Mamici de ianuarie-februarie 2008 (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_Sur spune:

Puteti sa ma adaugati si pe mine la feb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca76 spune:

noapte buna fetelor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Fetelor, zuzelor, iubitele mele, l-am simtit pe bebe! Stateam si ma uitam la un episod din Prison Break si am simtit ceva ciudat la burtica in partea stanga. Am pus repede manutza si am apasat usor si se simtea intr-una pulsand si pulsand, usor detot ca niste falfaieli. Nu are ce altceva sa fie decat bebe!!! La cat de zbantzuit e micutulmeu nu mamir ca ilsimt deja. Doamne, ce senzatie!


Gina, marog pentru voi sa fie totul bine! Doamne Ajuta!

Cristina_Sur, bine ai venit printre noi! Sa ne scrii data ta de nastere,data ultimeimenstruatii si data probabila a nasterii. Sa stii ca primele 10 mesaje iti sunt moderate si nu apar imediat ce le scrii cimult mai tarziu, asa ca sanu te superi daca nu vom raspunde imediat la unul din mesajele tale! Grabeste-te sa scrii primele 10 mesaje ca sa scapi demoderare si ca mesajele tale sa apara in timp real.

Irlandeza, ai grija sa nu pui nimic cald totusi la masea pentru ca daca e infectie caldura o face sa se dezvolte si mai mult. Mai bine o dusca de tuica, coniac, lichior, pe care nu o inghiti ci doar o tii in locul acela, cat poti de mult,apoi scuipi si repeti mai tarziu, amorteste durerea si scade infectia! E un leac babesc dar cu efect garantat!

Pupici,
Angelique 13+
noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere..., bebe, cum creste
Mare, Munte, Flori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Angi felicitari pentru falfaieli De acum vei simti tot mai des miscarile lui bebe
Si eu sunt maaare fan al Prison Break Am devorat seriile 1 si 2 si acum astept cu mare nerabdare seria 3 (care apare in august in America, deci mai avem de asteptat).

12+
Poze Laura
Puiul nostru drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca76 spune:

Angi,
Ce frumos....trebuie sa fie o senzatie super....Ma bucur mult pentru tine ca asa repede il simti pe bb.Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Neatza la toate zuzele!
Georgiana,
Si eu mi-am facut programare la Dr Iosup. Cum spunea Mari, se-ntampla sa mai si greseasca dr si este foarte neplacut sa greseasca tocmai la tine.
Dar nu te mai gandi la ce-i mai rau.
Sunt sigura c-o sa fie bine.

Roxana 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca76 spune:

gina
Odihneste-te si linisteste-te.toate vor fi in regula.
P.S.- ai o familie superba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teo2rina spune:

buna dimineata,dragelor! voua vi se intampla sa visati mancare?!... eu nu sunt gurmanda de felul meu,dar acum visez fripturi maaari rau de tot.azi-noapte am visat pateuri,m-am trezit la 3 sa ma uit de reteta de foietaj,m-am culcat la loc si m-am trezit la 4 ca mi-era rau de tot de la pateuri! acu' le am in cuptor si o sa ma razbun pe ele putin.

Marina, o in 4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

quote:
Originally posted by Teo2rina

buna dimineata,dragelor! voua vi se intampla sa visati mancare?!... eu nu sunt gurmanda de felul meu,dar acum visez fripturi maaari rau de tot.azi-noapte am visat pateuri,m-am trezit la 3 sa ma uit de reteta de foietaj,m-am culcat la loc si m-am trezit la 4 ca mi-era rau de tot de la pateuri! acu' le am in cuptor si o sa ma razbun pe ele putin.

Marina, o in 4+



Ce simpatica ai fost

Neata la toata lumea. Gina, sper ca e ok cu fetita!

Gugu mititica de ea o fi bine?

Va multumesc pentru felicitari!

Pupici,
Angelique 13+
noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere..., bebe, cum creste
Mare, Munte, Flori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

scuze ca dau buzna, dar... fetelor am o prietena in 9 sapt. si translucenta nucala e 1.4. Dr. ei i-a zis ca-i ff mult are cineva valorile pe saptamani??


multumim frumos!



PUSSI 15+ CONSTANTIN & ANA

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput