Comori de nov-dec 04 (152)

Comori de nov-dec 04 (152) | Autor: mami nov-dec 04

Link direct la acest mesaj

Capitol 151


Gala puradeilor nostri www.flickr.com/photos/andrapanda/sets/72157600426397777/detail/" target="_blank">Gala Sarbatoritilor
P.S. Poze ptr Gala puradeilor nostri se trimit lui fulguletz (aici) iar cele ptr Gala sarbatoritilor lui try (aici sau aici).
Poze ptr www.onetruemedia.com/shared?p=156985e80e4a2e78dcd2f7&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Comorile toamnei 2004 aici

de 33 si 25

Octombrie: 8, adica 6 si 2
1. IrinaA ______________ 20 oct_____ www.nicolae.org/PhotoDeSHop/index.htm" target="_blank">Ioana Maria
2. Camys2000 ________ 21 oct_____ Catalina Nicole
3. Ela2001 ____________ 22 oct_____ Diana Andreea
4. Jasmine ____________ 26 oct_____ Radu
5. Ele _________________ 26 oct_____ Ana Denisa
6. Roserb _____________ 29 oct_____ Mihnea Andrei si Bianca, 5 ani
7. Ncristina ____________ 29 oct_____ Teodora Andreea + Alexia Maria
8. Moss _______________ 31 oct_____ Alexia Stefania

Noiembrie: 34, adica 25 si 9

9.Bits _________________ 1 nov_____ Kenzo Andreas & Amon Mateus
10.Ad_rianna ___________ 3 nov_____ Bianca-Cristina & Tudor-Andrei
11.Diana 2004 _________ 4 nov_____ Andrei
12.Try _________________ 5 nov_____ Alex & Adrian
13.Miria Cristina ________ 5 nov_____ Maria Damiana
14.ylilimic ______________ 5 nov_____ Luca Matei & Adam Cristian

15.for2nity _____________ 6 nov_____ Alexia Cristina
16.Andreap ____________ 7 nov_____ Maria Alexandra

17.Daniela_Sb __________ 8 nov_____ www.onednd.go.ro/_/Danut/main.html" target="_blank">Mihai Daniel
18.Simonacip _________ 10 nov______ David
19.Didutza ____________ 12 nov_____ Daria + Dennis
20.Cassandra _________ 14 nov_____Dragos Andrei
21.Eliza5 ______________ 15 nov_____ Alexandru
22.Aime _______________ 15 nov_____ Vladimir Andrei
23.Omi308 _____________ 17 nov_____ Corina Maria
24.Dama __________ 18 nov_____ David Andrei
25.Miha ___________ 18 nov_____ Robert Andrei
26.Daniella4____________18 nov_____ Alexis
27.miag _______________ 18 nov_____ Roland Vladimir
28. ochi verzi___________ 22 nov_____ Diana
29.Danette ____________ 23 nov_____ Iris Miriam
30.Cristina Serban _____ 23 nov______ Razvan

31.Corina75 ____________ 24 nov_____ Andrei
32.Gandacelu______ 25 nov_____ Ioachim, Ileana, 4 ani si Maria

33.Misticgirl ____________ 25 nov_____ Nicholas Alexandru
34.Dutzi _______________ 25 nov_____ Iustin
35.Miche ______________ 26 nov_____ Darius
36.Ionela Roxana ______ 27 nov_____ Emily si Arisa
37.Paxela_________ 27 nov_____ Silviu Ionut si Ana Delia
38.Florypop ____________ 27 nov_____ Andrei si Rares
39.Onitza ______________ 28 nov_____ Paul Constantin
40.Madachan ___________ 29 nov_____ Edward Florin

Decembrie: 16, adica 10 si 6

41.Fulguletz ____________ 1 dec_____ David Andreas
42.Luminita B ___________ 2 dec_____ Tudor Andrei si Cristian
43.Eveline ______________ 5 dec_____ Andreea Bianca
44.Felis ________________ 6 dec_____ Mihai Cristian
45.Raluca.gabriela ______ 7 dec_____ Maria Alexandra
46.bumbacel ________ 9 dec_____ Tudor Mihai
47.Mikimi ___________ 12 dec_____ Alexander
48.Monica-Elizabet _____ 16 dec_____ Ruxandra Maria si Alex Valentin
49.OtiliaV _____________ 18 dec_____ Ana-Maria
50.Cecilia C ___________ 22 dec_____ Alexia si Ada
51.Carmen ____________ 22 dec_____ Daria Nicole si Ana Carina, 4 ani
52.Ioana du ___________ 22 dec_____ Bianca Alexandra
53.Viovio ______________ 22 dec_____ Cristiana Bianca
54.Mamaluidavid ______ 24 dec_____ www.babiesonline.com/babies/d/davidel/" target="_blank">David si Naomi Patricia
55.Cookie _____________ 24 dec_____ Sabina Ioana
56.Bobita _______________ 1 ian_____ Amina Ioana si Maria


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Imi pare rau ca v-am intristat...as vrea sa sa va pot convinge cumva ca si eu la randu-mi am fost socata..asta e....poate merit tot ce mi se intampla...

pupic, sanatate si toate cele bune!!!

