Mamici de noiembrie-decembrie 2007 (49)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Uff, ce bine e sa stiu ca e bine in sfirsit ... :)
Roxana, chiar, cum a fost cina romantica si dupa cina romantica ...? ;)


------------------------
Flory 24+ Joshua Raphael
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Roxana, asta vroiam sa intreb si eu, cum a iesit cina romantica ?

23s + Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

somn usor si de la noi!!



PUSSI 20+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Titutile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Roxana, si eu am fost super slaba. Cand ma vad cat de impanata sunt....... insa tot ma simt bine. O sa ne revenim la vechile siluete, sunt sigura. O sa avem nevoie de ambitie si putina rabdare. Eu imi doresc mult sa alaptez, cel putin 6 luni. In timpul asta nu o sa pot face mare lucru in privinta siluetei, dar pe urma....
Deci, gandeste pozititiv.
Vasari, foarte inspaimantator ce ai povestit de graviduta aceea. Sa ne ajute Dzeu sa trecem cu bine peste primele luni dupa ce nastem. Nu stiu cine ar avea grija de bebele meu daca as cadea in depresie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adalia spune:

mihuta,, si mie imi mai curge sange din nas tot asa cand ma suflu, dar nu foarte mult, doar o idee!

pufu,, ma bucur mult ca Joshua este bine!

eu am venit de la serviciu cu niste butoaie de picioare umflate la maxim. dupa 70 de minute de inot, aratau ca noi!

intreba cineva de tratamente pt constipatie: la mine functioneaza urmatoarul remediu, uneori prea bine: 3 linguri de sirop de coacaze negre (sursa excelenta de fier)+ 3 cesti de ceai diuretic pt gratide la care adaug si un pliculet de ceai verde.

mergem si noi la culcare ca suntem tare obositi!

pe maine

adalia 23+

a happy mom-to-be

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adalia spune:

ah, mi-am adus aminte ca zicea roxana de fundic si alte cele mai mari...dimensiunile mele au luat-o razna rau de tot. sunt asa: 94, 94, 106. voi tineti o evidenta a masuratorilor? eu chiar ma cantaresc zilnic si mi se intampla sa am variatii de 200 gr de la o zi la alta fie in sus, fie in jos..

acum chiar ca plec

noapte buna

adalia 24 saptamani FIX

a happy mom-to-be

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..am stat acasa..am facut ce v-am zis..numai ca sotul a ajuns o data cu mancarea..asta e oricum a ramas socat la cum era aranjat totul, i-am facut o baica cu spuma, am papt mult si bine, ne-am bagat in patut si ne-am tinut in brate toti 3 dupa care am iesit afara..nu s-a lasat cu "greucenii"..se pare ca al meu se gandeste din ce in ce mai putin la chestia asta...chiar nu ma deranjeaza...a iesit ok..maine a zis ca e randul lui...va pup pe toate

ROXANA 27+ "ursuletz" GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Nu e nimeni somnambul? ca eu n-am somn....dar nu cred ca am vreo sansa cu voi.

Asa ca va urez buna dimineata

25+ si baby Kara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Ba da, eu mai bintui pe aici din pacate ...


------------------------
Flory 24+ Joshua Raphael
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

neata ...abia ne-am trezit caci ieri dupa-amiaza am fost la piscina..mi se da cu portia...o data pe saptamana... a fost superb...am facut si aqua- gym...a fost super(mai ales ca era i un instructor...care explica f. bine.....l-am balacit pe bb, de numa'numa ca si asa il odihnesc o saptamana intreaga...am venit acasa obosita franta...si miroseam toata a sulf...cu parul facut caltz...
sa avem o zi buna!

Stefania20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine....
Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata...
nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici

Mergi la inceput