Asa mi l-a daruit Dumnezeu mie pe Matei

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crissintibun spune:

Simo,emotionanta poveste.
Ma bucur mult ca ai scris amanuntit,mai ales ca si eu va fi nevoie sa nasc prin cezariana cu anestezie tip epidurala ,f apropiata de rahianestezie.
M-am uitat si la pozele cu Matei ,sa iti traiasca si sa aiba parte de tot ce e mai bun pe lume.
Pupici,

Cristina 29+ si Amalia Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

Frumos




Alba,mami de
Darian Valeriu *17.09.1999
https://fotoalbum.web.de/gast/corinastella/Darian
&
Cassian Teodor *04.06.2005
https://fotoalbum.web.de/gast/corinastella/Cassian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

felicitari, mamico! ai scris foarte frumos, ai talent. copii frumosi vad ca faci...ai sa revolutionezi lumea araba . sa-i dea Dumnezeu lui matei o viata la fel de frumoasa ca si momentul in care ti l-a daruit!

Alina, mamica fericita a 2 "pete" - Arina Ilinca (20 iun 2007) si Anya Ioana (19 oct 2005)

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Sonia trebuie sa traiasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Va multumesc tuturor pentru aprecieri la talentul meu (o fi de vina gena de moldoveanca ) si mai ales pentru felicitarile la adresa lui Matei. Iata ca a trecut deja o luna si citesc aceasta poveste de parca e experienta altcuiva sau de parca s-a intamplat cu ani in urma.

Simo de Matei Hisham

Asa mi l-a daruit Dumnezeu mie pe Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

Simo, sanatate multa si sa va traiasca copilul...sa va bucurati de el!

http://s204.photobucket.com/albums/bb58/jidovuclaudia/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

mey fatooooooo!!!
iti zic asa ca imi permit
si cum era ca nu prea ne dam seama ca suntem mamici...offf si inca ce mamici suntem! dar e dragut cand cineva ne mai confunda cu niste domnisorele de liceu, asa-i?

deci, cum ziceam: mai fatoooo, am murit de ras citindu-ti povestea; cea a nasterii lui Mateiu' nostru drag... ! si noroc ca ai incheiat-o ca altfel nu mai inviam ... ai vazut? nu stii tu cu introducerile dar incheierea m-a salvat pe mine... ce te faci tu fara mine?

Felicitari! zici tu ca lesini, ca ti-e rau, dar zau ca nu se vede din felul tare in care ai stiut sa fii; mi-am dat seama, sa stii... nu se poate sa fii o lesinata fricoasa si sa poti face glume pe masa de operatii. Astea doua nu se pupa niciodata!

Felicitam cu drag si taticutul de Matei, si taticutul de SIMO ca tot fo' vorba si despre el () si bineinteles pe MATEI il felicitam cel mai tare... ca el a stiut cel mai bine ce are de facut fara sa ii spuna nimeni: sa tipe! ; noi toti restul, niste prosti, asa-i? iti amintesti? "hai, urca-te pe masa... hai, da mana sa iti pun branula, etc etc...." asa si tu, asa si eu... nu-mi zicea, nu faceam! deci niste prosti deci (stiu ca tot repet deci-ul asta, dar o fac intentionat)


ve pepam... noi 3 ... karli, adeluta si cu taticu' ei
si ve dam multi flori...
pentru ca meritati!!!!!!!!!!!




karligutza cea mai fericita mamica
si
Adela Patricia cea mai frumoasa fetita!

si pe deasupra si cu 'acte'-n regula din 13 iulie 2007, ora 19.00, Apgar 10, 3270g, 51 cm...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

mey fato...ms de aprecieri si asteptam cu interes povestea ta si a fetei tale cu personalitate si va intoarcem pupicii inzecit!

Simo de Matei Hisham

Asa mi l-a daruit Dumnezeu mie pe Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Felicitari!

Mergi la inceput