Mamici Noiembrie-Decembrie 2007(47)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns annitha_cl spune:

Buna dimineata fetelor! Stiu ca pentru unele din voi e deja ziua dar eu m-am trezit la 4 dim pentru a veni acasa de la parintii mei din provincie (deh trebuie sa se duca si sosu' meu la munca) si am adormit pa la 6 dim la loc si, prin urmare , acum m-am trezit...
Daca m-ati vedea ati zice ca am luat-o pe aratura pentru ca rad de una singura in casa... ascult muzica (leventis- "mother and Baby") si briana danseaza in burtica de mama mama. De trei melodii nu se mai opreste ( si cica leventis e muzica de relax pt. femeile gravide si pt. bebeii lor).
Voi cum va descurcati cu caldura ca eu una simt ca mor. In week-end mi-a fost mai bine ca am fost plecata in provincie la parintii mei dar tot cald a fost si la ei dar mai suportabil...


copilul meu



alte poze


Cristina 25+
Briana Maria

"Nici o alta bogatie nu e mai scumpa decat copilul, fiindca copilul e rupt din suflet si legat de el."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

annitha - la noi e nebuneala curata cu caldurile ... sau sunt eu ca nu le suport deloc ... noaptea nu pot dormi, ma invart pe ici pe colo ... mai motai ziua, dar nu reusesc sa ma odihnesc cum trebuie ... Abia astept vacanta sa mergem la socri ... la munte ... ooofff ...

Petronela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

quote:
Originally posted by RGE

...
STEFANIA...aceleasi sageti ca sa zic asa le simt si eu in parti pe langa burtica sau jos sub burtica...la mine este din cauza hidronefrozei ..bebe este mare si sta pe rinichi ..

ROXANA de "ursuletz" 26+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"


si tu crezi ca poate fi altceva si nu bb?

Stefania20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine....
Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata...
nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx spune:

quote:
Originally posted by bb_yasmi

CREEM SAU CINE MAI E DIN CONSTANTA, AM NEVOIE URGENTA DE UN NR DE TEL DE LA UN CABINET UNDE SE FACE ECO!!! E VB DE PRIETENE\A MEA GRAVIDUTA CARE E LA MARE SI VREA NEAPARAT UN DR BUN PT ECO!!!
MULTUMIM


Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 25+ de bubulina Iasmina Alissa

poza eco bb si burtik





eu am facut la sammarina la dna dr. bendescu si mi-a placut. nr.tel 0241612364, bdul mamaia nr.77


vine Luca Teodor
Roxana 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx spune:

buna dimineata!
la noi e ffff cald. am iesit de dimineata in oras sa cumpar diverse si am crezut ca ma topesc. la 9 dimineata!!!!
bine ca am ac si e bine.

o zi frumoasa va doresc.



vine Luca Teodor
Roxana 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

STEFANIA..ori sunt ligamentele..iti creste burtica ori e acelasi lucru ca la mine..hai sa verificam...ia un no-spa si stai 10 minute in patutz..

ROXANA de "ursuletz" 26+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..Doamne m-am copt in bucatarie dar am terminat ..am fost vrednicutza..acum ma relaxez si imi fac ceva de papa ...

ROXANA de "ursuletz" 26+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Roxana , ce mai faci de mancare ? Eu sunt in pana de inspiratie ...

23s + Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

roxana, nu am mai avut intepaturi...
no-spa nu am, mai am putin si vin in Ro.si o sa-mi iau si eu dar sper sa nu mai fie nevoie....

acum stau in pat...dar cand tb sa ma intorc pe partea cealalta e jale...parca tb sa misc un tanc..se misca totul in mine si probabil asta imi da senzatia de durere caci nu pot spune ca sufar...sunt doar asa niste jene...nu ma pot explica...dar dupa ce se acomodeaza trece...nustiu daca m-ai inteles...

Stefania20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine....
Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata...
nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by roxx

quote:
Originally posted by bb_yasmi

CREEM SAU CINE MAI E DIN CONSTANTA, AM NEVOIE URGENTA DE UN NR DE TEL DE LA UN CABINET UNDE SE FACE ECO!!! E VB DE PRIETENE\A MEA GRAVIDUTA CARE E LA MARE SI VREA NEAPARAT UN DR BUN PT ECO!!!
MULTUMIM


Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 25+ de bubulina Iasmina Alissa

poza eco bb si burtik





eu am facut la sammarina la dna dr. bendescu si mi-a placut. nr.tel 0241612364, bdul mamaia nr.77


vine Luca Teodor
Roxana 20+



Si cat ai platit??

Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 25+ de bubulina Iasmina Alissa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput