Mamici de noiembrie-decembrie (43)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

ANCA bine ai venit!!
BB YASMI..somnic usor!!
fetelor voi stiati ca nu avem voie cartofi prajiti?? eu nu stiam..si cica dr ca incepand cu luna a 7-a nu mai am voie sa plec pe nicaieri, sa nu ies singura??...pei ce-am bei nene sunt handi??..cine o asculta p'asta?!

ROXANA 25+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

ELLIS..multumesc frumos
PUSSI..vrei sa te ajut s-o trezim pe BB??

ROXANA 25+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Rox cum nu avem voie cartofi prajiti??????????
Nu e corect....ce se mai intampla si de la astia in afara ca te ingrasi?


anca 22+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by anca_a

multumesc ptr felicitari

anca, mie imi place foarte mult numele maria dar ptr ca este numele soacrei mele am cautat altul....





Si pe soacra mea tot Maria o cheama dar noi nu daia i-am pus numele asa....sa o vezi ce mandra e ca o sa o cheme pe fata ca pe ea

anca 22+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bibileana acum ai vazut ca ia baiat!!!!!!
Sa fiti sanatosi amandoi....

anca 22+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..pei nu stiu cum naiba vine asta dar cica piure, copti la cuptor avem voie dar nu prajiti....Doamne dupa ce ca depun eforturi supraomenesti sa mai reduc sarea acum sa renunt la cartofi prajiti?!

ROXANA 25+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Rox nu te supara pe mine, dar dr. ta e foarte preventiva, la mine e normal sa nu condsuc, sa nu plec din localitate fara stirea lui...etc, dar sa nu ies afara din casa singura si sa renunt la bunaciunea de cartofi prajitiiiiiiiii cam nasooooooolll



PUSSI 17+ MARA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Titutile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Trebuie sa facem ceva ptr faza cu cartofii prajiti....e inuman ce se intampla

anca 22+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Burticutzelor, buna, m-am intors si eu de la treaba, am avut mult de alergat azi, pe la sectiile financiare, cu plata impozitelor, la banca...sunt epuizata.
Roxana, ce bine ca micutul tau e bine. Felicitari, draga mea. Inseamna ca si eu am innebunit, de poimiine incep scoala de soferi, incep cu legislatia si de pe 25, ore de condus, timp de o luna...Frumos moment mi-am gasit, nu?

Creem, si eu simt cam acelasi lucru cind misca bebe, micutul meu nu e prea delicat, ieri l-am simtit toata ziua, mama zicea ca probabil a-nceput sa dea cu capul (fotbalist il face mama) si cind se misca aproape ca ma doare, o durere surda, ca o presiune...mai trage si de cordon si atunci simt intepaturi in zona buricului...ieeri s-a miscat foarte mult si simteam cum coboara greutatea

BB, Calatoarea e in concediu, trebuie sa apara si ea, ca vineri are programare la Iosup, inaintea mea si nu cred ca o sa lipseasca.

Mai avem doua zile pina la intilnirea cu Iosup, de-abia astept sa vad ce face puiul meu...



bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin20+Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

anca_a felicitari pt bebelina, sa creasca mare si sanatoasa.

mai fetelor, nu mai vb de cartofi prajiti ca m-ati omorat, tre sa ma duc acasa sa imi fac cartofi prajiti cu usturoi, si eu care ziceam ca in seara asta nu mai pap nimik :((.

Anca 23+ Elena

poze

Mergi la inceput