FIV 124

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

Un nou capitol AICI

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ala77 spune:

dupa doua luni de stimulare cu clomifen, recomandata de un medic din Szeged, am recurs la Fiv, asa ca a treia luna am facut stimulare cu gonal, superfact si merional si n-am obtinut decat 2 foliculi. asa ca stimularea a fost intrerupta in ziua 8. Ma intreb, e posibil ca aceasta saraca productie de foliculi sa se datoreze celor doua luni de stimulare anterioare cu clomifen?
Acum iau AC si astept sa o iau de la capat. Nici cu raportul FSH/LH nu stau prea bine, e aproape 2,5. E posibil ca si acesta sa se modifice in rau dupa stimulare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

quote:
Originally posted by zouzounaki

...Galuscuta ne-a anuntat ca nu va mai merge la servici,iar acasa nu are net...de aceea nu ne poate raspunde...poate totusi e cineva care vorbeste cu ea,si ne tine si pe noi la curent...noi o pupam si ii dorim o sarcina usoara...pupam mamica si bebeii...


Vreau neaparat sa aflu vesti de la ea. Daca cineva stie vreun mod prin care poate fi contactata. Sper ca se simte bine si ea si .

De ce cadem? Ca sa invatam sa ne ridicam!
marrina

Mergi la inceput