Copilasi din 2002 (35)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

LA MULTI ANI, ANDREI !!! (in avans cu 2 zile)
Katty-ce cadou ati cumparat printisorului??

La Oradea a plouat ieri inspre seara, iar noaptea am dormit, in sfarsit, omeneste!! Acum e bine, e racoare!

cristina si nazdravanul Andrei (22.11.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Merci, Gabb .
Eu o sa lipsesc o perioada.

quote:
Originally posted by Gabbriela

caprioara am mutat si a lui Matei, a fost mutat printre primele... albume. parola si ID este exact ca si la yahoo

Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato



Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Katty, LA MULTI ANI! pentru Andrei, am vazut pozele, foarte frumoase! Si copiii, nu mai spun! Andrei si verisoara lui au niste ochi... superbi! S-au distrat pe cinste, am vazut!
Noi inca suferim de caldura, aseara a cam fost vijelie la noi, fara ploaie insa... Azi se spune ca s-ar mai racori, insa mie nu mi se pare... Stefan este ok, nasul inca ne da de furca, dar mai avem cateva zile de tratament si speram sa ii treaca spre sfarsitul lui. In rest, astept vremuri mai friguroase, ca asa nu ma pot odihni prea bine.
Va doresc o zi buna, eventual putina ploaie (avem o tabla in birou, colegii spun ca am facut voodoo, ca am desenat un nor cu picaturi de ploaie si fulgi de zapada :)). Of, vara e prea calduroasa, iarna nu prea mai e...
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

La multi ani Andrei!Viata frumoasa, fericita, sanatate maxima si mii de bucurii!Sa va traiasca baiatul, Katty si sa fiti fericiti!


semnat de mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaghe spune:

Katty, La Multi Ani, baietelului tau, s acreasca mare si ascultator., am vazut si eu pozele, f. frumoase, ce distractie....
La noi tocmai a inceput sa ploua, e cald ziua, dar nu chiar asa c-an tara, iar innfiecare zi, ploua, asta ne bucura, e nevoie d eapa, mai ales ca aici iarna nu prea ploua, ne facem rezerve.Matthew cu gradinita, astazi am primit d ela scoala o mica scrisorica , precum ca deschiderea este pe 16 aug., dupa amiaza, abia asteapta s amearga la scoala.Astazi au fost in vizita la spital, au vazut camera d eurgenta, au vizitat putin zona de copii din cadrulmspitalului, le-au tinut mici demonstractii, cum ar fi:perfuzii la o papusa, le-au pus in ghips un degetel, dupa care au scos ghipsul, le-au tinut putin teorie cu spalatul pe miini, au avut o dimineata f. frumoasa.Sa vedem unde vor merge sapt. viitoare.Cam atit, va pup si o zi buna
gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

La multi ani Andrei!!!!!
Katty, super pozele!!!! Si frumosi copii!!!!!!



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Multumesc pentru urari! Va pe toate si a urez sanatate voua si micutilor vostri!
Sanzi, mai vii maine in Bucuresti?

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Katty, iti spun si eu La Multi Ani pentru Andrei!!!

Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

La Multi Ani Andrei, multa sanatate, fericire si o viata lina si senina.
Katty sa fiti fericiti si sanatosi cu toti


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamyra spune:

Buna seara si LA MULTI ANI ! pentru Andrei si felicitari parintilor pentru asa copil frumos.In we am fost la piscina sa-mi mai innec din necay si am venit sa ma laud ...
http://www.flickr.com/photos/10568887@N06/
Va pup si va doresc o seara superba!

mamy de gemeny : ROBERT ARMIN SI DARIA REBECA
http://new.photos.yahoo.com/tamyrarotaru/album/576460762404766830

Mergi la inceput