ce sa fac?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

quote:
Initial creeata de miau-miau

nu stiu ce sa fac. am doua pisici. una alba cu bej si una neagra. E normal?




Ah, sa ne gindim.

Poate ar trebui postata dilema ta si la "arte", ca sa facem un studiu cromatic, asa, ca intre experti. Intii sa stabilim daca pisicile se asorteaza intre ele. Dupa care mutam subiectul la "casa mea", si vedem daca dau bine si cu culoarea canapelei. Si-apoi, evident, la "in unul, in doi", vom stabili ce si cum in ceea ce priveste relatiile intre ele. Asa-i ca cea alba se simte cumva superioara celei negre? Preventiv, fa-le cite un cont pe DC, poate ca vor dori sa intervina sa expuna situatia din punctul lor de vedere.

Pentru inceput:
Cum e bej-ul, cam ce nuanta are? Il poti defini pe un paletar RAL ?
Poate ca ar trebui dat cu neshte alb pe bejul ala....Si atunci problema s-ar rezuma la "si-aia alba, si-aia neagra". Ar fi mai simplu, zic io.

Miau-miau, ma scuzi, acuma ti-am raspuns in pripa, dar ma mai gindesc si revin, (poate chiar cu o analiza pe text :-), pentru ca empatizez cu adevarat cu tine in dilema care te macina.

Edit:
quote:
Originally posted by Ripley

Pierde lumea timp pretios citind intrebarea ta retorica.
Ups, uite ca la asta nu m-am gindit. Oare de ce, ce-i in neregula cu mine? ....sa deschid un topic, sa aflu?...


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:



Cele doua pisici au acelasi sex? Acum, daca ai spus pisici si nu pisica si motan sau motani... Niste detalii suplimentare nu ar strica. Sugestie: daca nu au acelasi sex, imperecheaza-le. Vor iesi niste pui asortati superbi, sunt convinsa. Da' dupa aia ai grija, dai de altele, ca daca sunt prea multi pui trebuie sa ai mare grija cui ii vei plasa... Cu un subiect la "Generale" probabil ca vei rezolva problema .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

vezi la www.swapmeetdave.com/Humor/Cats/Laugh.htm" target="_blank">desprepisici.com.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

quote:
Originally posted by papadie

vezi la www.swapmeetdave.com/Humor/Cats/Laugh.htm" target="_blank">desprepisici.com.



a,nu in nici un caz...eu cred ca au nevoie de psiholog!!!

Vio,mamica de viitor "avionar"
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Bestial subiectul ! Mi-ati inseninat ziua ! Asta da dilema iegzistentziala Intreb si io: problema grava e ca sunt doo pisici de acelasi sex sau culoarea lor ???

Papadie -




Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

quote:
Originally posted by papadie

vezi la www.swapmeetdave.com/Humor/Cats/Laugh.htm" target="_blank">desprepisici.com.



BESTIAL!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

quote:
Originally posted by mamagiuliei

Bestial subiectul ! Mi-ati inseninat ziua ! Asta da dilema iegzistentziala Intreb si io: problema grava e ca sunt doo pisici de acelasi sex sau culoarea lor ???

Papadie -




Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)




Problema nu e ca sunt de acelasi sex si de culori diferite ci ca sunt abuzate de Micky Mouse in timp ce Pantera roz si Lion King fac sex pe apucatelea si in vazu' a cel putin patru jungle.
_
PS: scenariul de mai sus n-are legatura cu realitatea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

quote:
Originally posted by papadie

quote:
Originally posted by mamagiuliei

Bestial subiectul ! Mi-ati inseninat ziua ! Asta da dilema iegzistentziala Intreb si io: problema grava e ca sunt doo pisici de acelasi sex sau culoarea lor ???

Papadie -




Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)




Problema nu e ca sunt de acelasi sex si de culori diferite ci ca sunt abuzate de Micky Mouse in timp ce Pantera roz si Lion King fac sex pe apucatelea si in vazu' a cel putin patru jungle.
_
PS: scenariul de mai sus n-are legatura cu realitatea.




normal,de asta au nevoie de psiholog.....




Vio,mamica de viitor "avionar"
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

pai cred ca pittbull-ul meu te-ar putea ajuta sa scapi de aceasta dilema. el va stii clar ce trebuie facut intr-o asemenea situatie de criza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

quote:
Originally posted by papadie

Pantera roz si Lion King fac sex pe apucatelea si in vazu' a cel putin patru jungle.


Ups. Se complica treaba. Patru? Esti sigura?

Consider ca subiectul a capatat o complexitate nebanuita, ca urmare propun split-area sa in mai multe topice distincte care sa fie facute sticky in sub-forumurile potrivite.

Miau-miau, sint alaturi de tine.


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details

Mergi la inceput