Spiru Haret - avem studenti la psihologie ?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


quote:
Originally posted by camelia72

Luna,uite adresa universitatii: www.spiruharet.ro




multumesc!
sper sa gasesc informatiile care ma intereseaza

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diuna spune:

Pot descarca de undeva cursurile? Pentru ca in facultate circula contra cost CD-uri cu cursuri.Daca stiti, spuneti-mi si mie, sa nu mai dau bani si pe cursuri ,ca si-asa e scumpa faculta.
Va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

quote:
Originally posted by diuna

Pot descarca de undeva cursurile? Pentru ca in facultate circula contra cost CD-uri cu cursuri.Daca stiti, spuneti-mi si mie, sa nu mai dau bani si pe cursuri ,ca si-asa e scumpa faculta.
Va multumesc



Cine le da contra cost??? Asa ceva este culmea nesimtirii!
Din pacate pe site nu mai gasesti nici o litera din sinteze. Au scos tot ca sa ne oblige sa le cumparam cartile, care carti inca nu au vazut lumina tiparului! Alta culme a nesimtirii

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susman Mihaela spune:

Eu am cumparat toate cartiile in vara si in toamna. Au aparut toate si daca te interesai le gaseai pe toate. Iar scumpe nu au fost(un milion si ceva pe tot anul). Nu iau apararea nimanui dar daca te interesai la timp le gasesti.Fara suparare!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susman Mihaela spune:

quote:
Originally posted by Susman Mihaela

Eu am cumparat toate cartiile in vara si in toamna. Au aparut toate si daca te interesai le gaseai pe toate. Iar scumpe nu au fost(un milion si ceva pe tot anul). Nu iau apararea nimanui dar daca te interesai la timp le gaseai.Fara suparare!!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

da asa e si eu am luat toate cartile si au facut si reducere, nu mi s au parut scumpe mai ales ca or sa tb toata viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronyn spune:

salut ,si eu sunt la sociologie psihologie spiruharet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diuna spune:

In curand luam vacanta.Ati inceput sa invatati ceva sau lasati ptr sesiune?
Cat sunt de cooperanti domnii profesori in legatura cu intrebarile propuse ptr examene?
Eu am rasfoit putin grilele de anul trecut si, cel putin la psihologia varstelor parca nimic nu se leaga cu ce ne-a predat doamna la curs. Sper sa am putin timp de sarbatori macar sa ma edific, ca de invatat... mai incolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

intre timp au aparut si niste sinteze pe biblioteca virtuala. ar fi bine sa verificati si pe-acolo.
Bafta in sesiune

Andreea mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Buna!
Eu sunt la ID,anul 1,Sociologie-Psihologie iar la noi sesiunea va incepe pe 12 ian.,primul ex. va fi la Istoria Sociala....am mari emotii,sper sa apara si grilele curand!
Bafta tuturor!


Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput