Comori de nov-dec 04 (152)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Ce fetite frumoase am vazut in poze, dar si mamici care radiau de fericire!!!!
DIANA chiar m-a uimit ce mare a crescut, ca din apa, se vede ca asimileaza tot ce mananca, bravo Diana...si e foarte dragalasa cu codite, printesa scumpa!!!!
DELIA m-a cucerit cu zambetul ei si cascam ochii ca toanta, parca nu puteam sa cred ca ea era fetita care statea in fundulet!!! noroc ca parintii sunt deja obisnuiti cu copil precoce :) ma intreb ce m-as face eu ca bebe 2, cand o fi sa fie, sa am parte de copil precoce, cred ca o sun pe Paxi la juma de ora!!!


Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

hello,
am vazut fetitze frumoase si mari si mici si lor si la mamici
danette si nu ne arati poze cu noua tunsoare?
noi azi am fost la o petrecere de pitici astia mici s-au simtit tare bine
va pup pe toate sa aveti o Duminica placuta


monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

'Neata! ce faceti mamici si copilici????
Va doresc o duminica frumoasa!

AMR o saptamana si plecam in concediuuuuuuuuuuuuuuuu! o sapt la CHisinau-Cris , cu cupil si socrela ...si a doua sapt in Bulgaria probabil, fara Paul.

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

AMR 2 saptamani si plecam in concediu 11 zile . Este primul concediu pe anul acesta, foarte asteptat si necesar.

Otilia, Vlad si Ana Maria (18 Decembrie 2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:


, concediu..... aha.... amr 3 sapt pana acolo 1 sapt la bulgari cu 2 copii

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze, poze2006, Poze printesica
http://www.totsites.com/tot/anadelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

wow toata lumea in co...super
distractie placuta de pe-acum va urez fetelor
va pe toate

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Tu nu pleci pe nicaieri?

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns try spune:

Miria, si eu ama vut aceeasi teama cand i-am schimbat patutzul lui alex cu pat mai mare. Sa nu inceapa sa se dea jos si sa colinde prin casa. Dar iti spun ca la inceput nici nu se dadea jos din patut pana nu veneam eu la el. Mai tarziu a incepu sa aiba si curaju lsa se dea jos singur (nu ca n uar fi fost capabil fizic, dar el era obisnuit ca-n patut, sa vina cineva sa-l ia cand se trezeste. Dar el avea atunci 1 an si 10 luni, acum la 2 ani si 9 luni e alta mancare de peste si posibil sa se dea jos si sa vina peste voi tot timpul. Dar si cand va fi mai mare poate sa faca asta linistita, deci nu-i un motiv sa nu-i schimbi patutul. De adaptat se adapteaza ei la noul dormit. Alex mi-a cazut din pat cam o luna (dar nu in fiecare noapte. N ustiu daca a cazut din pat de 10 ori cumulat. Dupa care s-a adaptat si gata. I-am pus salteaua de la patut langa patul nou si cadea pe moale.

Mey, ochi verzi, ce codite are Diana si ce bine-i sta. Am vazut ca aveti soba in casa, stati la bloc sau la casa?

Paxela, again m-ai terminat. SI-ti spun ca nu-s de ce, dar cand ma uit la fi-ta imi dau lacrimile de dragul ei. Nu am nici o explicatie logica, dar fetita asta mi-a cazut cu tronc rau. Si nu e din cauza ca mi-as fi dorit o fetita, pur si simplu, cand ii vad fatzuca aia dulce, imi vine s-o strang in brate... dar de unde atat de departe!

"Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"
Alex - 5 Nov. 2004 si Adrian 24 Aug. 2006 ......... poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

TRY - Sigur va veni si momentul cand va sta in patul pe care i l-am ales. Am sa am rabdare s-o las sa se obisnuiasca. Practic e-o noua etapa si pentru ea, dar mai cu seama pentru mine.

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

eu abia de o luna am terminat co...cand am fost acasa

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput