Sa ne rugam ptr sufletul lui Robert

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

Alina, desi nu va cunosc decat de pe aceasta mare familie numita DC, sunt cu sufletul alaturi de tine! Plang tragedia prin care trebuie sa treci si ma rog ca Dumnezeu sa te intareasca sa poti merge mai departe! Cuvintele nu pot exprima prea multe, dar sper sa te simti inconjurata de caldura tuturor care sunt alaturi de tine, chiar de la sute de km departare.
Dumnezeu sa-l odihneasca!

de la Thea-Ioana - 26 martie 2007 - si mami pentru intregul !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

Alina - condoleante...si multa putere sa poti merge mai departe......nu te cunosc decat am citit pov voastre din umbra dar sunt cu sufletul alaturi de tine si micutza ta....e nedrept ce s-a intampla...viatza a fost cruda cu voi....d-zeu sa-l odihneasca in pace......[floare]

Carmina de MARIA CRISTINA 8 martie 2007

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">comoara mea mica

www.onetruemedia.com/shared?p=303737aee2bcdf28df8cfe&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet Criss in patutz

www.youngnutrition.net/member/tickers/75683/ticker2.png%22%20border=%220%22%20%3E%3C/a%3E" target="_blank">Asa creste puiutul meu

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kateryna spune:

quote:
Originally posted by alinuk

M-a sunat Alinutza, mi-a zis ca la ora 14 vine preotul acasa pt slujba si apoi se indreapta spre biserica de pe Dreptatii (langa piata Veteranilor, se poate ajunge cu metroul pana la Armata Poporului)

a mai zis ca ne asteapta...


O sa iau o carioca la mine si voi adauga pe banderola aia...mamicile DC

"Suntem alaturi de voi. Mamicile DC"







Kateryna si Anelin-George (7 ian 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kateryna spune:

Alinatxa suntem alaturi de voi! Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!



Kateryna si Anelin-George (7 ian 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghibuadina spune:

Alina, printre lacrimi iti spun ....CONDOLEANTE...E ingrozitor!Trebuie sa ai taria sa treci peste si sa te gandesti la copil!!!

ADINA si mititica ALEXIA-23.02.2007-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuna spune:

Draga Alina sper ca Dumnezeu sa-ti dea puterea sa treci cu bine peste aceasta incercare. Sincere condoleante! Multa sanatate tie si fetitei tale. Dumnnezeu sa-l ierte pe sotul tau!

Ai grija de tine si de fetita. Imi pare foarte rau ca ti s-a intamplat asa ceva.

Noi, fetele de pe DC, vom fi tot timpul alaturi de tine.



Mamica Mariei 28.02.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

D-zeu sa-l odihneasca Alina! sa ai putere sa mergi mai departe pt micuta Roberta!

Dia de Oana (29.11.2006)



poze OANA
luna a-7-a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Condoleante. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

putere multa pentru tine, Alina si pentru micuta ta. suntem cu gandul si sufletul alaturi de tine.


Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

in momentele astea vorbele nu mai conteza si nu putem face sau spune nimic care sa o ajute pe alina...Sa ne rugam totusi pentru sufletul lui robert! dumnezeu sa il aiba in paza!

Madalina +Darius Cristian ( 14.12.2006 )

poze Darius-luna a VI-a

SITE FULGULETI,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Dumnezeule mare, ce tragedie! Alina, sincere condoleante! Ma rog sa-ti dea Dumnezeu multa, multa putere sa poti trece peste aceasta grea incercare, pentru Roberta!

Teutz de Alexia Iarina (10.12.2006)
Poze Alexia

Mergi la inceput