Copilasi din 2002 (35)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Sinzi, nu stiu daca e scolioza, poate fi, tocmai de asta i-a dat sa-i faca radiografie. Asteptam rezultatul! Chiar daca e se corecteaza cu gimnastica, e doar o deviere fiindca a crescut f.f. mult (din ian pana acum 3,5 cm).
Elena, cum preferi sa-ti trimit o felie? Prin email sau PM? Aoleu, ce poze cu prajiturici bune de mancat ai pus si tu aici, adica puii tai??

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

multumesc fetelor.. sper si eu sa mearga bine interviul de maine.

Notat cine e interesat de litere... O sa vi le trimit pe e-mail, daca imi dati adresele.. trimitetile pe PM la mine, si specificati in PM, litere de mana, sau de tipar.


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

quote:
Originally posted by Gabbriela



Notat cine e interesat de litere... O sa vi le trimit pe e-mail, daca imi dati adresele.. trimitetile pe PM la mine, si specificati in PM, litere de mana, sau de tipar.


Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato


Ti-am trimis PM..
Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Katty, eu m-am delectat azi cu filmuletele de la semnatura, sunt niste draguti. De remarcat mai ales puiul mare, ce protector se comporta chiar la gadileli...
Katty, concediu placut, sa aveti vreme buna. Daca ma gandesc eu bine, si Stefan a crescut la fel din ianuarie, insa el este muuult mai scund acum.
Sinzi, pai nu e normal sa se mai balbaie? Acuma cu 2 limbi... dureaza pana gaseste cuvantul cel mai potrivit, nu?
Noi asteptam week-endul, speram sa fie vreme buna, nu ploaie duminica, dupa cum se zicea...
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Nicoleta, pai stiam filmuletele de ceva vreme, intr-adevar sunt piticii Elenei fantastici!
La noi e vremea a fost iar calduroasa azi! Eu l-am avut pe Andrei la serviciu, , e nasol, ca nu pot sa ma concentrez, dar la venire, ne-a adus tati cu masina, stiu ca am murit de cald in masina, am prins niste lucrari prin Colentina si blocaje.
M-am uitat pe un site unde urmaresc eu vremea, si zic ca azi-maine ce mai e cald, de duminica iar vin ploi si nori, pana joi.
Oricum ar fi abia astept sa plec in concediu. Am nevoie de odihna ca de aer.

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Katty, si la noi se racoreste de duminica, numai bine ca sa fie respirabil, zic eu. Urmaresc si eu prognoza meteo pentru zona din Bulgaria cam cu sufletul la gura, sa nu se strice vremea.
Un week-end frumos si numai bine.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

nicoleta si katti, verificati adresele de mail....
aveti microsoft office pulisher pe PC ?


katty la multi anis i multa sanatate

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamyra spune:

Buna dimineata!
Sunt la serv.....dar de luni intru si eu in concediu...
Katty La multi ani!... concediu placut si un timp asa cum vi-l doriti
Elena am vazut pozele: tare frumosi mai sunteti!Gabi e asa dolofanica...iar George arata tare bine...de ce ziceai ca e slab??Au o culoare a parului tare interesanta... .Bazinul este intr-adevar foarte frumos si curat...poate ne intalnim acoloMi-am activat PM-ul...zic eu
...Cat despre retete...sursa mea de inspiratie este culinarul(sper ca n-am gafat, nu vreau sa supar pe nimeni)
Aidama bucur nespus sa aud vesti bune de la voi
Nina...tare frumoase mai sunteti...
Sinziana..multumesc...de mult visam la ziua in care vor merge la inot....vedeam pozele lui David, il admiram si speram....
Gabbriela...bafta si suntem alaturi de tine...ti-am trimis PM-ul cu adresa....daca ai timp...nu-i graba...multumesc si astept vesti bune
Va pup dulce si va doresc un WE ...asa cum vi-l doriti...

mamy de gemeny : ROBERT ARMIN SI DARIA REBECA (26 IUNIE 2002)
http://new.photos.yahoo.com/tamyrarotaru/album/576460762404766830
http://www.flickr.com/photos/10568887@N06/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

tamyra verifica adresa de mail... vor urma si alte litere.. primele 4 sunt A, B, C, D... ma duc la somn sa fiu vesela maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

Succes gabriela!


carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)
Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.

Mergi la inceput