hai la o cafea

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

quote:
Originally posted by belutza

wonderful,

stai linistita ca o sa ne gaseasca toate . o sa intre la subiect si o sa vada ca ne-am mutat. Adinutzei i-am lasat un PM ca asa a zis..

iuliana ,

nu-i asa ca-i mai bine aici? te simti mai bine?

belutza


Daaaaaa,este mult mai bine.

Cica inca circula pe piata 2 marci de pasta de dintii "otravitoare"



"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

quote:
Originally posted by wonderful

quote:
Originally posted by iuliana_2007

Ce bine este acum ca ne-am mutat aici.
Nu mai trebuie sa trecem pe acolo unde sunt subiectele alea.






"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."


poze



Ce,ai aer mai mult si mai proaspat?Ba nu e bine ca dincolo ne mai inspiram sau...expiram.

Ne zapacea naibii de tot.Am mai raspuns si eu pe la subiectele alea dar de cand am vazut ca se inmultesc la mustele peste noapte m-am lasat pagubasa.Cred ca ai tarat piciorul wonderful cu subiectul si "femeile inseala",parca asa se intitula...



"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Si eu am raspuns la cateva . dar cam seamana intre ele si .. sa te tot repeti parca nu da bine

Acum ne inspiram de pe aici .. Pana una , alta eu savurez o inghetata

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Eu am vrut sa fiu impartiala.Ca daca te luai dupa celelalte sub. toti barb. erau niste ticalosi,iar femeile,niste mimoze.De unde sa stiu ce ape tulburi rascolesc?!
Mei,la ce se refera sub. care-i deasupra noastra?Ca ma oftic cand nu intzeleg ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

Bun,bun...Inghetata...

Eu am sa ma duc mai incolo sa imi iau un pepene galben ca nu am mancat deloc pe sezonul asta si mi s-a facut o asa pofta...



"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

quote:
Originally posted by wonderful

Eu am vrut sa fiu impartiala.Ca daca te luai dupa celelalte sub. toti barb. erau niste ticalosi,iar femeile,niste mimoze.De unde sa stiu ce ape tulburi rascolesc?!

I-ai atins la punctul forte pe multi...



"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

wonderful,

intreaba-ma ca sa te-ntreb , habar n-am ...
sa nu-mi spui ca nu poti dormi la noapte din cauza asta ... ei ha..

eu ma uit la noi si vad ca fetele noastre someaza .. n-a mai intrat nimeni

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Nu somez belutzo fac bagaje.

Si am papat o ciorbitza cu fii-mea.

Adina + Olivia 04.03.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

quote:
Originally posted by Adina Iulia

Nu somez belutzo fac bagaje.

Si am papat o ciorbitza cu fii-mea.

Adina + Olivia 04.03.2004


Unde mai pleci si ne lasi ale nimanui,maturo?(e femininul de la 'matur' nu chestia aia cu coada folosita la curatzenie)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Ei nu va zisei? La Praga, am zis o data. Daca nu cititi tot! Hei, lumea mai si munceste, chiar daca o face cu nod in gat!
Vin repede.
Las cheia sub pres. daca aveti nevoie, simititi-va ca acasa.

Adina + Olivia 04.03.2004

Mergi la inceput