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Ioana, trebuie sa intelegi ca-i o nota buna, nu a fost usor examenul si sti prea bine lucru asta. Cum spune si Otilia sunt multi dupa tine.
Draga mea, cand am dat prima titularizare am luat 7 si ceva, dar am sperat ca voi lua mai mult. Anul urmator am luat postul, e drept e la sat dar, asta nu m-a impiedicat sa merg mai departe.In acelasi an am dat titularizare si la o scoala(ca se dadea si-n scolile reprezentative) am luat doar 6,75, desi mi se paruse subiectul usor, la metodica imi picase chiar din lucrarea de diploma, deci facusem dar, corectorii au considerat ca nu-i bine. Din nou am mers mai departe.
Esti o fata isteata si muncitoare, ai o familie minunata si asta conteaza cel mai mult si ti-o spun din proprie experienta.Atunci am fost si eu la pamant desi aveam un post dar, credeam ca e cel mai mare necaz al meu, insa era nesemnificativ si asta mi-am dat seama cand am avut probleme cu Raluca.
E drept ca ai muncit mult stiu cum a fost sa nu dormi, sa inveti, sa te sacrifici dar asa cum am mai spus e vb de munca la clasa. Cartile spun multe dar prin practica asimilezi cunostinte mult mai importante care nu apar in carti.Important este sa nu cedezi acuma si sa mergi pe suplinire pt ca la anul iti va fi mult mai usor...si mai lasa-ma cu parintii, ca ce zic ei de nota si asa mai departe...ei habar nu au ce inseamna sa inveti ceva care nu-ti va folosi, cum e literatura de liceu.Tu nu-i predai copilului Lapusneanul sau In dulcele stil clasic...tu-l inveti in primul rand sa vb corect romaneste, sa scrie, sa citeasca si sa socoteasca...
FRUNTEA SUS!!!NOI STIM CA ESTI BUNA, O NOTA NU TE REPREZINTA...TE PUP SI ASTEPT SA VB SI PE MESS CAND SIMTI TU CA VREI.

http://community.webshots.com/user/tincadiana
http://new.photos.yahoo.com/tincadiana/album/576460762401607430
Mihaela si Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Ioana, ma bucur ca ai aparut, am scotocit prin geanta si prin calculator dar nu am gasit numarul tau de telefon sa te sun. Iar sim-ul care-l folosesc in Ro este acasa, deci ai scapat de mustruluire telefonica . Eu vad partea buna a lucrurilor, sunt convinsa ca vei persevera si vei avea rezultate si mai bune.

www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?Ualbumsperpage=48&collid=50882505113.30856846113.1183917037384&page=1" target="_blank">Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2004 spune:

Onitza , ai luat o nota buna in conditiile date . E f greu sa inveti cind ai familie ,v-am admirat si pe tine si pe Mihaela .Si eu am un examen in toamna si ma gindesc sa-l amin pt la anul .
Try ,eu am fost acum 2 ani in Egipt in septembrie si a fost f greu pt un adult sa suporte caldura si atmosfera uscata ;in plus ghidul ne-a sfatuit sa nu mincam fructe ,sa nu folosim decit apa plata .Mincarea la hotel era condimentata si nici nu-mi inspira mare incredere desi era hotel de 4 stele .Eu nu mi-as duce copilul in Africa la virsta asta ,dar fiecare face cum crede ,eu doar mi-am exprimat parerea pt ca am fost acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

Mihaela,Onitza,felicitari!Onitza,parca te stiam mai...luptatoare!Ce conteaza acum ca-i numai 7 si un pic?ai luat examenul?si apoi stiu si eu din experienta cum e sa inveti cu copil,sot,mancare,curatenie etc.E o reusita si tratateaz-o ca atare!Pupici si fruntea sus!
Bits,in sfarsit ai aparut.
Diana,azi vin la Pitesti..oare reusim sa ne vedem ,macar un pic???...sa te sun duminica???
Maine am o zi super plina,de fapt incep de azi:azi facem 4 ani de la casatorie,bunica mea face 83 ani si maine mergem la ea la tara sa o serbam,maine seara luam motul finutului....
Abia astept sa ajung la sotul meu care de ieri e la Pitesti,sa serbam si noi,macar un pic,asa sa ne aducem aminte de ce ne0-am casatorit,nu?
Pupici si un we super!

Poze 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea si MARIUCA-7.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

quote:
Originally posted by andreap

Maine am o zi super plina,de fapt incep de azi:azi facem 4 ani de la casatorie,bunica mea face 83 ani si maine mergem la ea la tara sa o serbam,maine seara luam motul finutului....
Abia astept sa ajung la sotul meu care de ieri e la Pitesti,sa serbam si noi,macar un pic,asa sa ne aducem aminte de ce ne0-am casatorit,nu?
Pupici si un we super!

Poze 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea si MARIUCA-7.11.2004



LA MULTI INAINTE! SA FITI SANATOSI, FERICITI SI SA AVETI PARTE DOAR DE BUCURII!


http://community.webshots.com/user/tincadiana
http://new.photos.yahoo.com/tincadiana/album/576460762401607430
Mihaela si Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danette spune:

Oana draga... te rog frumos sa nu mai fii asa suparata. Ce naiba, nu e decat o nota!! si nici macar nu e f.rea. Esti dezamagita, te inteleg, fiindca te asteptai la mai mult, dar nu numai asta e important... poate nici macar nu reflecta cunostintele tale. Defapt sunt sigura.

ofof... sunt muuule muulte alte chestiuni mai importante in viata asta decat notele.
Bucura-te ca nu ai alte probleme si multumeste lui DD pentru tot ce e frumos in viatza ta, ca esti sanatoasa ca familia si copilul tau sunt bine. Lasa notele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

andreea multi inainte sa fit fericiti

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze, poze2006, Poze printesica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

Paxela,Ochi_verzi,multumesc din suflet!la fel va doresc si voua!

Poze 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea si MARIUCA-7.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

La multi ani! fericiti ANDREAP...sa fiti sanatosi
si noi pe 26 facem 10 ani de casnicie moama ce repede a trecut timpul

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput