cum poti sa-ti revii

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela6 spune:

in ultima zi de viata a mamei mele au fost niste semne: mi-am facut unghiile negre, desi aveam oja de un an de zile nu o mai folosisem niciodata.
toata ziua am ascultat doar muzica trista(nici nu mai pot auzi melodiile acelea)noaptea nu am putut sa dorm pana la 1. atunci a murit.
dupa ce tata la sunat pe sotul meu nici eu nu am putut plange.
am imceput sa tremur. imi era rece, desi era o perioada caluroasa. imi ere intruna sete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrmiki spune:

Condoleante!
Cred ca trebuie sa plangi daca asa simti si sigur te vei mai descarca, sau poate sa vorbesti despre ea. Incearca sa te concentrezi mai mult asupra familiei, sa ai preocupari cat mai multe si momentan cat mai putin timp liber in care nu ai ce face. Daca situatia persista nu te sfii sa ceri sfatul unui psiholog.

Un cuvant plin de iubire pretuieste atat de mult si totusi el costa atat de putin." N. Iorga
http://community.webshots.com/user/mcrmiki
Miha&Sorin&Bogdan(24.12.2000)&Vlad(17.11.2003)&Alexandru(29.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laina spune:

imi pare rau pentru toata lumea!...daca vreti sa stam mai mult de vorba, grup de suport si amintiri, va asteptam aici http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=104592

Elena si Antonia (3 mai 2007)

Varsta Antoniei
poze cu Antonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

Condoleante.
Imi pare rau pt suferinta sta,iti este tare greu.
Eu cred ca ar trebui sa te distinzi putin de situatia in care esti,iti faci prea mult rau.Incearca sa te gandesti ca sufletul ei este intr-un loc frumos,se simte bine dar ca nu ii place ca te vede suferind si plangand.Nu este linistita.
incearca sa te pui pe picioare si sa-i faci tot ce trebuie ca sa o pomenesti de fiecare data.



"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Exact Iuliana acelasi lucru as fi vrut si eu sa-l spun...In primul rand condoleante!Daniela pe mama ta o vei plange toata viata...e si normal..dragostea pentru mama este neconditionata.Va rasari soarele si pe strada ta mai devreme sau mai tarziu...vei vedea...Sunt sigura ca mama ta nu si-ar dori sa te vada cum suferi...ba mai mult ti-ar spune sa zambesti,sa fii tare...pentru viatza care ti-a dat-o trebuie sa lupti...stiu e usor de spus si greu de trecut..dar vei vedea..!Nici eu nu stiu ce m-as face fara mama mea...care e lumina ochilor mei...dar constientizez ca nimeni nu traieste la infinit!
Curaj Daniela capul sus fii tare

Irina lui Pierre-Sebastien



www.onetruemedia.com/my_shared?z=1c2fc1fae729596c5d1d9f&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj sebastien
paginuta colorata
pozici sebastien

Mergi la inceput