Inseminare (15)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kittyke spune:

Andriuschca, scuze 1 cu Dr. Cocei, 2 cu Dr. Dracea (doctora mea), al 4-lea cu Dr. Gherasie de la MNL (din cauza concediului din Giulesti)Merci mult pentru tabel
Andrutczac, FELICITARI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dma2007 spune:

quote:
Originally posted by kittyke

Andriuschca, scuze 1 cu Dr. Cocei, 2 cu Dr. Dracea (doctora mea), al 4-lea cu Dr. Gherasie de la MNL (din cauza concediului din Giulesti)Merci mult pentru tabel
Andrutczac, FELICITARI



salutare fetele! kittyke stii cumva daca dr. dracea s-a intors din concediu? am si eu o recomandare pt ea , ce poti sa-mi spui? e ok? imi poti scrie pm
merci!

aspiranta(cam trista in ultima vreme...) din 2006

http://tt.lilypie.com/OSx6p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

quote:
Originally posted by mcrissa

Buna!
Vad ca ati deschis capitol nou.va doresc sa fie plin de reusite!
Andriushca ce mai faci?in ce zi esti?ce planuri ai pentru luna asta?

Cristina in asteptarea mormolocului




multumim, mcrissa, ce mai faci tu?
eu nici nu prea stiu in ce zi sunt, trb sa ma uit la ticker. m-am uitat, Z 8. nu am planuri nici luna asta. renovez prin casa, asa ca n-am timp sa ma gandesc. o sa merg pe natural luna asta. fie ce o fi!
tu ce ai de gand in continuare?
te pup!

ZOZOLINA

andreea

...daca viata ti-a dat lamai... fa limonada!...

COUNTING THE DAYS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kittyke spune:

dma2007,
Ti-am trimis un pm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

andriushca si eu ca si tine luna asta merg pe natural.mai incerc maxim o luna dupa care daca barza nu vrea sa vina de buna voie o sa o fortam noi putin.luna asta sunt in zugraveli si vreau sa si reamenajez putin prin casa si nu am timp de doctori si spitale.pana la urma timp as avea , dar m-am saturat de analize, investigatii si spitale.asa ca daca barza nu vine luna asta , luna urmatoare o prind si o jumulesc eu tare, sa nu mai ramana cu niciun fulg

Cristina in asteptarea mormolocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrutzac spune:

Da...sa va spun...
Eu nu am ramas niciodata...asa ca am inceput cu investigatiile. sotul ok, eu ok si totusi ...asa ca in februarie anul asta m-am operat la Tutunaru si endometrioza... am refuzat sa fac dupherelin (3 luni) care ma baga 3-6 luni in menopauza si am inceput cu naturiste. Am luat de 3 luni ulei de primula 1/zi, ulei de seminte de in 1/zi si omega 3 de 1000mg tot 1/zi.
am inceput o serie de reflexoterapie si masaj si cu bioptronul 10min pe fiecare ovar.Inca nu am terminat terapia asta si mi-au iesit 2 teste pozitive. Dar inca nu sunt sigura... Trebuie sa-mi fac pe cea de sange. Eu sunt in z 35 azi si nici urma de CM. Ma dor sanii, dar asa de tare ma durea de fiecare data cand trebuia sa-mi vina.
Va pup, si va tin la curent!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

...uitasem in ce zi sunt.vad ca sunt Z12.cred ca ar cam fi timpul sa .acum nu stiu cum e mai bine, in fiecare zi sau o zi da una nu???

Cristina in asteptarea mormolocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eva-maria spune:

Buna, fetelor.

Ce mult ati scris de cand am fost eu plecata!!! ma bucur ca a aparut o noua reusita, felicitari andrutzac, sa ai un bebe sanatos si mancacios!!!
eu vin cu vesti si bune si mai putin bune. am avut sangerari usoare in z22 a C.M., am banuit ca sunt de la implantare si nu m-am inselat, am facut test in z29 si a iesit pozitiv. dar incepand de ieri si azi mai am inca mici sangerari. azi sunt z31, sunt disperata, am inceput sa maresc doza de utrogestan la 6 capsule, sper sa reusesc. deocamdata, nu stiu ce sa mai cred, sunt f. dezamagita. o sa va tin la curent cu ce mi se mai intampla.

va pup pe toate.

Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psj spune:

eva, nu-ti faci un test de sange ca sa te linistesti? nu prea inteleg de ce esti dezamagita, petele de sange sunt mai mari? din cate stiu multe fete au avut pete la inceput dar in final totul a fost bine.
ai grija de tine ca nu face bine stresul. Eu te felicit oricum, cred ca e de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eva-maria spune:

psj: petele nu sunt mari, chiar mai mici decat la implantare (se vad numai pe hartia igienica), dar nu stiu de ce nu se opresc. la implantare am vazut tot pe hartia igienica cateva pete seara cand ma pregateam sa merg la culcare (erau rosu aprins si apareau de cate ori ma stergeam cu hartia). am pus 2 utrogestan si a 2-a zi nu am mai avut nimic si asa am stat o saptamana fara sa mai apara nimic. acum nu inteleg de ce au aparut din nou, o fi ceva in neregula?
o sa-mi fac si maine dimineata un test de sange, sper sa fie bine.
pupici.

Eva

Mergi la inceput