hai la o cafea shi nu numai cap 4

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:


Beleutzo daca nu ai fler de afacerist... asa se face cascavalul..

Vine vacanta cu trenu` din Franta. In we - miine gratar pe maulul marii combinat cu plaja, iar duminica presupun ca plaja.

Am musafiri si tre` sa-i recreez si pe al meu ... de aceea mi-am si facut treaba azi... in citeva ore sint fresh de plimbarica...

"O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

ah , ce idee mi-ai dat ina... pai maine iau si eu grataru dupa mine la plaja ..hihihi..

eu ies mai pe seara la aer ..sunt pasare de noapte

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annnca spune:

Si eu ies la cumparaturi si pe la 22:00 la pescuit

Acum trebuie sa fac dus,aranjatu si nu ma pot desprinde de calculator.Zici ca-s tinuta cu super glue

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by Annnca

Si eu ies la cumparaturi si pe la 22:00 la pescuit

Acum trebuie sa fac dus,aranjatu si nu ma pot desprinde de calculator.Zici ca-s tinuta cu super glue

Never say never !

Nu stiai Ca DC-ul creeaza dependentza?

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

hohoho...mai luati o pauza....se pare ca pe voi va agita tare cafeaua... deci nu va mai dau...ies din club... daca voi ati fost instare sa faceti 2 cap intr-o zi...pai eu am lipsit ieri caci am fost la piscina....azi am mers la shopping..si cand ma intorc citesc la capitole de ore-n sir...da e bun asa...mai fetelor?...uitati ca eu tre' s-o iau mai moale ca tare...nu mai pot s-o iau...

oricum de maine tre sa va parasesc pt. cateva zile..sper sa nu gasesc...pe aici..cine stie ce..oricum imi instalez netu' in Ro cat pot eu de repede sa nu credeti ca scapati de mine ca vin si va indop de cafea ....mi-am propus sa-mi fac o scorta buna de cafea de aici...nu ca in Ro...nu ar fi buna , da e mai bun ce ai deja...



Stefania cu Stefania la purtator
stefy & tot foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Stefania , bine ai revenit draga noastra ..

ai vazut ce active suntem ?? hehe.. mai ales noaptea

ne-a lipsit cafiaua ta .. ina ti-a luat locul , s-a descurcat si ea cum a putut..

sa nu ne faci sa te asteptam prea mult

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Fetelor cucuietelor, da harnice mai sunteti...
numai ce m-am intors de la lunch, mi-am scos familionul la Mongolian Grill, un restaurant cu specific mongolez.
eu am mai fost, dar baietii mei nu, iar chelnerita s-a uitat la noi lung si ne-a spus: bine ati venit la MG! Vad ca sunteti aici pentru prima data....
hei, stai asa, ca om arata noi abia coborati de pluta ,da am mai mancat p-acilea...
cum de i-a citit pe ai mei?
anyway, a fost bunnn

Doamne'ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

zilele astea iar luam pauza // adina a plecat , ina are musafiri , stefania pleaca si ea , eu ma duc la plaja ...principe se duce la petrecere// ramane ristorantu` singur singurel

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

maru ,


sa va fie de bine ! bun a ???
tu ne inebunesti cu restaurantele mongoleze , principe cu mancaruri exotice , of of

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

mi-am propus sa profit de orice ocazie si sa incerc tot ce pare o ide exotic, dar care nu serveste nici o forma de inseacta, indiferent cum preparata...

astia au in centru o plita mare, si tu iti pui in bol tot ce vrei sa iti prajeasca pe plita, carne, paste, legume, sos, ulei aromat, ei iti gatesc si mmmmmmmm e tare gustos


Doamne'ajuta!

Mergi la inceput