Nasterea Micului Print, Horia Andrei

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

P.S.
datele de mai sus le-am luat de www.memorialhospital.ro/index1.php?show=bb6c218e6e0f6f58e21345f0e16687985a750f86ef41f22f852c43351e3ff383&sh=7" target="_blank"> aici

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andutzy spune:

Ancami, pana la 1 august spitalizarea a fost gratis, probabil ca oferta a primei luni de la deschidere. Am platit doar pretul operatiei, desi am stat 4 zile in spital. Am inteles ca dupa 1 august tariful este de 50euro/zi.

Andra, mami de Horia Andrei siDragos Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanae spune:

Felicitari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florentina G spune:

Felicitari mami Andutzy!

M-a cuprins o emotie de zile mari citind povestea voastra, ma bucur din suflet ca totul s-a terminat cu bine si ca ai avut norocul sa eviti o problema serioasa ce putea aparea pe viitor daca nu ajungeai din seara aia la spital!

Te admir pentru curaj si abia astept sa ne povestesti mai multe despre voi si despre cum se descurca Dragos ca fratior mai mare!
Pupici multi! Asteptam poze!

Tina, mami de Patrick si Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patriciaRO spune:

Andra, frumoasa povestea. Te pupam si felicitari inca odata!

Beatrice, mami de Alex pifos




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Andutzy, cu ce doctorita ai nascut la Memorial? Ma bate gandul sa nasc si eu acolo dar deocamdata adun informatii. Daca poti sa-mi spui mai multe ti-as fi recunoscatoare! Am aflat deja preturile, nu mi se par foarte, foarte mari ( in comparatie cu Euroclinic ). Eu ar trebui sa fac tot cezariana...

Spune-mi si mie te rog unde este spitalul , eventual as putea sa merg acolo sa vad despre ce este vorba.


Felicitari pentru nasterea frumoasa!


CLAU 11+
mamica de Razvanel si acum de bebe 2 !

Mergi la inceput