Aradence minunate! (77)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

Hello!CARINA si ALEXANDRA
CALIN
ALINA & CALIN
Noi ieri am fost pe srand la noi,unde am ramas oripilati de mizeria din bazine si am zis ca nu mai mergem alta data!Alex a intrat si el putin in apa,dar era cam rece pt. el. Azi am mers doar eu cu Ovi la balaceala la Mures,unde am si inotat,apa a fost calda si faina,desi eu cam am emotii cu baile in Mures,dar pe caldurile astea...
Ada,mie imi place Joe Crunchy fff mult.

Anca , mami de Alex
Poze
"Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului."
Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

CARINA&ALEXANDRA!!!!

CALIN!!!!!!!!!!

ALINA&CALIN!!!!

Salutare tuturor!

Noi am fost la tara.....am murit de cald si acolo....mai ales noaptea cand am crezut ca murim asfixiati!Nashpa!

Mai avem 6 zile si plecam in concediu!!!!Abia asteptam!!!!!Sper sa fie bine!

Alinush cum a fost la nunta??

Va pe toate....fug si eu in pat!Noapte somnoroasa!

Eu
www.pufymic.info/thumbnails-37.html" target="_blank">Gandacii
Chestii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

La multi ani Alexandra si Carina !sa fiti cuminti si sanatoase si sa aduceti numai bucurii parintilor !
Alina am avut dreptate,la Cicir ati fost ieri ? Sa-ti traiasca sotul si la multi ani atat lui cat si voua! Se pare ca voi sunteti decanii de varsta in privinta asta,nu?
Miha zici ca ai emotii?e normal.
Ildy nu ne-ai zapacit .Bine ca sunt bine fetele.
Ioana numai 6 zile si plecati?wow ce de bagaje o sa aveti !
Miha cumpati-va masina! mie mi se pare ca nu avem loc 3 in Logan,dar voi 5 in solenza si cu bagaje ? vara lui Ovi care are tot 3 copii si-a cumparat masina cu 7 locuri
Alina.a cred ca de abia astepti, o sa te simti ca o incepatoare Hai fa-ti timp sa ne pui poze cu Elisa.
Azi am fost la strand la Batanya si ne-am intalnit cu Gabi.A fost cam multa lume.Doamne cat pot sa se balaceasca copiii astia.
Ada cum ai rezolvat cu piscina?

Am fetita curajoasa!!!!a sarit in bazin fara colac si se pare ca-i place.S-a luat dupa Vladut curajosul care e "omul amfibie"


Carmen si Melania Ioana(14.01.2005)


POZE

ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

La multi Carina si Alexandra.

La multi ani Calin de Alinush. Sa petreceti multi ani cu bucurii impreuna.

Daria- 29.01.1999
Alex - 07.02.2003
Matia - 31.10.2006
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Pana la ce ora e deschis la platit curentul in Vlaicu, langa Profi fetelor?
Alina si Elisa abia astept sa va intalnim in parc.
Somnic usor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Multumim fetelor pentru urari, Calin va multumeste in mod special, va dorim si noi tot binele din lume.

Ada, a fost foarte buna inghetata si la restul le-a placut, nu mai mancasera din asta.
Multumim...deci te astept la cafea.

Adelina a stat cu tusi de la 17,30, niciodata n-a mai stat asa mult fara mine si fara tzatza, s-a culcat fara sa bea laptic, a incercat tusi cu lapte praf pe biberon, dar nici vorba sa vrea. Oricum ii daduse cereale si ma gandesc ca nu-i era asa foame.
Maine va pun si ceva poze de la nunta.
La noi au venit 3 familii din Oradea inainte de-a pleca la nunta, au venit sa se imbrace la noi si de grabiti ce eram am uitat sacoul lui Dragos pe umeras in hol. Ne-am dat seama cand am ajuns in parcare la biserica. Calin a vrut sa vina dupa el, dar era bine si in camasuta si au zis si mirii sa ramana asa ca e bine, eu m-am bucurat intr-un fel ca pe caldurile astea imi era mila de el saracutul. Pana la urma l-am dus si pe Dragos cu noi la masa, initiala am zis ca-l lasam si pe el cu tusi, dar nu s-a mai putut dezlipi de miresuca lui.
Ne-am simtit bine la nunta, a fost f frumos, f multa lume, 350 persoane. Sala de la Expo a fost super aranjata(e f mare), tavanul a fost tot in saten alb, probabil se va vedea in poze.

Gabi, ne-am intalnit cu soacra ta la biserica, l-a felicitat pe Dragos ce bine s-a descurcat.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) www.flickr.com/photos/7200415@N07/" target="_blank">poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina bine ca v-ati simtit bine la nunta. Nu a fost cald acolo?
Am fost la strand la Batania unde ne-am intalnit cu Carmen si Diana. Vladut si mela sunt mari iubitori de apa. Vladt tot cu capul sub apa era. Tudorelul meu a inceput sa prinda un pic mai mult curaj ca la inceput tare fricos era. Dar mai are pana la performantele lui Vladut si Mel. M-am distrat tare de Ioana cum da din picoruse in apa. Aseara am mers la restaurantul chinezesc, ca nu prea am mancat pe acolo. urmare a faptului ca am mancat tarziu am avut un cosmar oribil...l-am pierdut pe Tudor. Nu pot sa va descriu disperarea ce am simtit-o. Visul a fost foarte complicat , s-ar putea face un scenariu de film. A fost o adevarata teorie a conspiratie, a fost rapit de fapt, in cele din urma l-am recuperat, dar visul nu s-a terminat aici, au mai urmat sialte capcane foarte urate...m-am trezit plansul Ioanei ca altfel cred ca faceam infarct. mi-a trebuit o juma de ora buna sa imi revin dupa ce m-am trezit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Ioi, Gabi, chiar ca ai visat urat! Sunt unele vise si la mine care sunt atat de intense, si de urate... Bine ca a fost un vis!

Carmen, nu am mai rezolvat nik cu piscina. Am dat cu raid spray prin zona sa mai scap de albine.

Alina m, cat de curand...


poze


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

De ce s-a latit pagina? De la atatea emoticoane cu Happy birthday?

poze


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Niko pana la ora 18 e deschis la curent cu pauza de la 14 la 15.
Alina.a tu ai avut interdictie toata sarcina asa e ? cred ca de abia astept 1 august ne mai pui pose cu Elisa?

Mergi la inceput