Casnicute sexy ( 130 )

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Simooooo si aseara te-am vazut pe mess
Felicitari si sa fie sanatos

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee92d9ae480526e99ab42" target="_blank">Just.........Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ef888e7929a80b5f8dae3" target="_blank"> Moeciu 2006


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Alinuta, am stricat aparatul foto la mare.....si nu am timp sa ma duc cu el la service

dar,m-am interesat de camera video, e destul de accesibila....sony, panasonic...si trebuie sa iau pana in noiembrie cand vine din germania matusa mea safaca nunta

de care sa iau?

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee92d9ae480526e99ab42" target="_blank">Just.........Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ef888e7929a80b5f8dae3" target="_blank"> Moeciu 2006


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

heiiiiiiiiii, unde umblati....

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee92d9ae480526e99ab42" target="_blank">Just.........Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ef888e7929a80b5f8dae3" target="_blank"> Moeciu 2006


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

va pupacesc pe toate..acu gasii si io un net.si nu rezistai tentatiei
in rest toate bune..distractie la maxim...mai stau..inca nu vin acasa..deja ma-am invatat bagaboabta

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

va mai aduceti minte de mine?...nu am mai intrat...dar nu v-am uitat...intre timp am aflat ca am si eu o fetita, desi nu as fi vrut sa stiu, dar cand am mers la eco nu mai puteam sa rabd asa ca ....are si un nume provizoriu...toate fetele..

Stefania cu Stefania la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor sexoaselor,
mama nu intru 1/2 de zi si atunci sunt evenimente importante pe-aici
SIMO...felicitari, bun venit pe lume micutului Matei, si tie refacere rapida
Liana distractie placuta in continuare
miki, ei las ca macar are companie(mister si dl catel)
cami sa te simti mai bine
Doina, v-ati mai plimbat pe-acolo, ati avut voie sa mai iesiti?, cum se mai simte Dan, va pe amandoi
aliutza vrednicutza tza
Bi nici un dans in seara asta?
dana inseamna ca e super misto la moeciu de tot mergi mereu, eu n-am fost niciodata
vad ca danelutza inca nu a aparut
Mmiha, azi ne dai de baut dupa ce se afiseaza rezultatele
eu azi nu am avut timp sa deschid pc-ul...ne-am trezit f tarziu de dimineata(pe la 10,30) am baut cafelutza si am icneput deja sa pregatesc pentru gratar, apoi am papat si am dormit de pranz un pic apoi fuga la petrecere unde a fost super fain, nici nu am simtit ca- am pe-astia mici cu mine, asa de prinsi au fost in jocurile de acolo, erau atatea tipe care supravegheau incat puteai sa stai linistit si tu ca omu' la masa...

va pup pe toate
si pregatesc cafelutza

sa aveti o Duminica faina


monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Stefania, felicitari pentru fetitza din burtika, sa fie sanatoasa si tu la fel, sarcina usoara in continuare

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

multumim....

Stefania cu Stefania la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Monica,e un sat de munte unde am fost cu fetele anul trecut .acolo e de odihna ,mancat si baut.la plimbari nu prea ma indemn desi anul trecut m-au scos fetele astea cam cu forta .. mai aveam putin si-mi dadeam duhul pe coclauri.
acum am stat 4 zile intr-o leneveala totala. am mancat ca vita slanina cu paine si am baut tuica.ptiu! rusina sa-mi fie! nici eu nu ma mai suport !
Stefania,sa fie sanatoasa fetita!
Simo,felicitari si sa fie sanatos baiatul!
Liano, pe unde umbli ,soro? da-mi o idee ,ca eu as mai pleca pe undeva.nu de alta ,dar sa ma mai indop putin ca acasa ma mustra constiinta si inghit cu noduri.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna sexoaselor!Noi am mancat de pranz.Am facut aseara mai tarziu o ciorba de zarzavat, am racit-o si am pus-o la frigider, caci pe zi nu pot sa gatesc.Am mai comandat doar un piure , am cumparat de la magazin niste conserve de carne.Am incalzit o conserva de carne si cu o salata si am reusit sa mancam mai binisor.
Monica avem voie sa iesim , am mai fost cu Dan si am cumparat rosii, ardei, castraveti pentru salata...paine cumparam caci paine din spital e dulce, un cozonac fara nimic in el...nu poti sa mananci cu mancare...pe seara asta ca e mai liniste...am de gand sa prajesc cartofi si am cumparat niste carnaciori ...sper sa nu fie de caine...va spun eu maine daca au fost mancabili,,,,
Simo!Felicitari!refacere rapida !!!Sa creasca mare si sanatos bebelusul!!!
Liana pe unde umblii?brambura?te-ai invatat derbedoaica?vino fata sa tragem un chef cand ma intorc acasa!!!am un chef sa stam impreuna pe net si sa chefuim nitel...se termina si concediile...acus ...acus...
Bianca o sa imi cumpar un caiet gros....sa scriu ce datorii am eu la Gicu si el la mine....
Alinuta mi-e un dor sa dau cu aspiratorul!!!!sa bucataresc in casa mea............
Va pup pe toateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput