din mijloc si urmariti filmuletul pana la capat-Animal School, cred ca o sa va placa.


Eu nu vreau sa cresc un "cangur", voi ce parere aveti?



Ce mai citim noi
The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause





O sa te trag de urechi ca nu mi-ai trimis pe mess link-ul...aici l-am gasit din pura intamplare...da' bine ca l-am gasit si acum...o fi pestisor ca zodie si ca animalutza...da nu ne lasam noi...

pentru resursa
pt moderatori ca nu l-au considerat reclama

------------------------------------------------------------------------
catrinutza - mamicutza ... de mariuci
varsta Mariucului (28 februarie 2006) Poz(n)e si www.dropshots.com/new.php?userid=122884&cdate=20060801&cimg=0" target="_blank"> filmuletze cu Mariuca
_

"Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu."

Mergi la inceput